Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Smakołyki dla kota i psa?

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

stamp

Smakołyki dla kota i psa?

Post autor: stamp » ndz lis 10, 2019 5:00 am

Przyznam szczerze, że trochę mam problem z żywieniem zwierzaków. Zazwyczaj dostają karmę z puszki lub worka, w weekendy gotuję im na zapas "swojszczyznę". Ale wieczorem dzieciaki ciągle coś pogryzają - a to jabłko, a to chrupki, a to deser jakiś. A psu nie dam przecież choć prosi, bo niezdrowe. Kotu też nie dam - chociaż ten to akurat nie prosi, tylko bierze gdy nie patrzę... Kupujecie np takie ciasteczka dla psów czy dajecie po prostu kawałek tego, co akurat sami jecie?

jakub4

Re: Smakołyki dla kota i psa?

Post autor: jakub4 » ndz lis 10, 2019 11:14 am

Mój pies naprawdę je smakołyki i nic mu nie brakuje.To na pewno jest bardzo dobrze.

skokwdal

Post autor: skokwdal » pn lis 11, 2019 7:35 am

Szczerze powiem Ci, nie podgryzaj czipsów wieczorami ;) A psu to już zupełnie nie dawaj. Ja mam sztywne zasady, psy dostają posiłki i nie dokarmiam ich "ciasteczkami" pomiędzy nimi. Ale używam takich przegryzek w trakcie zabawy, na spacerze, jako nagrodę mogą dostać. Bardzo często gdy z psem wychodzimy do znajomych to biorę ze sobą właśnie takie małe smakowitości, wsadzam to w zabawkę - pojemnik. I on sobie to powoli wydłubuje, też ma swoją imprezę. No i nie jest mu przykro, że wszyscy coś popijają i zagryzają a on nie. Kup na próbę, niech będzie, że na psią gwiazdkę ;) w moim zoologu mają zresztą całą akcję z prezentami dla zwierząt - https://johndog.pl/blog/zyciezpsem/10-p ... t-dla-psa/.

mikixo

Post autor: mikixo » pn lis 11, 2019 8:28 am

warto uważać na skład.... :) Pamiętajcie :)

sprite15

Post autor: sprite15 » wt lis 12, 2019 6:15 am

najzdrowszym smakołykiem bedzie mieso i np żółtko wyparzonego jaja.

Odpowiedz