Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Chwilówka

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

Sobieszek

Chwilówka

Post autor: Sobieszek » wt sty 07, 2020 7:43 am

Czasami zdarza się taka sytuacja, że do wypłaty daleko, a trzeba od ręki mieć trochę więcej gotówki i przydałaby się jakaś pożyczka. Też tak macie? Korzystacie wtedy z chwilówek? Czy jakieś inne formy pomocy?

liczi

Re: Chwilówka

Post autor: liczi » śr sty 08, 2020 12:54 am

Nie, nie korzystam, nie korzystałam i nie zamierzam korzystać. Trzeba umieć zarządzać swoimi finansami.

retere

Post autor: retere » śr sty 08, 2020 10:15 am

Lepiej nie bawić się w takie rzeczy, później tylko problemy z tym :/

Oskar882

Post autor: Oskar882 » śr sty 08, 2020 10:19 am

Ja osobiście nie znam się na tym jakoś dobrze, ale w stu procentach zgadzam się z tym co napisał mój przedmówca.
----------------------------------------------------------------
schodołazy

Inga

Post autor: Inga » śr sty 08, 2020 1:55 pm

Korzystając z takich rozwiązań świadomie i czytając umowy można bezpiecznie pożyczyć gotówkę, która wspomaga nadszarpnięty poświąteczny budżet.

Lisek44

Post autor: Lisek44 » czw sty 09, 2020 4:21 am

Gdy ciekawi Ciebie właśnie ten fakt to koniecznie zobacz ten wpis. Mam nadzieję, iż znajdziesz tutaj najistotniejsze zagwozdki. Kliknij w ten link - http://o-chwilowkach.com.pl .

ofelia

Post autor: ofelia » sob sty 11, 2020 4:25 am

Dobrą opcją jest skorzystanie z rankingu chwilówek. Taki ranking można znaleźć na przykład na stronie https://7chwilowki.pl/. Poczytacie tam też opinie na temat różnych firm pożyczkowych.

bmonahan
Kontaktowanie:

Post autor: bmonahan » sob sty 11, 2020 6:27 am

Chwilówki nie są dobrym pomysłem, zazwyczaj jest to szybka droga to sporego zadłużenia.

damon.connelly
Kontaktowanie:

Post autor: damon.connelly » pn sty 13, 2020 2:12 am

Trzeba dokładnie zastanowić się nad skorzystaniem z takich pożyczek, ponieważ ich warunki są zazwyczaj niekorzystne.

Alixary

Post autor: Alixary » pn sty 13, 2020 5:48 am

chwilówek lepiej unikać, banki są pewniejszym rozwiązaniem

Dreszer

Post autor: Dreszer » wt sty 14, 2020 6:05 am

Korzystałem ze Smart Pożyczki. Całkiem fajne zasady, pierwsza właściwie wychodzi za darmo, bezkosztowo. Do tego miewają jak widziałem konkursy skierowane do swoich klientów i można wygrać różne bonusy.

Gość

Post autor: Gość » śr sty 15, 2020 2:24 pm

Co jakiś czas bywają takie akcje (teraz BlueBonus własnie ze Smart Pożyczką), że można dostać premię do pożyczki. Premia jest bezzwrotna, więc jak najbardziej jest to gra warta świeczki, że tak to określę :)

Pacholski

Post autor: Pacholski » czw sty 16, 2020 9:07 am

Gość pisze:
śr sty 15, 2020 2:24 pm
Co jakiś czas bywają takie akcje (teraz BlueBonus własnie ze Smart Pożyczką), że można dostać premię do pożyczki. Premia jest bezzwrotna, więc jak najbardziej jest to gra warta świeczki, że tak to określę :)
Ciekawe. Dodatkowy bonus do pożyczki to jakby nie patrzeć tańszy sam kredyt. Można by o te 100 zł brać mniej. Fajne podejście. A jak jeszcze jest to Twoja pierwsza pożyczka, kompletnie bez kosztowa, jak to jest w Smart Pożyczce, to nawet na tym rozwiązaniu zarabiasz ;)

Inka

Post autor: Inka » ndz sty 19, 2020 10:54 am

No takie pożyczanie pieniędzy z możliwością bonusu to kusząca propozycja. Muszę spojrzeć na ofertę Smart Pożyczki gdyż na ferie przydałaby mi się gotówka na wyjazd w góry.

Jasna

Post autor: Jasna » śr sty 22, 2020 4:32 am

Moim zdaniem nie ma nic złego w pożyczaniu kasy, w końcu czasem ma się taką sytuację ze pieniądze sa potrzebne i po prostu nie ma ską ich wziąć. Sama korzystałąm kilka razy z chwilówek. Szybką pożyczkę można załtwić np na stronie Pożyczka Plus https://pozyczkaplus.pl/kontakt/ . Do 3000 pożyczka jest darmowa. Ja u nich brałam pożyczkę przed świętami, naprawdę wszystko szybko i bez kłopotu.

Odpowiedz