Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Blog o podróżowaniu i nie tylko

Wlasne polonijne strony WWW i inne strony zwiazane z Dallas i Polonia

Moderator: kris_k

Ashley

Blog o podróżowaniu i nie tylko

Post autor: Ashley » ndz wrz 22, 2019 9:35 pm

DSC06998.JPG
DSC06998.JPG (160.71 KiB) Przejrzano 495 razy
Podróże daleko i blisko, z plecakiem czy z walizką. Z kim lub z czym to mniej ważne, ważne, że droga przed nami, ważne, że jesteśmy w podróży! Witam wszystkich. Nazywam się Agnieszka Liddle, jestem autorką bloga Discovering our World (www. discovering-our-world.com). Prowadzę też biuro podróży World of Adventures (www.world-of-adventures.com) w Costa Mesa koło Los Angeles. Z zamiłowania jestem również przewodnikiem po Los Angeles i okolicach. W ramach działalności naszej firmy oferuję indywidualne, dostosowane do potrzeb każdego klienta wycieczki po Kalifornii, których nie znajdziecie nigdzie indziej.
Czego możecie się spodziewać w czasie wycieczek?
Specjalizuję się w programach w pełni dostosowanych do oczekiwań turystów. Oferuję kontakt osobisty, przyjazną atmosferę i wspólne, zależne od indywidualnych potrzeb, budowanie programu pobytu. Mój blog zrodził się z pasji pisania i podróżowania. Mogę obiecać, że moje artykuły będą zarówno uczciwe, jak i praktyczne i pokażą prawdziwą stronę podróżowania. Nie mam zwyczaju “osładzac” rzeczy. Z wykształcenia jestem dziennikarzem i zanim przyłączyłam się do świata blogowania na temat podróży, pracowałam jako reporter oraz redaktor czasopism w Polsce, Francji i Chicago. Staram się zainspirować ludzi do zaspokojenia ciekawości przygód i znaleźć sposoby, aby dopasować więcej podróży do ich stylu życia. Wszystkie posty są wypełnione poradami, które pomogą wam w zaplanowaniu własnych wycieczek i podróży. Wszystkie posty są pisane po angielsku i po polsku. Zapraszam do lektury, piszcie do mnie, wszelkie komentarze mile widziane. worldofadventures55@gmail.com lub discoveringourworld55@gmail.com
Załączniki
Turyści 24.jpg
Turyści 24.jpg (33.83 KiB) Przejrzano 495 razy
Hollywood 1.jpg
Hollywood 1.jpg (64.31 KiB) Przejrzano 495 razy
Agnieszka Liddle
Owner
World of Adventures
2766 Longwood Court
Costa Mesa, CA 92626
714.249.3966
Business license # 54044
Languages spoken: English, Polish, French
www.world-of-adventures.com

toborek02
Kontaktowanie:

Re: Blog o podróżowaniu i nie tylko

Post autor: toborek02 » wt paź 22, 2019 3:59 am

Ciekawe, chętnie przyjrzę się temu bliżej :)

Agi000

Post autor: Agi000 » pt lis 08, 2019 7:30 am

Gdy chcesz się dowiedzieć na niniejszy temat więcej to radzę wejść sobie na blog - http://lukshobby.pl . Osobiście uważam, że tutaj odszukasz najbardziej potrzebne informacje w nawiązaniu do owego wątku. Według mnie centrum rzetelnej wiedzy.

Herpol

Post autor: Herpol » wt lis 12, 2019 9:30 am

а

Lopoe

Post autor: Lopoe » wt lis 12, 2019 9:34 am

оdd

Herpol

Post autor: Herpol » śr lis 13, 2019 12:13 am

Oh