Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Redukcja tkanki tłuszczowej

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

silna

Re: Redukcja tkanki tłuszczowej

Post autor: silna » pt kwie 27, 2018 7:48 am

Tłuszcz to nie jest tak łatwo spalić. Myśląłam, że sama dieta wystarczy jestem akurat na pudełkach od lightdiet ale to za mało bo ruszać również się trzeba. Ja chodzę na trampoliny. Skacząc można dużo kalorii stracić i wyćwiczyć partię mięsniowe. Siłowni unikam bo tamludzie chodzą się lansować a nie ćwiczyć

kasiawinslet

Post autor: kasiawinslet » pt kwie 27, 2018 5:22 pm

Też mnie ciekawi, co robicie, żeby schudnąć?

luizka9800

Post autor: luizka9800 » pn kwie 30, 2018 11:04 pm

Mąż na to, aby pozbyć się tkanki tłuszczowej chce zastosować https://testonox.pl/ bo już naprawdę dużo ćwiczy. Moim zdaniem, taki wspomagacz to naprawdę nic złego, skoro tyle osób z tego korzysta. Na stronie można wyczytać, że wszystko jest oparte na badaniach i bezpiecznego. Ja jestem na tak.

Karonow

Post autor: Karonow » wt maja 01, 2018 12:33 pm

Cieszę się, że nie mam problemu z takimi rzeczami :D

doka

Post autor: doka » pt maja 18, 2018 7:30 am

Ja ostatnio przeczytałam o lipotranferze https://lipoline.pl/lipotransfer/
Jest to mega ciekawy zabieg bo swój własny tłuszcz można wykorzystać do powiększenia piersi, ust czy pośladków.
Poczytaj sobie o tym bo wygląda do interesująco.

wrażliwa

Post autor: wrażliwa » pt maja 18, 2018 9:30 am

Mnie moja lekarka wysłała na basen, nawet nie muszę pływac ale ćwiczyć w wodzie. I wiecie to działa. Wiec polecam pływanie. A poza tym odstawcie cukier. Ja zastąpiłam go słodzikiem. Jest tak samo słodki jak cukier ale jest bez kalorii. Ostatnio jedna z moich znajomych ( tych tęższych) zaczęlą mi udawadniać że słodzik jest rakotwórczy. Wiem, że ciągle ktoś robi jakieś badania słodziku pod różnym kontem. Ale rak? Postanowiłam to sprawdzić i znalazlam ten artykuł http://dieta.pl/zdrowie-i-uroda/czy-asp ... akotworcze
Chyba będę musiała wysłać go znajomej by udowodnić że słodzik w małych ilościach nie szkodzi i ma wszelkie pozwolenia np FAO potwierdzjących że nie jest szkodliwy dla człowieka.

mared434

Post autor: mared434 » ndz maja 20, 2018 10:37 am

Ze swojej strony chcialbym Wam polecic afrykańskie mango, swietnej jakosci suplement diety. Jesli chcesz zadbac o swoje zdrowie, zrzucic zbedne kilogramy to jest to preparat dla Ciebie. Doskonale wspiera nasz metabolizm oraz usuwa toksyny z organizmu. Polecam serdecznie.

kejti

Post autor: kejti » wt maja 22, 2018 1:50 am

Myślę, że śmiało można też zastanowić się nad zastosowaniem suplementów diety. Tych na rynku jest bardzo wiele i ciężko zdecydować się na konkretny produkt. Dlatego polecam zapoznać się bliżej z takim rozwiązaniem jak Bioxyn cena e-natureslab. Może to właśnie on spowoduje, że schudniecie z łatwością i bez efektu jojo.

Asija29

Post autor: Asija29 » wt maja 22, 2018 5:02 am

Podstawą jest tutaj dieta pod okiem dietetyczki. Oczywiście też liczą się ćwiczenia.

Odpowiedz