Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Zakupy do kuchni?

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

Bihoki

Zakupy do kuchni?

Post autor: Bihoki » wt kwie 30, 2019 2:21 am

Chciałam sie was zapytac czy macie może jakieś sprawdzone sklepy, w których można kupić asortyment kuchenny? Ja od niedawna zakupy do kuchni robię w tym sklepie https://duka.com/pl/akcesoria-kuchenne- ... -lunchboxy i moim zdaniem mają oni w ofercie wszystko co potrzebne jest w nowoczesnej i dobrze wyposażonej kuchni. Polecam wam do nich zajrzeć

zapachnista

Re: Zakupy do kuchni?

Post autor: zapachnista » śr maja 08, 2019 1:23 am

Takie Pudła, pojemniki i kosze Przezroczyste - Ceneo.pl ma w dobrej cenie i zastanawiam się, czy one w kuchni też się przydadzą. Z jednej strony wydaje się to logiczne, w końcu będę mogła w nich trzymać różne produkty, ale czy jeszcze do czegoś będę mogła je wykorzystać Waszym zdaniem? Mogę w nich trzymać proszek do prania?

meliotta

Post autor: meliotta » pt cze 14, 2019 4:35 pm

Bardzo ładne meble projektuje i robi firma Wiór Płyt z Wyszkowa. Jestem bardzo zadowolona gdyż zamawiałam u nich meble i do kuchni i do pokoju. Wszystko idealnie wymierzyli i zrobili mi na wymiar. Mam trochę nietypowe ściany ale ze wszystkim sobie poradzili. Przycinają drzwiczki i płyty w CNC więc wszystko jest bardzo dokładnie zrobione.

pawelosman

Post autor: pawelosman » śr cze 19, 2019 5:23 am

Ja przeważnie kupuję w sklepach internetowych, bo jest sporo promocji na patelnie, czy też naczynia ;)

Odpowiedz