Witamy na Forum Polonii w Dallas!

lekkie jedzenie

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

Paprica

Re: lekkie jedzenie

Post autor: Paprica » wt lip 10, 2018 4:19 am

Lekkie jedzenie to też odpowiednie przygotowanie. Na pewno do lekkich dań możemy zaliczyć te składające się z mięsa i warzyw gotowanych na parze.

superman

Post autor: superman » wt lip 10, 2018 8:00 am

Lekkie jedzenie szybko przyrządzimy z warzyw. A do ich przygotowania pomoże nam szatkownica elektryczna, dzięki której oszczędzimy czas na gotowanie. Jest to świetne urządzenie, które sprawdzi się w każdej kuchni.

Antoska55

Post autor: Antoska55 » śr lip 11, 2018 2:09 am

Jest czas na lekkie jedzenie ale i musi być też czas na coś ciężkiego. Równowaga w przyrodzie musi być zachowana ;D Ostatnio nawet robiłam świetne domowe lody, nie jest w sumie to nic aż tak bardzo skomplikowanego. Z akcesoriami od https://www.sklep.savpol.pl/kuwety-do-lodow/ na pewno będzie dużo łatwiej. Wszystkim w sumie smakowały więc uważam to za sukces :D

daleka

Post autor: daleka » śr lip 11, 2018 2:18 am

Jak grillujemy, to jem ciężko. Staram się raczej jeść lekkie potrawy.

carolina91

Post autor: carolina91 » czw lip 12, 2018 6:37 am

Ja bardzo lubię kuchnię hiszpańską, włoską i francuską. Ostatnio odkryłam Cookingbox Można tam wybrać przepis i zamówić a kurier przywiezie do domu box z potrzebnymi składnikami. Świetna sprawa dla osób które lubią smacznie zjeść i chcą coś same ugotować ale nie lubią zakupów.

Inatka93

Post autor: Inatka93 » sob lip 14, 2018 1:44 am

Lekkie jedzenie, to przede wszystkim sałatki, które wzbogacić warto o olej konopny http://konopteka.pl/kategoria/olej-z-konopi , który posiada NNKT w idealnej proporcji do zażywania. Wzbogaca smak sałatek, a jakie ma pozytywne wartości dla organizmu!

Odpowiedz