Witamy na Forum Polonii w Dallas!

dom nad morzem

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

roslinka123

dom nad morzem

Post autor: roslinka123 » czw paź 24, 2019 3:35 am

Dzień dobry! Zacząłem się rozglądać za mieszkaniem nad morzem. Znalazłem taką nieruchomość na sprzedaż w Rowach nad Bałtykiem. Są sądzicie o takim mieszkaniu? Lokalizacja mi się podoba, tylko nie jestem pewien co do tych mieszkań, nigdzie nie mogłem znaleźć nic o ty deweloperze.

Justyna231

Re: dom nad morzem

Post autor: Justyna231 » czw sty 16, 2020 11:23 am

Z pewnością posiadanie mieszkania nad morzem to bardzo ciekawa inwestycja. Ja jednak byłam zmuszona na szybko wyjechać z kraju i wtedy miałam mały problem. Dlatego bezpośrednio ze sprzedażą nieruchomości zgłosiłam się do https://skup-mieszkan.nieruchomosci.pl/ i jestem zdania, że ten wybór był zdecydowanie najlepszy.

tod14
Kontaktowanie:

Post autor: tod14 » pt sty 17, 2020 5:09 am

Taki domek letniskowy nad morzem jest doskonałym pomysłem, można tam spędzać wakacje, albo wolne weekendy.

Concetta

Post autor: Concetta » wt sty 21, 2020 2:11 am

Dom nad morzem to niewątpliwie bardzo ciekawa opcja. Przy czym powiedzmy sobie szczerze, nie każdego stać na zakup takiej nieruchomości. Dlatego też warto wziąć pod uwagę propozycje, dostępne na www.moje-miejsce.net.pl . Mamy tutaj sporo działek do wyboru, a co najważniejsze, nabywamy je bezpośrednio od właściciela, bez dodatkowych kosztów, jakie pobrali by pośrednicy. Lokalizacja jest niezwykle ciekawa, ponieważ niektóre z nich leżą w lini brzegowej jeziora i na pewno każdy z nas w takim miejscu doskonale wypocznie i nabierze sił do dalszej pracy:).

Ponarowski

Post autor: Ponarowski » wt lut 11, 2020 3:33 am

Wydaje mi się, ze nie ma sensu kupowania domku nad morzem skoro jest tyle ciekawy ofert noclegowych. Ja przeważnie korzystam z wyszukiwarki https://www.noclegowo.pl/noclegi/dabki/. Myślę, że to jest lepszym rozwiązaniem zapłacić raz za tydzień, a nie co miesiąc nawet jak nas tam nie ma. Co o tym sądzicie?

KonradSkal

Post autor: KonradSkal » pt lut 21, 2020 2:16 am

Hej zaczęły mnie na przestrzeni ostatnich miesięcy interesować nieruchomości. Mieszkania szczecin pogodno jest okolicą w której planuje coś kupić. Bardzo dużo czytałem na temat nieruchomości. Boję się jednak, że kredyt i wszystkie sprawy organizacyjne mnie przerosną. Myślicie, że pakowanie się w kredyt to dobry pomysł ?

dopik

Post autor: dopik » pn maja 04, 2020 3:13 am

Już jakiś czas temu chciałem kupić domek drewniany na naszą działkę nad morzem, jednak nigdzie go nie mogłem dostać. Ostatnio jednak znalazłem fajną stronę https://kupdomekletniskowy.pl/ są na niej dostępne ciekawe domki drewniane z tarasem.

Odpowiedz