Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Jakie wycieraczki płaskie wybrać?

Ogolnie o tym forum

Moderator: kris_k

Marekks

Jakie wycieraczki płaskie wybrać?

Post autor: Marekks » śr lis 28, 2018 6:17 am

Witam forumowiczów :)
Chciałbym się Was doradzić i zapytać na jakie wycieraczki samochodowe stawiacie w swoich autach? Szukam właśnie producenta oraz modeli na które warto postawić i jak do tej pory tylko godne uwagi w rozsądnej cenie były Dipp, czy ktoś z Was może ma o nich jakieś dla mnie opinie? Z góry dziękuję za Wszystkie porady!

JarekMin

Re: Jakie wycieraczki płaskie wybrać?

Post autor: JarekMin » pt lis 30, 2018 7:37 am

Ja w swoim Audi A4 używam właśnie wycieraczek płaskich Dipp i oczywiście pozytywnie wypowiem się na ich temat, ponieważ jeżeli mówimy tutaj o jakości wykonania mocowań, piór i samej mieszanki gumowej jaka została użyta to nie można mieć zastrzeżeń, tym bardziej że te zamienniki dostępne są w naprawdę niezłej ceni. Tutaj wiem, że nie przepłacam i też rok spokojnie mi posłużą.

KamilRel

Post autor: KamilRel » śr gru 05, 2018 12:22 pm

Również postawiłbym na Dipp bo uważam, że jest to jedna z najlepszych opcji jeżeli mówimy o porządnych płaskich zamiennikach które dostępne są w rozsądnej cenie i jednocześnie dobrze przylegają do powierzchni szyby, pracują równomiernie i to co jest najważniejsze to zarówno przy niskiej temperaturze i opadach śniegu potrafią wszystko dokładnie usunąć z jej powierzchni.

JakubM

Post autor: JakubM » sob gru 08, 2018 3:58 pm

Hmm jutro znajdę wolną chwilę to sprawdzę jeszcze ja wypadają w testach oraz jaki dokładnie są wykonane, bo wcześniej jakoś nie zwróciłem uwagi na tego producenta a jak patrzę na Wasze opinie to może i niesłusznie :)

Odpowiedz