Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Masaz leczniczy w Warszawie

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

olgiernuk79

Masaz leczniczy w Warszawie

Post autor: olgiernuk79 » pt gru 09, 2016 8:52 am

Witajcie. Od lat pracuje jako masażysta w rozmaitego rodzaju gabinetach masażu w Warszawie. Od pewnego czasu myślę o założeniu własnego gabinetu masażu. Myślałem o czymś takim jak ten salon masażu w Warszawie - natomiast nie mam pojęcia jakie będą koszty rozpoczęcia tego rodzaju działalności. Nie mam pojęcia ile może kosztować wynajęcie lokalu w Warszawie oraz jego utrzymanie. Fakt, działam od długiego okresu w tej branży, lecz zawsze byłem pracownikiem - nigdy szefem. Tak, więc te sprawy są dla mnie obce. Nie mam pojęcia od jakich spraw powinienem zacząć otwieranie gabinetu masażu. Na pewno powinienem otworzyć własną firmę. Słyszałem o małych składkach ZUS - czy mnie one dotyczą? Pozdrawiam i będę wdzięczny za wasze wypowiedzi.

dalleko

Re: Masaz leczniczy w Warszawie

Post autor: dalleko » ndz gru 11, 2016 5:20 am

Trochę daleko, a masaż by mi się przydał :)

katherine87

Post autor: katherine87 » czw gru 29, 2016 7:29 am

Zawsze można poszukać lokalnych ofert, z pewnością jest ich sporo. Poprzez między innymi poszukać można za pomocą wujka Google'a.

deski sedesowe

karin

Post autor: karin » pt gru 30, 2016 11:22 am

Pewnie, że można poszukać czegoś bliżej. Teraz nie brakuje salonów gdzie wykonywane są masaże. I to nie tylko masaż leczniczy. Dostępny jest m.in. masaż tajski, kamieniami, lomi-lomi. Można coś wybrać dla siebie.

iwiki

Post autor: iwiki » pt kwie 14, 2017 3:22 am

Widziałam, że miejsce SPA http://medicaspa.pl posiada w ofercie masaż leczniczy. Ja również zastanawiam się nad tego typu relaksem. Masaż leczniczy wykonywany jest przez certyfikowane terapeutki Medica SPA, jest to taka forma zabiegu manualnego. Wiecie jaki jest cel takiego zabiegu? Otóż zwiększenie dopływu krwi do masowanego rejonu ciała, poprzez ucisk w dane miejsce. Taki zabieg masażu, jest kierowany dla osób które mają problem np z kręgosłupem, z mięśniem na plecach.

pariska

Post autor: pariska » pt lip 28, 2017 7:06 am

Znam firmę, której specjalnością jest właśnie rehabilitacja i leczenie różnych dolegliwości za pomocą magnetoterapii, to Natural Medical . Oni wykonują także masaże lecznicze. To profesjonaliści - rehabilitanci i fizjoterapeuci.

Mateo 77

Post autor: Mateo 77 » pn lis 27, 2017 1:23 pm

A byliście już w gabinecie Rehabilitacja-mw? Jeśli nie, to powinniście tam się udać ze swoim problemem. Wiem, że wielu osobom pomaga tamtejsza terapia z http://www.rehabilitacja-mw.pl/metody-r ... -krzyzowa/ Myślę, że powinniscie sami się przekonać o jakości ich masaży.

piotruspanek

Post autor: piotruspanek » pn lis 27, 2017 3:15 pm

wow, nie wiedziałem że masaż może leczyć

cedar83

Post autor: cedar83 » śr lis 29, 2017 3:17 am

Masaże są ok, ale nigdy nie zastąpią rehabilitacji. Sama rehabilitacja to skomplikowany proces i warto w niego zaangażować specjalistów. Są specjalne ośrodki rehabilitacyjne jak np. Centrum Rehabilitacyjne RST i myślę, że tam warto szukać pomocy.

karola

Post autor: karola » śr gru 20, 2017 4:41 am

JA NA TAKIE LECZNICZE MASAŻE CHODZIŁAM DO CENTRUM MEDYCZNEGO ŚW FRANCISZKA http://cmsf.pl/ I MUSZE POWIEDZIEĆ ŻE CHYBA NIE MA BARDZIEJ SKUTECZNYCH MASAŻYSTÓW NIŻ TAM, JUŻ PO PIERWSZYM ZABIEGU CZUŁAM SIĘ LEPIEJ

ELKA361

Post autor: ELKA361 » śr gru 20, 2017 5:57 am

polecam chinski

Krystiianka
Lokalizacja: Szkoła języka angieslkiego Warszawa, kurs angielskiego
Kontaktowanie:

Post autor: Krystiianka » śr gru 20, 2017 4:41 pm

Masaże to dobra prawa. Tak samo wszelkiej maści fizjoterapeutyczne zabiegi, szczególnie dla osób starszych, schorowanych. W Warszawie Medikar Home Care świadczy takie usługi fizjoterapeutyczne z dojazdem do domu, więc to też jest naprawdę dobra opcja.

Arkadiusz1

Post autor: Arkadiusz1 » ndz mar 24, 2019 12:11 pm

Pamiętajcie, że chodzi przede wszystkim o Wasze zdrowie. Właśnie dlatego powinniście zrobić wszystko, by jak najszybciej wrócić do sprawności. Wiem, że takie sprzęty jak http://www.wzso.pl/buty-i-wkladki/ będą w stanie Wam w tym pomóc. Warto tam zajrzeć i przekonać się, co będzie dla Was przydatne.

monikamis11

Post autor: monikamis11 » pt kwie 12, 2019 7:21 am

Masaż relaksacyjny to super sprawa. Polecam każdemu. Niedawno byłam na takim masażu w klinice masazlodz.pl było naprawdę super. Bardzo mi to pomogło. Jeśli wybieracie się na taki masaż to koniecznie zobaczcie na stronę i poczytajcie. Oni mają w ofercie nie tylko masaże relaksacyjne ale też lecznicze. Polecam.

werona

Post autor: werona » śr kwie 17, 2019 8:13 am

Bardzo polecam każdy rodzaj masażu - to coś cudownego, bardzo relaksuje i odpręża. Stanowczo zbyt rzadko pozwalamy sobie na coś takiego...

Odpowiedz