Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Gdzie robicie zakupy?

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

nala1

Re: Gdzie robicie zakupy?

Post autor: nala1 » pn cze 11, 2018 3:15 pm

No w necie też - to normalne.W dzisiejszych czasach zakupy w internecie stają się coraz bardziej normalne.Wszystko zależy jeszcze od asortymentu.Ja na przykład nie wszystko kupuję w necie, są rzeczy w które zaopatruję się tylko i wyłącznie w sklepach tradycyjnych - chodzi o żywność. Jednak inne rzeczy np. elektronika czy maszyny do majsterkowania albo części samochodowe kupuję w necie - a w zasadzie mój mąż.Sprawdzony dostawca, na którym można polegać,czasami mąż sygnalizował ,że potrzebuje coś pilnie i było rzeczywiście szybko, pzdr

monisiaprzylesna

Post autor: monisiaprzylesna » śr cze 13, 2018 5:06 am

Dokładnie mało kto już nie robi zakupów przez internet. Wszystko zależy od tego co potrzebujemy. U mnie na przykład przeważnie odzież kupowana jest wyłącznie przez internet. Ostatnio koleżanka poleciła świetny sklep internetowy z damską odzieżą, przez co jeszcze więcej zaczęłam oszczędzać na zakupach. Ostatnio nawet tam kupiłam świetne krótkie spodenki i myślę że sklep zoio jest godny polecenia. Nie da się ukryć, że sklepy internetowe są znacznie tańsze od galerii i innych sklepów.

muszka15

Post autor: muszka15 » śr cze 13, 2018 8:02 am

Witam wszystkich.

W zeszłym miesiącu zamówiłem sobie buty sportowe przez Internet i więcej razy tego błędu nie zrobię. Miałem ogromny problem z reklamacją bo po tygodniu zaczęła odklejać się podeszwa. Za pierwszym razem jak im odesłałem to reklamację odrzucili. Wtedy postanowiłem wydrukować pismo reklamacyjne (można je pobrać ze strony http://shoesday.pl/) i napisałem wszystko po kolei czego oczekuję. O dziwo taka formalność przyniosła rezultat bo przedwczoraj kurier przywiózł mi naprawione buty. A dlaczego nie będę kupował online? Bo szkoda mi czasu na czekanie. Jak kupię w sklepie to od razu wiem co się dzieję i mogę dogadać sprawę w cztery oczy ze sprzedawcą.

Pozdrawiam i miłego dnia życzę!! :)

ruita

Post autor: ruita » czw cze 14, 2018 12:43 am

ja biżuterię kupuje na kolczyki ręcznie robione, ksiażki na empik lub swiatksiazki z dostawą darmową do punktu sprzedaży, zakupy spozywcze na shopi, albo e-tesco i czasem leki na doz.pl :D

Odpowiedz