Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Opiekun Medyczny - Cosinus

Ogolnie o tym forum

Moderator: kris_k

Marekks

Opiekun Medyczny - Cosinus

Post autor: Marekks » śr lis 28, 2018 6:07 pm

Witam forumowiczów!
Mam do Was pytanie, a mianowicie co sądzicie o kierunku Opiekun Medyczny, czy rzeczywiście warto pójść w tym kierunku również zawodowo. Jakie są perspektywy pracy oraz czy Cosinus będzie w stanie dobrze przygotować mnie już bezpośrednio do pracy zawodowej?
Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam!

hades

Re: Opiekun Medyczny - Cosinus

Post autor: hades » czw lis 29, 2018 7:29 am

Opiekun medyczny? Coś jak opiekun osób starszych?

KamilRel

Post autor: KamilRel » śr gru 05, 2018 4:02 pm

Opiekun osób starszych to zupełnie inny kierunek który również jest prowadzony w szkole Cosinus. Moim zdaniem jest to świetna opcja dla osób szukających konkretnej drogi zawodowej którzy równiez wyróżniają się empatią i lubią przebywać z ludźmi. Jeżeli do nich należysz to polecam dokładanie poznać zakres tego kierunku i czas nauki. Może akurat będzie Ci to odpowiadało. Myślę, że też warto wspomnieć że w Cosinus nauka jest przez cały okres darmowa i do tego prowadzona w systemie zaocznym więc nie trzeba rezygnować z pracy :)

IwonaR

Post autor: IwonaR » czw gru 06, 2018 4:37 pm

Zgadza się jest to coś innego, ale jeżeli nie wiesz dokładnie czym się różni to zajrzyj na stronę cosinus.pl i tutaj będziesz mogła dokładnie sprawdzić zakres edukacyjny. Ja natomiast poprę odpowiedź, że teraz kierunki medyczne to najlepsza opcja jeżeli chodzi o wybór w szkole policealnej bo są najbardziej rozchwytywane na rynku pracy.

JakubM

Post autor: JakubM » sob gru 08, 2018 4:39 pm

Dokładnie najważniejsze to znaleźć kierunek i zawód który nas interesuje ja również miałem z tym problem bo też nie wiedziałam co może mnie zainteresować. Natomiast w moim przypadku świetnie sprawdziła się Rachunkowość bo też zawsze byłem dobry w liczeniu i taka praca mnie nie nudziła dlatego jak na razie jestem po pierwszym roku, a z wyboru zdecydowanie jestem zadowolony ;)

Odpowiedz