Witamy na Forum Polonii w Dallas!

wystrój wnętrz

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

superman

Re: wystrój wnętrz

Post autor: superman » pt lip 13, 2018 3:36 am

Ostatnio ciekawym dodatkiem w wystroju wnętrza jest oświetlenie. Dobrze dopasowana lampa i żarówka led g9 zapewni fajny efekt świetlny praktycznie w każdym pomieszczeniu. Nie tylko oszczędzimy pieniądze, ale także nadamy charakterystycznego klimatu.

Paula883

Post autor: Paula883 » pn lip 16, 2018 5:45 am

Jeżeli decydujecie się na wystrój wnętrza to zdecydowanie polecam dywaniki handmade, które znalazłam ostatnio w sieci. Po odebraniu zamówienia, zaniemówiłam bo ich jakość oraz przecudny kolor powalają na kolana. Dodatkowo zamówiłam sobie wymiar jaki chciałam i Państwo mi to wykonali. Super :)

Jasna

Post autor: Jasna » sob lip 21, 2018 9:38 am

Czesto jest tak, ze urzadzimy sobie ladnie cale mieszkanie, ale zapominamy o oknach. I potem powstaja pomysly w stylu ciezkie zaslony na okno czy brrr - zaluzje! Ja preferuje jednak rolety - prostota i nowoczesnosc, chociaz przyznam, ze lubie jednak miec w oknach ozdoby - czyli firanki. Na szczescie firanki i rolety mozna laczyc ze soba - spojrzcie jak to wyglada: https://decodesign.com.pl/blog/rolety-d ... -i-zaslony - mi sie osobiscie bardzo podoba, a Wam?

synapsa

Post autor: synapsa » czw lip 26, 2018 7:17 pm

Od znajomych zajmujących się strojeniem wnętrz zawodowo, słyszałam, że bardzo modny jest obecnie styl skandynawski. Meble prezentują się bardzo elegancko: https://nshome.pl/15-meble Wystrój ten cechuje minimalizm i powściągliwość, a zarazem wielka klasa. Warto wziąć go pod uwagę planując urządzenie nowoczesnego mieszkania.

domownik

Post autor: domownik » pt sie 10, 2018 6:09 am

Jeżeli natomiast poszukujecie pomysłu na aranżacje pokoju dziecięcego, zachęcam do odwiedzenia Galerii Solvay w Krakowie. Znajduje się w lokalnym zagłębiu meblarskim, w którym zapewne uda się znaleźć dużo ciekawych rozwiązań. Myślę, że warto porozmawiać z fachowcem, dopasować wystrój i wybrać meble oglądając je na żywo, nie na zdjęciach.

angtal

Post autor: angtal » ndz sie 12, 2018 8:57 am

hej

Odpowiedz