Witamy na Forum Polonii w Dallas!

ubezpieczenie samochodu

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Szyzyykka

ubezpieczenie samochodu

Post autor: Szyzyykka » wt kwie 17, 2018 4:00 am

Hej!! Zaraz kończy mi się polisa i ciekawa jestem gdzie WY macie ubezpieczone auta? Gdzie jest najtaniej?

della
Kontaktowanie:

Re: ubezpieczenie samochodu

Post autor: della » czw maja 10, 2018 6:49 am

Dużo jest teraz nowych ofert ubezpieczenia. Trzeba sporo poszukać, żeby znaleźć ciekawą ofertę. Można skorzystać z takiej porównywarki https://najtaniejuagenta.pl/ oc i ac. Tutaj porównacie najlepsze oferty. Na jakie ubezpieczenie patrzyliście?

bibulka

Post autor: bibulka » czw maja 10, 2018 7:06 am

Wydaje mi się, że dobrze skorzystać z porównywarek

Awatar użytkownika
wiolka2310

Post autor: wiolka2310 » czw maja 17, 2018 9:48 am

Cześć. Czy Waszym zdaniem np. któreś z tych ubezpieczeń jest warte uwagi https://www.ubezpieczeniaonline.pl/rank ... cie/0.html ? Zastanawiam się właśnie nad wyborem czegoś sprawdzonego w tym temacie...
...nikt nie daje, nie biorąc dwa razy tyle w zamian.

mimi9

Post autor: mimi9 » śr maja 23, 2018 2:21 am

Moim zdaniem najlepiej jest skorzystać z usług multiagencji, w której specjaliści przedstawią najlepsze dedykowane do danego klienta oferty towarzystw ubezpieczeniowych. Jeśli interesowałoby Was ubezpieczenie samochodu dostawczego, to na http://fullpolisa.pl/wylicz-skladke/ube ... stawczego/, podając takie dane jak model, rok produkcji, marka, przebieg itp., możecie szybko i łatwo wyliczyć przykładową składkę na ubezpieczenie Waszego auta, żeby mieć chociaż jakąś orientację i punkt odniesienia ;)

Nanako

Post autor: Nanako » czw maja 31, 2018 3:40 pm

Widzę, ze coraz więcej osób chętnie korzysta z porównywarek i moim zdaniem to dobry kierunek, nikt nie wrzucił to dodam jeszcze tą którą sam używam - https://superpolisa.pl/ bardzo prosta w obsłudze i ma możliwość wykupu wybranego pakietu bezpośrednio z poziomu strony co jest akurat bardzo fajnym rozwiązaniem oszczędzającym nam sporo czasu.

jadziaka

Post autor: jadziaka » czw maja 31, 2018 5:27 pm

Polecam przejść się do pośrednika. Znajdzie dla Ciebie odpowiednie i najtańsze ubezpieczenie

malinka33

Post autor: malinka33 » wt cze 05, 2018 4:17 am

Bardzo ciekawe warianty ubezpieczeń możesz uzyskać w tej firmie https://www.nn.pl/ubezpieczenia Ja planuje ubezpieczyć siebie i mój dom, i bardzo poważnie rozważam własnie tą firmę. Przekonują mnie niskie składki i jasne warunki ubezpieczenia.

onlineexpertcompensa

Post autor: onlineexpertcompensa » wt cze 05, 2018 8:59 am

Warto pomyśleć od razy o pełnym pakiecie ubezpieczenia. Na pewno warto rozważyć dołączenie NNW do ubezpieczenia samochodu, bo dzięki niemu ubezpieczyciel wypłaci kierowcy i pasażerom odszkodowanie, gdy ucierpią w wypadku komunikacyjnym w Polsce i za granicą. Podobnie jest z assistance, które zapewnia przede wszystkim pomoc w momencie nieplanowanego unieruchomienia auta (np. holowanie lub pomoc w „odpaleniu” silnika, gdy rozładuje się akumulator). Co do AC – ta polisa nie jest obowiązkowa, ale zdecydowanie warto zastanowić się nad jej zakupem. AC pozwala na naprawę tych uszkodzeń auta, które powstały z winy jego właściciela (np. zniszczony przedni błotnik w wyniku „parkowania” na znaku drogowym) lub zostały spowodowane przez niezależne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne (m.in. silny wiatr, obfite opady deszczu) czy atak wandali. Polisa AC umożliwia również otrzymanie rekompensaty w przypadku kradzieży samochodu. Warto wspomnieć, że assistance w razie wypadku dodajemy w Compensie gratis do ubezpieczenia AC.

Drakos33

Post autor: Drakos33 » czw lis 01, 2018 10:41 am

Czy ja wiem czy warto pomyśleć nad pełnym ubezpieczeniem? To zależy od stylu jazdy i tego jaki mamy pojazd wydawać za 20 letni samochód jak jeździmy do święta po mieście pieniądze na ubezpieczenie AC to jest moim zdaniem głupota, ale jak ktoś dobrze napisał są te porównywarki jak Superpolisa.pl wejść sobie i sprawdzić co obecnie jest najbardziej warte uwagi i na tej podstawie podjąć decyzję to będzie najlepsze rozwiązanie moim zdaniem.

jurek44387

Post autor: jurek44387 » czw lis 01, 2018 1:33 pm

Teraz za ubezpieczenie samochodu płaci się bardzo dużo pieniędzy.

kanira

Post autor: kanira » czw lis 08, 2018 7:11 am

Łapcie ranking najlepszych ubezpieczeń na czwarty kwartał 2018 https://kioskpolis.pl/ranking-najlepszy ... tale-2018/ . Jest wszystko elegancko w tabelkach przedstawione, plusy i minusy

oneal

Post autor: oneal » ndz lis 18, 2018 4:34 am

Czyli gdzie w koncu wybrac to OC? Bardzo zalezy mi na czasie bo juz sie konczy w styczniu.

kacper89

Post autor: kacper89 » ndz lis 18, 2018 6:39 am

Jedno jest dla mnie pewne w tym wszystkim .. trzeba postawic na jakosc bo jedynie firmy ja oferujace przetrwaja. Niestety wielu ubezpieczycieli nie ma zbyt dobrego podejscia do klienta .. wszystko wyglada dobrze podczas zawierania umowy, a w razie czego trzeba sie z nimi barowac. W skali roku sa to kwoty naprawde niskiego rzedu wiec dziwi mnie dlaczego ludzie bawia sie w takie krotkoterminowe oszczednosci. Wracajac do tematu to wymagane jest OC jednak warto zastanowic sie jeszcze nad dodatkowymi uslugami .. szczegolnie jak spedzamy duzo czasu w trasie. Najbardziej przydatne tutaj bedzie assistance poniewaz nawet w dosc nowym samochodzie mozemy sie spodziewac jakiejs awarii .. wtedy mozemy liczyc na pomoc z zakresu holowania auta (nalezy przejrzec oferte pod katem warunkow odnosnie kilometrow). Firm jest cala masa .. z tego co czytalem duzo osob wybiera link4 oc - https://www.mfind.pl/link4-oc/ gdyz maja bardzo atrakcyjne warunki oraz solidne wspracie. To drugie jest naprawde wazne i warto chociazby zadzwonic wczesniej do firmy jaka sobie upodobalismy by zorientowac sie wiecej w tej kwestii.

eth0

Post autor: eth0 » sob gru 08, 2018 3:50 pm

Slyszalem same dobre opinie o link4.

Odpowiedz