Witamy na Forum Polonii w Dallas!

gdzie na wakacje?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

empireofmind

Post autor: empireofmind » czw paź 30, 2014 3:50 am

Faktycznie ten klasztor wygląda bardzo ciekawie. Nawet nie wiedziałam, że w Bułgarii są takie ładne zabytki. Lubię sobie czytać różne artykuły z pomysłami na urlop i tam dowiaduje się najczęściej jakiś informacji na temat różnych państw. Ostatnio bardzo zakochałam się w greckich wyspach i tam chyba będę chciała pojechać na wakacje. W tym roku byłam tylko w górach, więc postaram się na przyszłe wakacje zaoszczędzić trochę pieniędzy.

belcia

Post autor: belcia » czw paź 30, 2014 4:56 am

Ja bardzo lubię jeździć do Polski. Mam tam swoja ulubiona miejscowość, która nazywa się Krynica Morska. Często tam jeżdżę i zatrzymuje się w obiekcie o nazwie Willa Roza
Dekoracje ogrodowe dla każdego

tolislawxyz2623

Post autor: tolislawxyz2623 » ndz lis 02, 2014 7:08 pm

Korea Północna! Tak, Północna, nie Południowa, to nie mój błąd. Zawsze chciałem zobaczyć ten zamknięty i odizolowany kraj i w przyszłym roku w końcu się uda. Sam nie wiem skąd moja fascynacja, ale nareszcie zobaczę ten kraj na własne oczy.

Odwiedź tego bloga http://sportywodne.bloog.pl/. Autor będzie bardzo wdzięczny.
Ostatnio zmieniony pn cze 15, 2015 5:41 am przez tolislawxyz2623, łącznie zmieniany 1 raz.

Czeko

Post autor: Czeko » śr lis 05, 2014 1:25 am

mnie się marzą Hawaje, dlatego znalazłem pracę w pobliskim sklepie, robię etykietowanie mam nadzieję że uda mi się uzbierać na to marzenie

Ajko

Post autor: Ajko » sob lis 15, 2014 12:18 pm

ja byłam kilka dni na Podlasiu, ja chcecie tam jechać to mogę wam polecić fajny hotel w białymstoku

renowny21

Post autor: renowny21 » ndz lis 16, 2014 2:01 pm

Oto mój plan - Dzieciaki zostawić w domu z dziadkami, bo w tym wieku (nawet za rok) beda jeszcze balastem, mają 2 i 3 lata, wziac zone pod pache i pojechac na jakas fajna wycieczke do Azji, moze do Tajladnii.

Chcesz przeczytać nowego posta- http://clockmania.blox.pl/html. Zapraszam na mojego bloga.
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2015 3:55 am przez renowny21, łącznie zmieniany 1 raz.

Sumi

Post autor: Sumi » śr lis 19, 2014 1:07 pm

ja ze znajomymi pojechałem na tanie pole kempingowe chłapowo i to były chyba najlepsze wakacje w moim życiu

Daniel77

Post autor: Daniel77 » śr lis 26, 2014 1:31 am

Na przyszłe wakacje chce pojechać do kraju coś pozwiedzać bo zapominamy że Polska jest taka piękna

erazms

Post autor: erazms » pt lis 28, 2014 4:51 am

Ja planuję na tych wakacjach wyjechać do Niemiec. Tam popracuję przez dwa miesiące i będą pieniążki na życie. A może jeszcze uda się nad jakieś morze wyjechać..
gorsety szyte na miarę

majagorzka

Post autor: majagorzka » pt lis 28, 2014 6:36 am

Ja wybieram się nad morze. Tam będę pracował jako sprzedawca. Myślę, że to super rozwiązanie.
chcesz zarobić ? inwestycje budowlane

redzia

Post autor: redzia » pn gru 01, 2014 11:28 am

Ja planuje już tanie wakacje na Kaszubach. W tym roku odkryliśmy niesamowicie czyste jezioro Jelenie, w samym centrum Centrum Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Bardzo spokojna i przepiękna okolica.
byłam tutaj

Romoo

Post autor: Romoo » śr gru 03, 2014 2:04 am

ja nigdzie nie pojadę, bo dostałem się na aplikację i w wakacje będę dawał porady prawne warszawa

Ugor

Post autor: Ugor » pt gru 05, 2014 10:55 am

ja planuję na wakacje jechać do Barcelony na warsztaty kulinarne, już się nie mogę doczekać!

nowygracz

Post autor: nowygracz » wt mar 31, 2015 5:05 pm

O ile ostatnio coraz popularniejsze staje się kupowanie wczasów z dużym wyprzedzeniem. To mimo wszystko chyba nadal najniższe ceny można uzyskać przy tak zwanych "super lastach", czyli kupując na ostatnią chwilę. Zwykle można dostrzec następujących schemat: niską cenę można uzyskać na około tydzień przed wylotem, potem na 2-3 dni przed wylotem cena rośnie i na sam koniec na dzień przed wylotem spada do minimalnego już poziomu. Taki sposób kupowania wczasów jednak wielu ludziom nie odpowiada. Zawsze istnieje ryzyko, że ktoś nam te wczasy wykupi, nie dopasujemy urlopu itp. Rezerwacje dokonywane są na bieżąco cały czas i dany hotel będąc na daną chwilę dostępny, po chwili może już nie być. Żeby kupować w ten sposób wczasy trzeba mieć nieco inne nastawienie - wybierać oferty nie zważając na to, że chcemy akurat lecieć w dane miejsce do danego hotelu. Problemem przy kupowaniu super lastów zwykle nie są same miejsca w hotelach, ale najczęściej są to miejsca w samolocie, który leci do danego miasta i zabiera wszystkich ludzi lecących do danej okolicy lub nawet całego regionu lub kraju. Dlatego też w aspekcie wolnych miejsc zdecydowanie łatwiej jest, gdy leci się we dwójkę niż w więcej osób.

heven1814

Post autor: heven1814 » śr kwie 01, 2015 5:50 am

Bardzo takie fajne miejsce co słyszałem to jest gdzieś akurat pojechać do ciepłego kraju tutaj polecam tańszą akurat Chorwację lub nawet no nie wiem Bułgarię..Chociaż ja w sumie się teraz bardzo mocno zastanawiam nad czymś takim jak no wiecie po prostu wyjazd do Grecji i wszystko chce na własną rękę zoorganizować.

Odpowiedz