Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Moja ulubiona restauracja...

Co mozna robic ciekawego w Dallas, Forth Worth, TX i nie tylko....
alojzyGombka

Re: Moja ulubiona restauracja...

Post autor: alojzyGombka » pn kwie 16, 2018 3:22 pm

Nie słyszałem o takowej restauracji.

Fortuna789

Post autor: Fortuna789 » czw lip 19, 2018 1:27 pm

Kto słyszał lub był osobiście w restauracji Bubbles w Warszawie? Mam zamiar zorganizować przyjęcie urodzinowe mojej kuzynki. Namiar dostałam od przyjaciółki. Ponoć serwują tam bardzo smaczne i niezwykłe dania, a obsługa jest kulturalna. Co Wy sądzicie?

matkaZiemiaa

Post autor: matkaZiemiaa » czw lip 19, 2018 2:51 pm

Ja uwielbiam wszelkiego rodzaju pizzerie :)

Tissaia

Post autor: Tissaia » sob wrz 29, 2018 4:58 pm

Ja nie znam jeszcze żadnej fajnej restauracji, ale teraz mam już całkiem sporo do wypróbowania dzięki Wam <3

Matiik37

Post autor: Matiik37 » pt sty 18, 2019 2:47 am

Jaka jest Wasza najlepsza Restauracja Katowice? Zamierzam się tam wybrać na weekend, więc fajnie by było wiedzieć do jakich restauracji można się wybrać.

dana78

Post autor: dana78 » sob sty 19, 2019 3:47 pm

Moja ulubiona to Papu w Warszawie. Takie fajne restauracje w warszawie powinny powstawać i kusić swoimi daniami. Mi się bardzo podoba i jak na moje oko jest rewelacyjna pod wieloma względami. Dziecko i rodzic może w niej być zadowolona, a to w rodzinie najważniejsze.

mefiu34

Post autor: mefiu34 » pn mar 11, 2019 3:06 am

Cześć wszystkim,
Aktualnie zbliża mi się impreza rodzinna, którą muszę zorganizować. Impreza odbędzie się w rodzinnej miejscowości teściów. Tak więc chciałbym się was poradzić w znalezieniu dobrej restauracja wieliczka . Intereseje mnie lokal, w którym są przyjmowane
grupy zorganizowane kraków wieliczka . Znacie może jakiś ładny lokal z przyjemnym jedzeniem?
pozdrawiam

pasjonatka

Post autor: pasjonatka » wt mar 12, 2019 5:02 am

Bardzo lubię orientalne restauracje - przynajmniej raz w tygodniu chodzę do "chińczyka". Koledzy i koleżanki trochę się ze mnie śmieją, ale już nic na to nie poradzę... Uwielbiam ten słodko-kwaśny smak.

jacekbratyk

Post autor: jacekbratyk » czw mar 14, 2019 4:25 am

Ja uwielbiam wszelkiej maści kebaby czy też jedzenie dość ciężko strawne :)

zosienka

Post autor: zosienka » śr kwie 10, 2019 8:47 am

Mam swoją ulubioną restaurację w Warszawie Zielnik się nazywa i często zamawiam z niej jedzenie, najczęściej przez roomservice, bo nie zawsze mam ochotę wychodzić z domu. A tak pod drzwi przywiozą, zmywać nie trzeba więc dobra opcja :)

Travis

Post autor: Travis » śr kwie 17, 2019 12:44 am

Ja jakoś nie mam ulubionej restauracji. Byłem w wielu wartych uwagi i gdzie chętnie wracam, bo i jedzenie smaczne i obsługa miła, ale jednej ulubionej nie mam. Jakiś czas temu byłem na przyjęciu z okazji odejścia na emeryturę kolegi z pracy w tej restauracji - http://restauracjastyl70.pl/przyjecia/p ... a-weselne/ i byłem pod wrażeniem, całej organizacji imprezy i samego miejsca. Na pewno się tam wybiorę kiedyś, na obiad, najchętniej jak już będzie prawdziwa wiosna, bo miejsce jest na pewno warte uwagi.

Awatar użytkownika
Cristino4

Post autor: Cristino4 » śr kwie 17, 2019 4:50 am

Na pewno znajomi będą w stanie pomóc.Nie ma co do tego wątpliwości.
Jeżeli wiesz, że jestem niewierzący, to znasz mnie lepiej niż ja sam. Być może i jestem człowiekiem niewierzącym, ale takim, który tęskni za wiarą.

Joki88

Post autor: Joki88 » czw kwie 25, 2019 8:40 am

Jedną z moich ulubionych restauracji jest Prime Cut https://www.primecut.pl/ jest to bardzo prestiżowa restauracja w Warszawie . Często tam jadamy z rodziną kolacje, albo obiady . Można zjeść tam niesamowite potrawy , mają grill opalany drewnem co sprawia że potrawy z grilla są pyszne i aromatyczne , czuć że przygotowane są z pasją. Panuje tam wspaniała kameralna atmosfera dzięki świetnemu oświetleniu . Polecam to miejsce także Wam

pinka

Post autor: pinka » ndz maja 26, 2019 3:26 am

Ja mogę polecić Ci konkretną restaurację https://www.restauracjafilharmonia.pl/wesela/
można tam zarówno pójść na randkę lub na rodzinne spotkanie jak zorganizować wesele czy inną imprezę okolicznościową.
Restauracja jest bardzo fajna no i jestem pewna, że jak już raz pójdziecie będzie to wasze ulubione miejsce na rodzinne spotkania.
Koniecznie sprawdźcie.

Awatar użytkownika
Zaluzja81

Post autor: Zaluzja81 » ndz maja 26, 2019 4:58 am

ja bardzo polecam https://grand-house.pl/restauracja/, bardzo fajna restauracja w Mogilanach obok Krakowa
Kiedyż skończy się to szaleństwo?

Odpowiedz