Witamy na Forum Polonii w Dallas!

jak radzić sobie ze smutkiem?

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

johnwayne

Re: jak radzić sobie ze smutkiem?

Post autor: johnwayne » sob kwie 27, 2019 2:36 am

Na smutek najlepsze jest hobby! Ewentualnie wyżycie się na worku treningowym w siłowni :)

Arturittto35

Post autor: Arturittto35 » sob kwie 27, 2019 7:03 am

Szczerze mówiąc to bardzo ciężki temat i niestety bardzo rzadko się o tym rozmawia. Problem jest dość powszechny i wydaje mi się, że najlepiej radzić sobie z tym poprzez wizyty u psychologa :)

kalinkaa

Post autor: kalinkaa » ndz maja 12, 2019 9:49 am

Na pewno nie ma co uciekać w alkohol bo z tego moze być nieszczęscie i już tylko Prywatny ośrodek leczenia uzależnień może wtedy pomóc. W moje rodzinie był jeden alkoholik, nie chciał się leczyć i cierpiała cała rodzina, nie dopuść do tego by z twojej winy cierpieli twoi bliscy

ARtuRItO

Post autor: ARtuRItO » ndz maja 12, 2019 10:36 am

Wbrew powszechnie przyjętym opiniom ze smutkiem wcale nie jest sobie tak łatwo poradzić. Oczywiście można posłuchać sobie muzyki i do tego wypić lampkę dobrego, czerwonego wina, ale niestety nie zawsze to starczy.

tom.m

Post autor: tom.m » śr cze 12, 2019 7:49 am

Wydaje mi się że posiadanie hobby bardzo pomaga ze smutkiem - w końcu gdy zajmujesz się tym co Cię bawi, to raczej smutny nie jesteś :D
Mnie zawsze odprężało zajmowanie się moim akwarium, dokupowanie coś nowego z sklep eheim czy innego sklepu, by było ciekawsze i bardziej rozbudowane itp. Trzeba sobie coś znaleźć takiego :)

Marek Konieczny

Post autor: Marek Konieczny » pt cze 14, 2019 10:25 am

Prywatne ośrodki są dobre i pomocne - warto wybrać taki z polecenia. No bo jak pomóc alkoholikowi jak nie właśnie pokazać mu inną drogę? :|

malinka33

Post autor: malinka33 » pn lip 01, 2019 10:01 am

Co do smutku to ja wyłaczam sie na negatywne mysli za pomocą książek, teraz na tej stronie https://www.taniaksiazka.pl/jak-przechy ... 29674.html mam zamiar kupic tę pozycję. Nie czytałam jeszcze nic od tej autorki ale tytuł mnie zainteresował

warda7

Post autor: warda7 » wt sie 06, 2019 7:57 am

potwierdzam, akwarystyka to świetne hobby! zainwestuj w kolorowe akcesoria akwarystyczne sklep internetowy i będzie super, żadnego smutku!

trymek

Post autor: trymek » pn sie 19, 2019 7:29 am

Moim zdaniem uprawa roślin takich jak https://www.swiat-konopi.pl/nasiona-female-seeds.html powinna być legalna. Jak powszechnie wiadomo jej właściwości potrafią poprawić humor, a nawet są stosowane przy terapiach anty depresyjnych. Trzeba mieć nadzieję, że w końcu polski rzad przejrzy na oczy i to zalegalizuje. Jestem za i podpisuje się obiema rękoma!

Odpowiedz