Witamy na Forum Polonii w Dallas!

polski bukmacher sts

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

Rafal43

polski bukmacher sts

Post autor: Rafal43 » pt cze 14, 2019 2:32 am

Czy polski bukmacher sts jest uczciwy? Szukałem stron w internecie na ten temat ale niestety nic nie znalazłem. Może ktoś z Was mi coś doradzi w tym temacie? Będę naprawdę wdzięczny za pomoc.

rafon

Re: polski bukmacher sts

Post autor: rafon » pt sie 23, 2019 6:05 am

Myślę, że skoro od tylu lat działa w Polsce i zatrudnia ponad tysiąc ludzi to nie ma szans, żeby był nieuczciwy. Pozatym to firma jak każda inna działająca legalnie. Jak tak z innej beczki - wiesz może jak obliczyć marżę bukmachera? Wiem, że są na to jakieś wzory, ale czy widziałeś kiedyś może jakąś stronkę, gdzie automatycznie wylicza?

Leonard987

Post autor: Leonard987 » czw paź 10, 2019 8:01 am

Bukmacherów na rynku jest coraz więcej, ale występują także nielegalni bukmacherzy. Jak rozpoznać takich nieuczciwych bukmacherów? Może ktoś z Was powie mi coś na ten temat? Będę wdzięczny za pomoc.

Lucjan124

Post autor: Lucjan124 » czw paź 10, 2019 9:29 am

Ja jakoś zastanawiam się czy obstawianie zakładów przez internet jest bezpieczne. Czy w ogóle jest to prosta sprawa czy raczej najpierw trzeba poczytać sobie na temat obstawiania zakładów online?

Olek341

Post autor: Olek341 » wt paź 29, 2019 6:28 am

A można gdzieś sprawdzić jacy są najlepsi bukmacherzy na rynku? Szukałem takiej informacji w sieci ale nic nie znalazłem. Może ktoś z Was powie mi coś na ten temat? Będę wdzięczny za pomoc.

Dareek322

Post autor: Dareek322 » śr paź 30, 2019 3:41 am

A gdzie można przeczytać mity o bukmacherce? Słyszałem, że jest bardzo dużo rzeczy, które nie są prawdziwe. Może ktoś z Was powie mi coś na ten temat? Będę bardzo wdzięczny za pomoc w tej kwestii.

Krzychu766

Post autor: Krzychu766 » czw lis 07, 2019 2:23 am

Wiadomo, że z bukmacherami różnie bywa. Zdarza się, że trafiamy po prostu na oszustów. Na pewno jest jakaś bardzo przydatna strona internetowa z której dowiemy się jaki bukmacher jest uczciwy i legalny.
Ostatnio zmieniony pt lis 22, 2019 4:22 am przez Krzychu766, łącznie zmieniany 1 raz.

Justyna231

Post autor: Justyna231 » pn lis 11, 2019 7:56 am

Niestety o tym bukmacherze nie bardzo mogę się wypowiedzieć, gdyż jeszcze nie miałam okazji u niego grać. Na ten moment zdecydowanie najlepiej obstawia mi się mecze u https://www.iforbet.pl/zaklady-bukmacherskie i jestem zdania, że raczej szybko nie skończę tego robić. Ostatnio miałam całkiem fajną passę i wchodziły mi wszystkie mecze z moich kuponów.

trymek

Post autor: trymek » śr lis 20, 2019 8:19 am

Z tymi bukmacherami to temat coraz częściej spotykany i mimo tego, że nie mam doświadczenia i nigdy tego nie robiłem to ciesze się, że istnieją portale takie jak https://sport1.pl/ gdzie można poczytać sporo na temat meczy oraz inne opinie użytkowników co warto, a czego nie warto obstawiać. Myślę, że tez możecie zerknąć w wolnej chwili z pewnością nie pożałujecie :)

Adi890

Post autor: Adi890 » pt gru 06, 2019 3:22 am

A może ktoś z Was powie mi gdzie znaleźć mogę typy bukmacherskie? Chciałem obstawić zakład, ale nawet nie wiem gdzie można znaleźć typy bukmacherskie. Mam nadzieje, że ktoś z Was powie mi coś na ten temat.

Michall699

Post autor: Michall699 » pt gru 06, 2019 4:42 am

Ja zastanawiam się czy legalni bukmacherzy jeszcze występują. Nie wiem gdzie znaleźć takie informacje, a uważam, że taka wiedza może być naprawdę przydatna, więc może ktoś z Was wypowie się na ten temat?

Pawel003

Post autor: Pawel003 » pt gru 13, 2019 4:05 pm

Zobaczcie tutaj można podglądnąc, którzy bukmacherzy mają licencję. Polecam zobaczyć tu http://www.otobukmacherzy.pl. Jest link do Ministerstwa Finansów, które zakłady są legalne.

spooor

Post autor: spooor » pt gru 13, 2019 4:06 pm

A ja czytam wiadomości sportowe tutaj http://www.beztrzymanki24.pl. Szybko i fachowo, mogę polecić

Herpol

Post autor: Herpol » ndz sty 12, 2020 10:52 pm

Istnieje ogromna liczba różnych usług, w których można obstawiać zakłady, w tym wiele nowych, ale wolałbym polecić sprawdzone w czasie klasyki, których sam używam. Chodzi przede wszystkim o Goxbet, a po drugie o gry karciane. Jest to dla mnie jedna z najfajniejszych opcji rozrywki - ogromny wybór różnych pasjanse karciane - zawsze jest doskonała. Zajrzyj tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak to działa. Mogę powiedzieć, że mają dostępne licencjonowane produkty od najlepszych światowych dostawców: Microgaming, Pragmatic, Playson, TomHorn, Amatic, Playtech, Platipus, itp. Nieskazitelna reputacja tych dostawców na rynku kompleksowym obejmuje całkowicie uczciwy i przejrzysty proces gry.

leos

Post autor: leos » śr sty 15, 2020 9:25 am

Wiadomo że po jakimś czasie typowanie stanie się łatwiejsze i nie będzie tyle niepewności, jak się będzie obstawiać. Wiele wyjaśni strona https://zaklady-bukmacherskie.eu Praktyczne wskazówki na pewno pomogą ocenić, kiedy i u którego bukmachera zacząć.

Odpowiedz