Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Odzież płażowa

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

monikowa26
Kontaktowanie:

Re: Odzież płażowa

Post autor: monikowa26 » śr sty 04, 2017 10:08 am

ja w zeszłym sezonie kupowałam na stronie o nazwie bikinarium. Naprawdę duży wybór, ceny w porządku, dostawa expresowa. Nie przepadam za zakupami internetowymi lubię sama sprawdzać jakość, rozmiar itd. ale tym razem ryzyko się opłaciło.
Chcesz pozbyć się wypadania włosów - sprawdź wypadanie włosów

saska45

Post autor: saska45 » czw lut 09, 2017 11:23 am

Do modnej odzieży będą na pewno fajnie się prezentowały modne torebki damskie, które na plaży wygodne są typu worki ale nie tylko. Skóra jest wytrzymała i naturalnie się zużywa pod wpływem wody, słońca. Jak to mówią starzeje się razem z nami .

dybciowa

Post autor: dybciowa » pn maja 28, 2018 5:15 am

Super opcją na plażę jest strój z wysokim stanem. Ładnie podkreśla talię, brzuch wydaje się płaski - ideał! :) No i na dodatek zawsze jest modny, także nie ma tutaj ryzyka, że za rok trzeba będzie kupić nowy. Ja zawsze na plażę zabieram dodatkowo jakąś zwiewną narzutkę, dużą słomianą torbę i obowiązkowo kapelusz! Stylizacja idealna :)

MaarTi

Post autor: MaarTi » wt maja 29, 2018 6:29 pm

Natomiast mam wrażenie że moda plażowa nie zmienia się aż tak drastycznie

wrażliwa

Post autor: wrażliwa » śr cze 20, 2018 10:23 am

Ja wam proponuje zobaczyć te propozycję https://www.she.pl/ Takiego wyboru już dawno nie widzialam. Macie tu różnego rodzaju stroje kąpielowe, a wszystkie z dobrych materiałów. Ja oglądam jednoczęściowe stroje, bo co tu dużo kryć troche mi się przytyło. A strój jedoczęściowy coś nie coś zakryje, a też modeluje sylwetkę.

vectus
Kontaktowanie:

Post autor: vectus » ndz cze 24, 2018 5:46 am

Zanim pójdziesz na plaże warto zadbać o gładką skórę , zwłaszcza depilację pach i bikini

baser6

Post autor: baser6 » śr wrz 12, 2018 1:03 am

Hmm... wygląda to całkiem interesująco

Awatar użytkownika
arpegiantgr

Post autor: arpegiantgr » pt wrz 14, 2018 8:10 am

Mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...
Żeby coś odbudować, musiałoby w pierwszej kolejności istnieć.

Auszanek

Post autor: Auszanek » pt wrz 14, 2018 11:38 am

Zwykłe plażowe spodenki zazwyczaj mi wystarczyły ^^

Gość

Post autor: Gość » pn lis 12, 2018 6:04 am

W kwestii odzieży na plażę, warto wspomnieć jeszcze o obuwiu. Jeżeli wyjeżdżamy w miejsce, gdzie plaża jest skalista, bądź obawiamy się wbicia w stopę jakiegoś szkła, czy czegoś w tym rodzaju to bardzo dobrze spiszą się buty na plażę - http://eplywak.pl/buty-do-wody/. Dla przykładu, takie buty plażowe w Chorwacji to podstawa, bo tam kamieniste plaże często uniemożliwiają spacer w gołej stopie. Jest to wygodne i bardzo praktyczne, czujemy się jakbyśmy chodzili w nieco grubszej skarpetce - lekkie i przewiewne ;)

Odpowiedz