Witamy na Forum Polonii w Dallas!

pozycjonowanie

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Braellyra

pozycjonowanie

Post autor: Braellyra » pt gru 07, 2018 2:41 pm

Dzień dobry. Moja żona maluje bardzo ładne obrazy i jakiś czas temu stwierdziliśmy, że może założyć swój własny sklep internetowy i tam sprzedawać te piękne dzieła. Niestety nie ma zbyt wielu chętnych, dlatego wpadłem na to by udać się do jakiejś firmy, która pomoże wypromować ten sklep. Coś polecicie? pozdrawiam

SoniaLoniza

Re: pozycjonowanie

Post autor: SoniaLoniza » pt gru 07, 2018 3:43 pm

pozycjonowanie daje efekty! :D

SteffAnja

Post autor: SteffAnja » sob gru 08, 2018 10:12 am

jasne ze tak:) Dobrze kombinujecie, warto postawić właśnie na pozycjonowanie sklepu internetowego. Masz juz specjalistów od takiego zadania? Zobacz sobie stronkę agencji https://sfeo.agency/oferta/pozycjonowan ... rnetowych/ Proponują oni takie usługi i wedlug mnie bardzo dobrze sobie z tym radzą.

Aladi49

Post autor: Aladi49 » sob gru 08, 2018 4:25 pm

Na pewno jest to pomocna forma reklamy.

__

adwokat rozwodowy

JurekOwsiak

Post autor: JurekOwsiak » wt gru 11, 2018 7:10 am

W pozycjonowanie na prawdę warto inwestować środki, gdyż to się opłaca - zwłaszcza jeśli masz własny sklep internetowy :) W końcu Twoi klienci znajdują się w sieci, więc tam powinieneś ogólnie się reklamować ;) Z tego co czytałem na stronie https://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-p ... pl,97.html nawet w trudnych branżach można się wybić i to w bardzo szybkim czasie ;) Ilość słów kluczowych w ciągu kilku miesięcy w top3 wzrosła o ponad 119% więc wynik jest mega zadowalający moim zdaniem :)

Odpowiedz