Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Prezent dla wymagającego faceta

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Ailis

Re: Prezent dla wymagającego faceta

Post autor: Ailis » czw sty 25, 2018 2:45 am

Może pomyśl czym się interesuje i wtedy coś kup takiego, ja swojemu zawsze kupuję coś z wędkarstwa, to jego hobby.

FeelG

Post autor: FeelG » wt sty 30, 2018 1:13 pm

Jeśli dla wymagającego na pewno to musi być coś co go poruszy. Moj facet stawia na jakość i to w bardzo dobrym stylu. Lubi wszystko co markowe, ale tez z nutką ekstrawagancji. Na urodziny zamówiłam mu portfel skorzany z galante.pl to tez od razu zrobili mi grawer w srodku z jego inicjalami. No był pod wrażeniem ;p

techmaniak

Post autor: techmaniak » pn lut 05, 2018 4:59 am

Chyba każdy facet to gadżetomaniak. Dlatego też wydaje mi się, że solidną propozycją może być coś z zestawienia https://www.ceneo.pl/rankingi/ranking-laptopow-do-2000. Nawet jeżeli nie jest graczem, to zawsze to będzie dla niego bardzo przyjemne mobilne centrum multimedialne, które świetnie się sprawdzi w drodze i podróży. Wybadaj co lubi i wybierz coś dla niego :)

Karola22

Post autor: Karola22 » wt kwie 10, 2018 6:01 am

Mojemu też nie mogę byle czego kupić na prezent bo zadowolony nie będzie. Ubrania odbpadają bo on ma inny gust niż ha. Perfum musi mieć przynajmniej ze 2 flakoniki na zaś.. To koniec końców kupiłam mu voucher do FreeFlyCenter. Przy okzazji sobie wyceczkę zrobiliśmy

Luksusowa

Post autor: Luksusowa » wt kwie 17, 2018 7:33 am

Jeżeli chodzi o prezent dla wymagającego faceta to ja polecam kupić markowy zegarek. Jednak najpierw poczytaj trochę o tym jak rozpoznać podróbkę zegarka żeby nie było wtopy :roll:

franciszek29

Post autor: franciszek29 » wt kwie 17, 2018 7:43 am

Dobry, gustowny, markowy zegarek jest chyba najlepszym prezentem. Ja przynajmniej takowe prezenty uwielbiam.

bonzo

Post autor: bonzo » wt kwie 17, 2018 1:01 pm

A czy twój facet lubi jeździć na nartach? Jeśli tak to znalazłem taki sklep z odzieżą sportową i sam się zastanawiam czy nie kupić sobie takich rękawic narciarskich reusch - https://peakstore.pl/9_reusch - co o tym sądzicie? Możę ktoś już coś od nich zamawiał i będzie się mógł wypowiedzieć na ten temat? :)

mimi9

Post autor: mimi9 » śr kwie 18, 2018 7:47 am

Ola45 pisze:
czw paź 05, 2017 4:37 am
Ja to bym poszła w klasykę. Spinki do mankietów i krawata.
Spinki do krawata mogą być świetnym pomysłem. Ja ostatnio zamówiłam taką spinkę dla mojego lubego na https://modini.pl/96-spinki-do-krawata. Udało mi się znaleźć taką w kształcie samochodu, jako że jest on fanem motoryzacji ;) Spinka okazała się trafiona, bardzo mu się podobała i już przypiął ją do swojego ulubionego krawata.

leopos

Post autor: leopos » śr kwie 18, 2018 3:18 pm

A może warto żebyś zrobiła prezent i sobie i jemu? Ostatnio z dziewczyną zaopatrzyliśmy się w nowe gadżety erotyczne dla podniesienia namiętności w związku. Kupiliśmy między innymi wibrator ze strony: https://www.secretive.pl/akcesoria-erot ... zdotykowe/ Ogólnie bardzo polecam takie oryginalne prezenty ;)

ciachomaslane

Post autor: ciachomaslane » śr kwie 18, 2018 4:03 pm

a może jakiś skok ze spadochronem?

avek

Post autor: avek » pt kwie 20, 2018 7:48 am

Hm, dobrym pomysłem na pewno będzie wszystko, co powiązane ze sprzętem audio. Mogą to być chociażby monitory studyjne - co prawdą mają płaską charakterystykę, ale nie jest to coś, z czym nie poradzi sobie odpowiednio ustawiona korekcja dźwięku :) No i sama ich jakość wykonania jest na naprawdę wysokim poziomie. Jako przykład takiego wyposażenia mogę przytoczyć chociażby krk rp5 g3 głośnik

pandamis

Post autor: pandamis » pt kwie 20, 2018 11:04 am

Myślę że dla wybrednego faceta idealnie nada się takie coś jak kryształ 3D taki jak: https://www.krysztaly3d.pl/prezent-dla-szefa. Poczuje się ważnie, jak szef a możemy dobrać do tego napis dobrany specjalnie do okazji. Albo napisać mu coś śmiesznego ;)

oranginaa

Post autor: oranginaa » pt kwie 20, 2018 2:35 pm

to może jakiś weekend do spa?

luizka9800

Post autor: luizka9800 » sob kwie 21, 2018 3:20 am

Ja nie mam kłopotu, bo mąż zawsze mówi otwarcie, co mu się podoba i co chciałbym dostać. Wolę, żeby nie miał niespodzianki, ale żeby miał kupione coś przydatnego. Sama w życiu bym nie wymyśliła, co mu krąży po głowie i co chciałby dostać. Teraz na urodziny zażyczył sobie zapalniczkę zippo armor, więc po prostu mu ją kupię i będzie zadowolony.

zadybski

Post autor: zadybski » sob kwie 21, 2018 3:34 am

I to jest chyba jedno z najlepszych rozwiązań

Odpowiedz