Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Wieczór kawalerski?

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

pawlik

Re: Wieczór kawalerski?

Post autor: pawlik » pt sie 09, 2019 8:36 am

A mnie kumple zorganizowali wieczór kawalerski w tunelu aerodynamicznym w Lesznie. Do klubu mnie nie brali , bo wiedzą , że do tańca to ja dwie lewe nogi mam :D

Concetta

Post autor: Concetta » pt sie 16, 2019 2:40 am

Tak na dobrą sprawę, zarówno wieczór kawalerski, jak i niezapomnianą imprezę urodzinową możemy urządzić w krakowskim klubie https://klubdiament.pl/imprezy-urodzino ... we-krakow/ . Atmosfera tego miejsca jest wyjątkowa, a co więcej nie brakuje tam zarówno atrakcji, jak i bardzo miłej obsługi:).

pawelosman

Post autor: pawelosman » sob sie 17, 2019 9:54 am

Wieczór kawalerski to jedyny taki dzień w życiu Pana Młodego, więc warto zadbać, by był to fajnie spędzony dzień. Nie musi być to coś ekstrawaganckiego - kwestia spędzenia czasu z kumplami w dobrym towarzystwie to najważniejsze co może być.

olekk

Post autor: olekk » pn sie 26, 2019 10:39 am

Jeśli wieczór kawalerski to tylko w Rasputinie! Na pewno nie można brać pod uwagę klubu Boss exclusive club gdzie tylko stracimy sporo oszczędności i nic się nie pobawimy tak jakbyśmy tego chcieli. Dlatego jeśli zależy nam na wyjątkowym wieczorze w towarzystwie pięknych tancerek to wybór może być tylko jeden

miskant

Post autor: miskant » śr wrz 18, 2019 4:53 am

Czasem na kawalerski czy panieński kupuje się w ramach śmiesznego podarunku jakieś gadżety erotyczne. Gdybyście chcieli zrobić przyjacielowi czy przyjaciółce taki prezent to zobaczcie sex shop n69.pl

doblan

Post autor: doblan » pn wrz 23, 2019 12:24 am

a myśleliście nad ektremalną jazdą? Całkiem dobra i fajna atrakcja, na przykład na quadach super się jeździ https://extremalne4x4.pl/quady/ po odpowiednim torze, myślę, ze na pewno na kawalerski to fajny pomysł.

ewa15

Post autor: ewa15 » wt lis 05, 2019 1:04 am

Fajnie jakbyście na taki wieczór zatroszczyli się o odpowiednie gadżety. Wiem, że całkiem spory wybór mają tutaj Ale to co kupicie to zależy już tylko od Was. Uważam, że takie prezenty są śmieszne, ale mogą się przydać panu młodemu na nowej drodze życia.

Rodan_Ptak_Śmierci

Post autor: Rodan_Ptak_Śmierci » wt lis 05, 2019 7:38 am

Kręgle, laserowy paintball, escape room, strzelnica... Jak jeszcze można spędzić wieczór kawalerski?

marcinekkk

Post autor: marcinekkk » wt lis 26, 2019 7:51 am

hah z doswiadcznia Wam powiem,że nie warto iść do klubu boss exclusive club w Rzeszowie, dziwnym trafem zgubil mi się portfel, w którym była kasa i dokumenty. Nie wiem jakim cudem to się stało, ale pytając personelu czy nie widzieli mojego portfela wyrzucono mnie z klubu... odradzam

Odpowiedz