Witamy na Forum Polonii w Dallas!

gres

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

marcelinia188

Re: gres

Post autor: marcelinia188 » pn sty 09, 2017 11:34 am

Ja u siebie mam w podobnym pomieszczeniu i się sprawdza.

regały łazienkowe

riki32

Post autor: riki32 » czw sty 19, 2017 2:14 am

A nie lepsza będzie podłoga z drewna? Deski podłogowe bardzo elegancko się prezentują. Nie wiem czy widziałeś np. deski podłogowe z drewna merbau. Tutaj https://maharajahparquet.com/index.php/parkiet-zdjecia, w Maharajah Parquet, możesz zobaczyć jak wygląda taka podłoga. Merbau ma lepsze parametry techniczne niż np. dąb europejski. Podłoga tego typu to inwestycja na lata i warto o tym pamiętać.

szeroka12

Post autor: szeroka12 » pt lip 07, 2017 7:25 am

Warto kamień sobie na podłogę dać, taka posadzka np z marmuru świetnie się sprawuje, czasami owszem trzeba wypolerować taki marmur, ale od tego są przeróżne firmy z http://renowacjaposadzki.pl/index.php/s ... e-marmuru/ Marmur jest kamieniem miękkim i narażonym w dużym stopniu na niszczenie na przykład przez buty, sól drogową, czy środki chemiczne.

Bihoki

Post autor: Bihoki » ndz wrz 17, 2017 1:30 pm

A słyszeliście o czymś takim jak http://www.acfloor.pl/beton-polerowany/ beton polerowany? Co prawda w większości przypadków stosowany jest on w obiektach przemysłowych, ale moim zdaniem nic nie stoi na przeszkodzie aby taką podłogę mieć również w domu. Tym bardziej, że jest ona bardzo trwała!

lolikaa

Post autor: lolikaa » wt lis 21, 2017 12:07 pm

Gres bardzo dobrze sprawdzi się na pewno na przedpokoju, tarasie w innych pomieszczeniach raczej go nie widzę. Jeżeli myślałaś właśnie o takim zastosowaniu to zdecydowanie polecam. Pamiętaj jednak o odpowiednim czyszczeniu takiej powierzchni. Ja polecałabym Ci sidolux expert do kamienia. Sporo osób sobie go chwali więc powinnaś i ty być zadowolona :)

Majkaaa

Post autor: Majkaaa » sob lis 25, 2017 3:22 pm

Ja właśnie u siebie w przedpokoju mam gres, fajnie się sprawdza i łatwy w utrzymaniu. Myję go Sidoluxem dzięki czemu powierzchnia jest na co dzień chroniona przed śladami użytkowania i ładnie nabłyszczona.

luizka9800

Post autor: luizka9800 » sob lip 14, 2018 1:24 am

Bardzo ciekawe rozwiązanie ten beton polerowany. Jeśli jednak jest on tak samo twardy jak zwykły beton, to polecam zainwestować w odpowiednie tarcze do betonu . My tego nie zrobiliśmy, przez co nasz remont trwał o wiele dłużej. Tarcze do betonu są przede wszystkim wytrzymalsze, w związku z czym nie wymagają tak częstej wymiany jak pozostałe. Dodatkowo tarcze do betonu nie są o wiele droższe od np. tarczy do metalu, a posłużą nam o wiele dłużej, a cięcie będzie wykonane gładko i estetycznie - warto więc chyba zainwestować

Odpowiedz