Witamy na Forum Polonii w Dallas!

gdzie zamówić narożnik modułowy pod wymiar?

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

Celiaa

gdzie zamówić narożnik modułowy pod wymiar?

Post autor: Celiaa » pn sty 13, 2020 11:42 am

Czy orientujecie się gdzie mogę zamówić naroznik modułowy, któryt zrobiony będzie pod konkretny wymiar ? Mieszkam w stolicy i tu niby tych sklepów jest sporo, byłam nawet w kilku ale jakoś nigdzie nie znalazłam nic dla siebie... zależy mi na meblach eleganckich, najlepiej takich klasycznych w stylu włoskim. To takie moje marzenie ale wszystkie sugestię wezmę pod uwagę. Z góry dzięki!

Jagga7

Re: gdzie zamówić narożnik modułowy pod wymiar?

Post autor: Jagga7 » pn sty 13, 2020 12:07 pm

Hmmm ja kupowałam sofę w sieciówce więc nie pomogę niestety ;/ ale za jakieś 2 lata będziemy się budować i wtedy pewnie zainwestuje już w jakieś lepsze jakościowo meble.

Varawa

Post autor: Varawa » wt sty 14, 2020 11:47 pm

hmm myslę, że spodoba Ci sie oferta Caya Design :) ja mam od nich i naroznik i fotele wypoczynkowe :) Rewelacyjne są :)

Celiaa

Post autor: Celiaa » czw sty 16, 2020 8:24 am

oo dzięki, tego sklepu nie znam ale chętnie się dowiem czegoś więcej :)

Varawa

Post autor: Varawa » pt sty 17, 2020 4:00 am

To polski producent, realizują zamówienia indywidualne, doradzają. Wszystkie meble robione są ręcznie w jednej z polskich manufaktur. Niewygórowane ceny, super jakość, rewelacyjna obsługa. No i czas realizacji zamówień dość szybki ( około 6-8 tygodni). To takie eleganckie, bardzo designerskie meble w stylu italian look :)

mateuszak

Post autor: mateuszak » pn sty 20, 2020 5:48 am

Tutaj możesz zerknąć na narożniki modułowe https://www.galameble.com/meble-modulowe/ możesz też wykonać wizualizację czy wszystko będzie dobrze wyglądało ;) A jak już zechcesz zamówić narożnik to w stacjonarnym sklepie się to robi :)

Celiaa

Post autor: Celiaa » śr sty 29, 2020 2:02 am

bardzo Wam dziękuje za wszystkie informacje :) już przejrzałam sobie ofertę Caya Design i wpadło mi w oko kilka modeli. Przegadam sprawę z mężem i mam nadzieję, ze uda się coś wybrać :)

Varawa

Post autor: Varawa » śr lut 19, 2020 2:42 am

Celiaa to życzę w takim razie powodzenia w szukaniu :) ni jak już coś się uda wybrać i zamówić to daj znać, jestem ciekawa :)

Celiaa

Post autor: Celiaa » czw mar 19, 2020 6:36 am

Udało się wybrać :) po długich naradach zdecydowaliśmy się na narożnik z funkcjami relaksu - AREZZO :) Teraz trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość i czekać na dostawę :)

Varawa

Post autor: Varawa » czw mar 19, 2020 8:29 am

spoko najwazniejsze, ze już zamówienie złożone. a uwierz mi, tych kilka tygodni zleci mega szybko :) pochwal się jak już dostaniesz swoje zamówienie :)

Jasna

Post autor: Jasna » pt kwie 10, 2020 9:57 am

Jest sporo sklepów, które oferują bardzo ciekawe meble na wymiar. Bardzo nowoczesne i solidne narożnik na zamówienie znajdziesz w Markecie Meblowym. Tu możesz nie tylko zamówić narożnik ale też inne meble w zasadzie do każdego pomieszczenia. Sklep oferuje wysyłkę mebli w dowolne miejsce w Polsce.

mimi9

Post autor: mimi9 » ndz kwie 26, 2020 2:48 am

Ja bardzo ładne narożniki widziałam ostatnio w sklepie internetowym https://sklepabcmeble.pl/. Ogólnie ceny są tam niewygórowane, a meble ładnie się prezentują i wydaje mi się, że są dobrej jakości ;) A może ktoś z Was miał okazję robić tam zakupy i podzieli się opinią?

Justyna231

Post autor: Justyna231 » pt maja 01, 2020 6:39 am

U mnie przede wszystkim wszystko w mieszkaniu jest robione pod wymiar. Również w sypialni moje łóżko jest zrobione przez stolarza. Całkiem niedawno mogłam sobie pozwolić na zmianę materaca do łóżka. Kupiłam materac średnio twardy https://sweetsen.pl/Sredniotwarde-c145 i myślę, że ten wybór był właściwy.

Odpowiedz