Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Kantor

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Jacek223

Kantor

Post autor: Jacek223 » śr lut 28, 2018 4:09 pm

Rozwój Internetu w dzisiejszych czasach pozwolił na rozwój wielu usług online. Szczególnie spodobała mi się wymiana waluty w sieci, ponieważ pozwala mi to oszczędzić sporo czasu, a na dodatek można sporo zyskać. Warto znaleźć sobie zaufany kantor online, z którego można skorzystać w każdej sytuacji :)

bumimet

Re: Kantor

Post autor: bumimet » czw mar 01, 2018 5:12 pm

Nie wyobrażam sobie korzystania z kantorów online. Ufam tylko stacjonarnym

maszura

Post autor: maszura » czw maja 10, 2018 12:38 pm

Ostatnio się trochę zagłębiłem w ten temat i czytałem sporo artykułów i wychodzi na to, że np. o amronet opinie są bardzo pozytywne nie jest tutaj wymiana walut tak stratna jak w jakimś normalnym, pełnoprawnym banku także jeśli szukacie miejsca gdzie korzystnie wymienić waluty to właśnie tutaj warto ;)

liczi

Post autor: liczi » pt maja 11, 2018 12:39 am

Kantorów nie brakuje, na pewno się coś znajdzie

matik

Post autor: matik » pt maja 11, 2018 4:42 am

No to prawda, kiedyś były tylko kantory stacjonarne czy w bankach. A teraz jest ich na prawdę dużo. Ale ja od kiedy pojawiły się kantory internetowe mam konto na Cinkciarzu i z niego korzystam. Nawet ostatnio zainteresowałam się kryptowalutami, ale to jeszcze daleka droga.

pawel.so

Post autor: pawel.so » czw cze 14, 2018 11:23 pm

bumimet pisze:
czw mar 01, 2018 5:12 pm
Nie wyobrażam sobie korzystania z kantorów online. Ufam tylko stacjonarnym
A w czym kantor online ustępuje kantorowi stacjonarnemu, że ufasz tylko tym drugim? Bo jak dla mnie to bezpieczniej jest wymienić pieniądze online. Nie muszę chodzić po mieście z pieniędzmi, wszystkie transakcje jakie wykonujesz są dodatkowo zabezpieczone kodem sms, więc bardzo bezpieczne. A jak sobie porównasz koszty przewalutowania w e-kantorze z kosztami w kantorze stacjonarnym, to zobaczysz ile pieniędzy z ciebie zdzierają i pewnie wtedy zmienisz zdanie.

kasztanek

Post autor: kasztanek » wt cze 19, 2018 7:43 am

Ja też jestem za kantorami online. Sama mam konto na Cinkciarzu i konta internetowe w bankach. Praktycznie gotówką nie operuję bo zarówno w PL jak i zagranicą wszędzie można płacić kartą. A do tego nawet nie trzeba mieć karty bo są banki co dają możliwość płacenia telefonem.

Moli

Post autor: Moli » śr lip 11, 2018 1:40 pm

Mam konta w kilku kantorach internetowych, bo lubię sobie porównać ich ofertę i wybrać, w danym momencie najkorzystniejszą ofertę. Ale od jakiegoś czasu wymieniam tylko na Amronet, bo mają najlepsze kursy. Poza tym, bardzo korzystnie wychodzi korzystanie z ich programu cash back. Ale na pewno nie zamieniłabym kantorów internetowych na stacjonarne. Dla mnie kantor online to najlepsza opcja - wygodna i tania.

AniaSartet

Post autor: AniaSartet » śr lip 11, 2018 2:08 pm

ja tam wolę stacjonarne kantory

famcia21

Post autor: famcia21 » śr lip 11, 2018 3:20 pm

Ja już nie mam problemu z bieganiem do banku, ponieważ mam wymienną walutową na koncie. Mogę płacić w każdym kraju. Zerknij na propozycję na; https://www.igoriacard.com konto wielowalutowe wraz z kartą. Rewelacyjne rozwiązanie w dobrej cenie na dobrych warunkach. Czasem warto pomóż sobie w życiu.

grawitacja

Post autor: grawitacja » ndz lip 15, 2018 6:16 am

Kantory online są bez wątpienia lepszym rozwiązaniem. Nie trzeba nosić przy sobie gotówki, a ponadto mają o wiele atrakcyjniejszy kurs. Zobacz sobie https://ekantor.pl/ To sprawdzona marka, istniejąca już dłuższy czas na rynku. Wymieniając pieniądze u nich, zyskasz nawet do 10% więcej. Zaufało i już wielu przedsiębiorców i ludzi podróżujących, zaufaj i Ty.

klariena

Post autor: klariena » pn lip 23, 2018 12:13 am

Pewnie, że lepszy bo przede wszystkim taki kantor online, ma dużo lepsze kursy - zbliżone do rynkowych. W dodatku wymiana odbywa się przez 24 h na dobę, siedem dni w tygodniu, niezależnie od jakichś dziwnych świąt itp. Druga sprawa, to kwestia, o której już wspomniałeś czyli bezpieczeństwa - transakcja bezgotówkowa, na dobrze zabezpieczonej stronie, to najlepszy wybór.

Fryderyk66

Post autor: Fryderyk66 » pn sie 13, 2018 8:46 am

Polecam bardzo ciekawy i rzeczowy artykuł dotyczący wymiany walut w Indonezji http://duabenua.com/pl/blog/bali-waluta/
jeżeli ktoś obiera ten kierunek, to koniecznie powinien się zapoznać, aby nie paść ofiarą oszustwa.

Odpowiedz