Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Kantor internetowy czy indywidualne inwestowanie?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

katarzyna.j

Kantor internetowy czy indywidualne inwestowanie?

Post autor: katarzyna.j » wt mar 06, 2018 5:21 am

Dzień dobry wszystkim!

Na fali sukcesów BitCoin'a zainteresowałem się walutami, ale skłaniam się raczej ku tym "normalnym". W sumie podoba mi się koncepcja prowadzenia kantoru internetowego i chciałbym wiedzieć jakie są Państwa opinie w tym temacie. Macie jakieś godne naśladowania przykłady takiego biznesu? Chciałbym zostać w przyszłości liderem walut w Polsce

Vikijosli

Re: Kantor internetowy czy indywidualne inwestowanie?

Post autor: Vikijosli » śr mar 07, 2018 3:16 pm

Lepszy jest kantor.

mczay

Post autor: mczay » śr mar 21, 2018 8:00 am

Chcesz inwestować w waluty? Nie boisz się, że ich wartość spadnie i sporo na tym stracisz? Myślę, że rozsądniejszym rozwiązaniem byłoby zainwestowanie swoich środków w fundusze inwestycyjne, poprzez platformę http://www.viennalife.pl/strefa-inwesto ... -funduszy/ - firma Vienna Life działa na rynku od niemalże XIX wieku, co tylko potwierdza jej profesjonalizm.

matik

Post autor: matik » wt kwie 10, 2018 8:33 am

Własny kantor internetowy w odniesieniu do silnej konkurencji typu Cinkciarz, to pomysł skazany na porażkę. Reputację buduje się przecież latami. Co innego inwestowanie w walutę i zarabianie na kursach. Trzeba się jednak na tym znać...

Adriano233
Kontaktowanie:

Post autor: Adriano233 » wt kwie 10, 2018 12:22 pm

Kiedyś dzieci chciały w przyszłości zostać strażakami, policjantami, piekarzami... Ehh, czy ja już jestem za stary?

iwonak

Post autor: iwonak » czw cze 14, 2018 11:41 pm

Też wydaje mi się, że lepszą opcją jest kantor online. Co prawda na rynku jest dużo dobrych firm tego typu, ale to jest rynek cały czas rosnący, bo cały czas przybywa osób, które rezygnują z usług kantorów stacjonarnych czy banków i wymieniają walutę on-line. Nie wiem tylko, jak to wygląda pod względem formalnym, jakie trzeba mieć pozwolenia itp. aby takie coś prowadzić, ale pewnie temat jest do ogarnięcia.

matik

Post autor: matik » pt cze 15, 2018 4:59 am

No formalnie to pewnie trzeba jakieś pozwolenia mieć, bo to jednak obrót pieniędzmi. Ale jestem zdania, ze dla chcącego nic trudnego. W sumie Cinkciarz też kiedyś zaczynał i te formalności musiał dopełnić. A dziś z zwykłego kantoru stał się portalem finansowym i ma nawet Brokera Forex (https://cinkciarz.pl/forex).

mibat
Kontaktowanie:

Post autor: mibat » ndz cze 17, 2018 2:56 am

A jak niby inwestuje się w kantorze?

fertat
Kontaktowanie:

Post autor: fertat » pn cze 18, 2018 1:26 pm

To oczywiste, że indywidualne inwestowanie jest lepsze

kasztanek

Post autor: kasztanek » wt cze 19, 2018 7:33 am

mibat pisze:
ndz cze 17, 2018 2:56 am
A jak niby inwestuje się w kantorze?

Chyba kolega podał Ci link wyżej do brokera Forex na Cinkciarzu, nie? Wejdź tam sobie i poczytaj na czym to polega. Tam masz możliwość założenia konta demo, więc zobaczysz jak to działa.

konkret

Post autor: konkret » wt lip 24, 2018 2:12 am

Dla mnie najlepszą opcją są kantory internetowe. Zapoznaj się z https://ekantor.pl/ To sprawdzona marka, a strona niezwykle prosta w użytkowaniu i przejrzysta. Z nimi zyskasz nawet do 10% więcej. W razie jakichkolwiek pytań, pracownicy są dostępni przez całą dobę i można się ich poradzić. Zaufało im już wielu przedsiębiorców i podróżników, dołącz do nich i Ty.

M&M_boii

Post autor: M&M_boii » wt lip 24, 2018 2:15 am

Ja dwa razy korzystałem z kantoru internetowego i jest ok :)

Odpowiedz