Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Kupno mieszkania

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

original_freak

Re: Kupno mieszkania

Post autor: original_freak » pn sty 15, 2018 5:42 am

Kupno mieszkania to poważna inwestycja i trzeba się porządnie zastanowić. Jest przy tym dużo formalności i trzeba przypilnować mnóstwa rzeczy. Ja dokładnie obejrzałam wybrane mieszkania i zdarzało się, że w niektórych naprawdę było pobojowisko. Brud i niemiły zapach, a do tego insekty. Niektórzy chcą się po prostu pozbyć zaniedbanego mieszkania i żądają bardzo wysokich opłat. Nie jest to niestety w porządku. Całe szczęście, że istnieją firmy zajmujące się sprzątaniem i dezynsekcją, tutaj jest jedna strona www gdyby ktoś miał potrzebę skorzystać z takiej pomocy. Oprócz stanu technicznego mieszkania warto pomyśleć i sprawdzić zapisy w księdze wieczystej, posprawdzać stanu opłat oraz czy mieszkanie nie jest zadłużone. To podstawy.

czeremcha

Post autor: czeremcha » pn lut 12, 2018 10:05 am

warto inwestować w mieszkania ale w duzyych , studenckich miastach. Zawsze można je wtedy wynając

kanira

Post autor: kanira » czw kwie 05, 2018 6:44 am

To fakt i tutaj chyba jednak rządzi Warszawa. Nie dość że studenckie miasto to jeszcze stolica i ludzie tam ciągną. Takie mieszkanko pod wynajem to fajna sprawa, w zasadzie wpływy z wynajmu pokryją ratę kredytu. I to nawet nie trzeba mieszkać w Wawie by wynajmować bo można to zlecić pośrednikowi nieruchomości, grunt by był fachowy i zaufany. Moja znajoma mieszka w Lubelskim a studentom wynajmuje i sprawami lokatorskimi w jej imieniu zajmuje się Eugeniusz Jaworski, zostawiam numer do niego w razie czego 603 195 624 . Jak zmieniają się najemcy, trzeba oprowadzić po lokalu przekazać klucze itd. to nie musi specjalnie zjeżdżać tylko właśnie pośrednik to wszystko ogarnia. Bardzo wygodne

sasmip

Post autor: sasmip » pt cze 01, 2018 10:11 am

Chyba raczej zdecydowałbym sie na dom

Awatar użytkownika
Hegland90

Post autor: Hegland90 » wt cze 12, 2018 4:37 am

Ja bym ten temat zostawił specjaliście. Dzięki temu można sobie oszczędzić wielu pieniędzy i innych trudności.
Każdy, kto czyta, staje się dziwakiem. Czytanie daje wiedzę, a ponieważ wokół dominuje raczej ignorancja, wiedza oznacza dziwactwo.

ola12

Post autor: ola12 » czw cze 14, 2018 6:15 am

Wiesz co, koniecznie zastanów się nad tym, jakie rzeczy w takim mieszkaniu ułatwią Ci życie. U nas np. zadecydował rejestrator, który okazał się być niezbędny (coś takiego: https://www.fonex.pl/kategorie/rejestratory-ip-143.html), a także fajne zasięgi i przede wszystkim ciekawa okolica. Wybór mieszkania jest o wiele trudniejszy niż wybór samochodu czy lodówki - to miejsce, w którym spędzimy znaczną część naszego życia!

Ewela10

Post autor: Ewela10 » wt lip 24, 2018 6:59 am

Nie potrafię patrzeć na insekty. A miałam ich znacznie wiele niedawno w w przedsiębiorstwie. Nieskończenie zastanawiałam się dlaczego tak się stało. Z odsieczą dotarła spółka, którą zarekomendowała mi moja przyjaciółka. Jednostka inso-tech.com.pl uratowała mi istnienie. Teraz cieszę się nieskalaną i pachnącą firmą. Zalecam komukolwiek inso-tech.com.pl.

waledz

Post autor: waledz » pn sie 06, 2018 4:14 am

No to na pewno spora inwestycja i trzeba być jej w 100% pewnym :)

Odpowiedz