Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Kantor internetowy

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

MAster

Re: Kantor internetowy

Post autor: MAster » pt cze 08, 2018 8:53 am

Jak dla mnie to kantory internetowe to są wspaniałe rzeczy.

Tadi

Post autor: Tadi » czw cze 14, 2018 11:32 pm

Paprica pisze:
pt cze 08, 2018 6:01 am
Moi znajomi używają prawie zawsze kantora internetowego. To chyba najwygodniejsza opcja.
Nie tylko wygodna, ale przede wszystkim bezpieczna i opłacalna. Kantor online, zazwyczaj ma dużo lepsze kursy niż kantory stacjonarne, a bezpieczeństwo na poziomie banków internetowych. Często mają też jakieś dodatkowe bonusy (najczęściej dla nowych klientów), z których opłaca się skorzystać. Np. teraz na Gieldawalut jest duża zniżka na prowizję (właśnie dla nowych klientów) - fajna opcja, dla kogoś, kto chce np. wymienić pieniądze na zagraniczne wczasy.

Aweri45

Post autor: Aweri45 » pt cze 15, 2018 3:07 am

A jak wygląda sprawa z ubezpieczeniem?

kasztanek

Post autor: kasztanek » wt cze 19, 2018 7:41 am

Ale czego ubezpieczeniem? Bo przecież na Cinkciarzu masz szyfrowane połączenia tak samo jak w bankach i oni zapewniają Ci 100% bezpieczeństwo i nie muszą mieć żadnego ubezpieczenia.

vagon

Post autor: vagon » ndz lip 22, 2018 3:48 am

Kantory stacjonarne to już przeżytek. Większość przedsiębiorców i ludzi podróżujących wymienia pieniądze online. Zerknij sobie na https://ekantor.pl/ile-kosztuje-euro-i- ... e-kupowac/ To sprawdzona marka, która troszczy się o swoich klientów. Mają wykwalifikowanych pracowników, którzy są do dyspozycji klienta przez całą dobę. Z nimi zyskasz nawet do 10% więcej.

zarada

Post autor: zarada » pn lip 23, 2018 12:06 am

Właśnie to cenię w kantorach online najbardziej - że działają całą dobę, przez siedem dni w tygodniu. Można wymienić pieniądze w każdej chwili i to jeszcze po kursie lepszym niż mają kantory stacjonarne. Poza tym, każdy dobry kantor online, ma bardzo wysoki poziom zabezpieczenia witryny, więc transakcje są w pełni bezpieczne.

szyszka89

Post autor: szyszka89 » pn lip 23, 2018 9:34 am

Jak mowa o kantorze internetowym to warto zwrócić uwagę na kartę wielowalutową taką jak tutaj ; https://www.igoriacard.com/ . Sprawdza się rewelacyjnie pod wieloma względami. Płatności kartą bardzo łatwe i szybkie. Wygoda sama w sobie i brak prowizji za przewalutowanie pieniędzy.

Bravo

Post autor: Bravo » wt lip 24, 2018 2:23 am

No tak, ale do takiej karty musisz też mieć walutę, z której możesz korzystać. A tę najlepiej wymieniać w kantorach online, np. w Cinkciarzu. To jeden z pierwszych dostępnych na rynku i korzystam z niego od dawna. Dzięki temu zaoszczędziłem sporo kasy spłacając kredyt we frankach, który niegdyś nieszczęśliwie zdarzyło mi się zaciągnąć.

Qubisz

Post autor: Qubisz » pn lip 30, 2018 7:16 am

Wszelkie transakcje w walucie realizuję wyłącznie przelewem, tak więc karta nie jest mi potrzebna. A kupuję w taki sam spsób jak większość z Was- przez kantor online, przy czym od razu z kantoru realizuję transfer środków, obsługiwane są wszystkie banki na świecie w zakresie walut dostępnych w e-kantorze.

trami

Post autor: trami » pn wrz 03, 2018 4:07 pm

Ja tak samo, wszystkie przewalutowania robię w kantorze internetowym, bo kantor online, zawsze ma lepszą ofertę niż banki czy kantory tradycyjne. A oprócz oszczędności pieniędzy, oszczędza się też sporo czasu. Ja często wymianę robię nawet przez stronę mobilną kantoru i zawsze wszystko przebiega bez żadnych problemów.

Fabian

Post autor: Fabian » wt wrz 04, 2018 3:03 am

Bravo - też wymieniam na Cinkciarzu. Uważam, że to jeden z najlepszych kantorów. Działają szybko, sprawnie, no i mają niezłe kursy walut. Ostatnio też skorzystałem u nich z przekazów pieniężnych. Akurat trafiłem na promocję i wysłałem przekaz za granicę za darmo :)

tomasz2201

Post autor: tomasz2201 » wt wrz 04, 2018 3:43 am

Ostatnio coraz więcej ludzi korzysta z kantorów internetowych.Jak chodzi o mnie to też korzystam.

JanuszKa

Post autor: JanuszKa » śr wrz 05, 2018 2:26 am

Ja też bardzo często korzystam z kantorów internetowych i mogę polecić od siebie Kantor.pl. Już z kilku kantorów korzystałem i jak na razie to jest najlepszy i ulubiony, więc jak ktoś nie korzystał to polecam spróbować.

zakochanana

Post autor: zakochanana » śr wrz 05, 2018 3:24 am

Ja uważam że w takich kantorach jest po prostu taniej

Mister-Krzychu

Post autor: Mister-Krzychu » śr wrz 05, 2018 5:10 am

Ja nigdy nie korzystałem z takiego kantoru. Jest to w ogóle bezpieczne?

Odpowiedz