Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Prezent dla męża- bransoleta czy nieśmietelnik

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Concetta

Prezent dla męża- bransoleta czy nieśmietelnik

Post autor: Concetta » śr lut 21, 2018 2:06 am

Na jaki prezent chętniej zdecydowałybyście się, jeżeli chodzi o upominek dla męża- bransoletę czy grawerowany nieśmiertelnik?
Jakiś czas temu znalazłam bardzo fajną ofertę tego rodzaju produktów w Exotin Titanium http://exofin-titanium.pl/ , mam jednak spory problem z tym, co ostatecznie wybrać. Mąż na pewno jest patriotą, wobec czego myślę sobie, że nieśmiertelnik z orłem na pewno by mu się spodobał. Z drugiej zaś strony bransolety także fajnie się prezentują. Co mam zamówić?

Adam_999

Re: Prezent dla męża- bransoleta czy nieśmietelnik

Post autor: Adam_999 » pn lut 26, 2018 5:37 am

Ja tam raczej w biżuterii nie chodzę, noszę tylko obrączkę. Co nie zmienia faktu, że niektórzy panowie lubują się w biżuterii i taki prezent na pewno byłby dla nich idealny.

Paweł Kijów

Post autor: Paweł Kijów » pn lut 26, 2018 6:27 am

Jeśli mam być szczery, to mnie najbardziej ucieszyłby taki motoprezent :) Uwielbiam szybkie auta, sport i adrenalinę :D

koziel.wojciech.86

Post autor: koziel.wojciech.86 » pn lut 26, 2018 6:58 am

może spodoba mu się jeszcze jakaś inna biżuteria? Widziałem ostatnio fajny naszyjnik męski. Mi się bardzo spodobał, może twojemu mężowi również przypadnie do gustu ? :)

asiczka

Post autor: asiczka » pn lut 26, 2018 2:15 pm

Ja chyba jednak wybrałbym bransoletę mógłby dobrać sobie do niej później zegarek a nieśmiertelnik średnio mi się podoba.

paseczek

Post autor: paseczek » czw mar 15, 2018 11:08 am

Bransoletka może być kłopotliwa, nie każdy facet chyba chętnie taką ubierze... Nieśmiertelnik jest dobry, ale tylko jeśli Twój mąż lubi taką stylówkę, bo to taki trochę wojskowy styl, też nie każdemu pasuje... A może zegarek? Chyba najbardziej elegancki i męski. :) Ja dostałem od dziewczyny zegarek markowy 3 lata temu i sprawuje się świetnie, tylko klamerka mi się trochę zacinać zaczęła, więc ją wymieniłem. Pasuje do eleganckich ciuchów i do sportowych, więc jeśli mogę to poradziłbym Ci właśnie zegarek. ;)

dimbo

Post autor: dimbo » pn mar 19, 2018 1:07 pm

Ja myślę,że bardzo fajny byłby zegarek, ja ostatnio oglądałam dla mojego faceta zegarki citizen https://wkruk.pl/zegarki/citizen i myślę,ze taki mu kupię na święta wielkanoc, na pewno się ucieszy i co najważniejsze prezent na lata.

sandersania

Post autor: sandersania » śr mar 21, 2018 6:08 am

jeśli mąż interesuję się historią, to myślę, że ten sklep na pewno ci się spodoba galeriareplik.pl. Ja kupowałam tam repliki broni dla męża. Może też coś znajdziesz.

Ewaar
Kontaktowanie:

Post autor: Ewaar » ndz kwie 01, 2018 7:53 am

Ani bransoleta, ani nieśmiertelnik. Przecież facetom podobają się inne rzeczy, na przykład szybkie samochody. To jest prawdziwy konik każdego faceta, a nie jakaś biżuteria. Moja żona kiedyś wykupiła mi przejażdżkę Ferrari na tor Ułęż. To był zdecydowanie najlepszy prezent w moim zyciu :) !!!

malinka33

Post autor: malinka33 » ndz kwie 08, 2018 9:15 am

też mam zdanie że lepszym prezentem byłby zegarek. Dosdaje każdemu facetowi uroku http://protime24.pl/product-aar-48081-Z ... wkowy.html Tutaj jest bardzo ciekawy model. To zupełna nowość na rynku z nieoklepanym designem :)

Ailis

Post autor: Ailis » pt maja 18, 2018 6:20 am

Wszystkie pomysły, które podaliście są rewelacyjne. Ja ze swojej strony polecam jeszcze zajrzeć na tą stronkę https://afterbarber.pl/kategoria-produktu/zestawy/ Moja siostra kupiła tam ostatnio zestaw kosmetyków dla taty i był bardzo zadowolony. Ja też zamierzam niebawem kupić tam prezent.

tereskaaa

Post autor: tereskaaa » czw wrz 27, 2018 1:15 pm

A może lepiej wybrać jakiś porządny zegarek. Myślę, że bardziej mu się przyda. Tu http://www.czaszegarkow.pl/zegarki_meskie.html wybór jest naprawdę spory. W sieci krążą o nich dobre opinie więc o czymś musi to świadczyć. Ja ogólnie rzecz biorąc jestem za kupowaniem praktycznych prezentów.

Odpowiedz