Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Restauracja w stolicy.

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Resta

Restauracja w stolicy.

Post autor: Resta » czw sie 23, 2018 2:51 pm

Niedługo wracam do Polski po praktycznie 15 latach. Dokładnie wracam do Warszawy i tam chce się osiedlić. Planuje również spotkać sie z dawnymi znajomymi w jakimś wyjątkowym miejscu. Niestety po tylu latach pewnie się sporo zmieniło i nie znam teraźniejszych miejsc. Możecie mi polecić jakiś fajny lokal. Przeglądając stronę Bubbles mi się spodobała. Co sądzicie o tej restauracji?

firro

Re: Restauracja w stolicy.

Post autor: firro » ndz wrz 02, 2018 8:57 am

także mogę Ci polecić restauracja mokotów o nazwie Papu. Jest to restauracja ekskluzywna, poczujecie się tam wyjątkowo. Ceny nie wiele odbiegają od standardów, a jedzenie jest w dużych ilościach i tak podane że same oczy jedzą. Obsługa niesamowicie profesjonalna.

Ailis

Post autor: Ailis » pn wrz 03, 2018 1:59 am

Z czystym sumieniem mogę polecić Restaurację Akademia. Piękne wnętrza, miła obsługa i przede wszystkim kapitalna kuchnia. Furorę robią dania wegetariańskie, a jest w czym wybierać. Risotto z grzybami i parmezanem, naleśniki z julienne warzywnym, tarta z warzywami i tofu. Wszystko smaczne i nie drogie.

Byaer24

Post autor: Byaer24 » pn wrz 03, 2018 4:02 pm

Dużo słyszałam pozytywów o restauracji Gesslera.

__

toner brother HL-L2312d

kolo

Post autor: kolo » ndz wrz 16, 2018 11:25 am

Mokotowska 69 serwuje świetne jedzenie. W środku byłem tyko raz, ale regularnie zamawiam u nich obiady przez roomservice. Takiego chrzanowego żurku i kaczki z modrą kapustą nie zjesz chyba nigdzie indziej w Wawie. Normalnie palce lizać.

stefan2266

Post autor: stefan2266 » pn wrz 17, 2018 1:49 am

Kiedyś byłem nawet w restauracji Gesslera i bardzo przyjemnie tam było.Na pewno bardzo często będę wracał do tej restauracji.

cleo24

Post autor: cleo24 » czw wrz 27, 2018 4:31 am

Na Woli masz fajny lokal - restauracja "w Weku". Nowa miejscówka, ale zdecydowanie warta odwiedzenia. Pycha jedzonko, no i nie przeginają z cenami. Często na lunch do nich wpadam - codziennie mają coś fajnego w menu lunchowym np. risotto z kurkami, bobem i szpinakiem - po prostu petarda. A z dań, które mają w stałym menu polecić Ci mogę kaczkę z kopytkami z buraków.

dalasynczyk

Post autor: dalasynczyk » czw paź 18, 2018 4:02 am

Dla mnie dobra restauracja to taka, która przyrządza jedzenie na stole chłodniczym, bo świeżo wyciągnięte warzywa i owoce smakują znacznie lepiej. https://www.gastrro.pl/chlodnictwo/urza ... nicze.html taki stół to wyjątkowe urządzenie, które gwarantuje odpowiedni smak przyrządzanych potraw. Pizza z takiego stołu jest znacznie lepsza

salceson

Post autor: salceson » pt paź 19, 2018 2:00 pm

Byłem już w kilku dobrych restauracjach w naszej stolicy Warszawie, ale najlepsze jedzenie jakie jadłem to podczas przyjęcia urodzinowego mojego brata w www.piekno.com.pl . Ogólnie impreza była przednia, serwowali nam pyszne drinki i jedzenie.

Odpowiedz