Witamy na Forum Polonii w Dallas!

buty

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

zeberka1

Re: buty

Post autor: zeberka1 » sob paź 05, 2019 3:01 pm

Zwolenników zakupów w sklepach internetowych jest coraz więcej. Wcale się nie dziwię, bo często w takich sklepach jest świetny wybór, a do tego ceny są atrakcyjne. Sama trafiłam na https://butymodne.pl/damskie-kylie-na-s ... .f131.html , gdzie różne botki na słupku są w ofercie. Bardzo ładne, nawet kolory różne. A za wysyłkę nic się nie płaci do tego.

Awatar użytkownika
terry.cristobal

Post autor: terry.cristobal » ndz paź 06, 2019 9:40 am

Faktycznie, widać, że bardzo fajna stronka :wink:

Concetta

Post autor: Concetta » pn paź 07, 2019 1:51 am

A co sądzicie o takim modelu obuwia jak botki ? Jak dla mnie to idealne buty zwłaszcza na jesień. Przy czym można je wykorzystać zarówno w bardziej sportowych, jak i eleganckich stylizacjach. Szukając tego rodzaju propozycji, zdecydowanie warto odwiedzić born2be, gdzie wybór jest naprawdę ogromny:).

Awatar użytkownika
cremin.myra

Post autor: cremin.myra » pn paź 07, 2019 5:50 am

Na pewno szukałabym w stacjonarnych sklepach obuwniczych.

della
Kontaktowanie:

Post autor: della » pn paź 07, 2019 2:10 pm

Zimą nie da się obejść bez kozaków, więc już się za nimi rozglądam. Także przez internet można ich sporo kupić. Sklep merg.pl też ma mnóstwo obuwia i widziałam eleganckie kozaki oficerki. Czarne długie kozaki trzeba mieć. Wybieram je ze skóry naturalnej.

Obrazek

siedemnastka

Post autor: siedemnastka » pt paź 11, 2019 12:31 pm

Jak szukasz ciekawych butów to z pewnością powinnaś zainteresować się stroną jaką jest https://www.czasnabuty.pl/ Ceny nie są wygórowane a same buty bardzo dobrze sie prezentują, znajdziesz tutaj idealne kozaki na zime które z pewnościa Ci się spodobają.

Odpowiedz