Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Fundacja Koński Dar

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

Gość

Fundacja Koński Dar

Post autor: Gość » sob maja 19, 2007 6:07 pm

Misją Fundacji "Koński Dar" jest działanie na rzecz integracji społecznej dzieci i młodzieży. Wszystkie zajęcia z hipoterapii, dogoterapii i zooterapii prowadzone są bezpłatnie.

Naszymi głównymi celami są:

* prowadzenie zajęć z hipoterapii oraz praca terapeutyczna i propagowanie terapii kontaktowej z udziałem zwierząt
* zapobieganie patologiom społecznym i chorobom poprzez prowadzenie zajęć terapeutycznych z udziałem zwierząt
* szkolenie i przygotowanie zwierząt do terapeutycznej pracy z dziećmi i młodzieżą oraz niepełnosprawnymi, chorymi, samotnymi

www: http://www.konski_dar.free.ngo.pl/
e-mail: konski_dar@free.ngo.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ

kamil

duzo radosci daje hipoterapia

Post autor: kamil » pt maja 25, 2007 10:41 am

Hipoterapia pomogła mojemu bratu , Dobrze ze są takie fundacje , popieram wasza działalność. Kon moze duzo dobrego z dzialać, moj brat jak tylko ma się wybrac na hipoterapie to jest szczesliwy, radosny i cały dzien chciałby z konikami przebywać .Pozdrawiam Kamil :)

deq102

Post autor: deq102 » czw sty 17, 2013 6:32 pm

To kolejna prezentacja ośrodka jeździeckiego. Tym razem autor zaprasza czytelników do odwiedzenia stajni w Żdżarach. Dlaczego jej właściciele związali się z końmi, jak znalazł się w niej Krzysztof Ludwiczak, jaki jest dzień dzisiejszy i będzie jutrzejszy tego jednego z najmłodszych w Polsce klubów jeździeckich? Odpowiedzi znajdziecie w tekście.
apartamentos en benasque - Pozdrawiam Mart1k4m

myrynda

Re: Fundacja Koński Dar

Post autor: myrynda » sob maja 18, 2019 2:50 am

Rodzicu, jeśli masz chore dziecko, na którego leczenie Cię nie stać, albo kończą Ci się pomysły, jak zdobyć pieniądze na kolejny miesiąc rehabilitacji, to zgłoś się do Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Oni Ci pomoga, zorganizują zbiórkę, dadzą mały datek na początek. Nie jesteś sam, pamiętaj.

Odpowiedz