Witamy na Forum Polonii w Dallas!

krem na trądzik

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

MaestroRestro

Re: krem na trądzik

Post autor: MaestroRestro » pn lip 16, 2018 11:43 am

Ja też miałem kiedyś problemy z trądzikiem i żadne kremy nie pomagały. Pomogło dopiero przemywanie twarzy samą wodą :)

aksel

Post autor: aksel » śr lip 18, 2018 6:33 am

Gość pisze:
czw maja 10, 2018 9:36 am
Tylko nie mam pojęcia, jakich tamponów powinnam używać
A propo: Wraz z począkiem wakacji zaczęłam stosować tampony https://www.myob.pl/strona-glowna Pływanie w morzu czy basenie to teraz dla mnie nie problem. Mogę nosić zwiewne, lekkie sukienki, bikini, krótkie spodenki, co tylko zechcę. Aplikacja z aplikatorem jest łatwa i szybka, więc teraz nawet się nad tym nie zastanawiam. Czuję się lekko. Tampony są na pewno bardziej higieniczne niż podpaski.

Barti35

Post autor: Barti35 » śr lip 18, 2018 10:00 am

Stosowałam różne specyfiki pod kontrolą mojej dermatolog.

kejti

Post autor: kejti » śr lip 25, 2018 4:36 am

Myślę, że możesz też zajrzeć do sklepu polskiej marki Farmona: https://sklep.farmona.pl/. Oni mają w ofercie najróżniejsze kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Są to produkty naturalne - wyprodukowane z ekologicznych składników. Na pewno warto spróbować - nie zaszkodzi :)

ewelina9222

Post autor: ewelina9222 » sob lip 28, 2018 2:22 pm

Najlepiej udać się do dermatologa gdyż może okazać się, że tak na prawdę cierpisz na trądzik różowaty, a jego leczenie wygląda zupełnie inaczej niż leczenie zwykłego trądziku. Świetne kosmetyki na wyleczenie trądziku różowatego znajdziesz na stronie sklepu Centrum Walki z Nużeńcem.

Rodan_Ptak_Śmierci

Post autor: Rodan_Ptak_Śmierci » ndz lip 29, 2018 6:42 am

Czasem trądziku po prostu nie sposób się pozbyć.

Ailis

Post autor: Ailis » pn wrz 24, 2018 12:29 pm

Hej dziewczyny, borykam się z trądzikiem od wielu wielu lat i nadal nie mogę się pozbyć tego paskudztwa, a tuszowanie wyprysków makijażem nic nie daje. Już sama nie wiem jakich kosmetyków używać. Jakie możecie polecić?? Podobno im mniej chemii tym lepiej... I że krem przeciwtrądzikowy Calluna Medica jest skuteczny, ale już sama nie wiem. Co radzicie ?

Colmaro

Post autor: Colmaro » śr paź 31, 2018 5:46 am

A może jakieś leki bez recepty? Zastanawiam się obecnie nad informacją, którą znalazłem na jednej ze stron. Porównują tam tabletki na trądzik. Myślicie, że będzie to dobre rozwiązanie? Chciałbym dowiedzieć się czy rzeczywiście warto jest to kupować. Podobno są skuteczne, lecz czy ktoś może to potwierdzić?
Ostatnio zmieniony śr paź 31, 2018 9:14 am przez Colmaro, łącznie zmieniany 1 raz.

utora

Post autor: utora » śr paź 31, 2018 6:20 am

czy takie kremy są w ogóle skuteczne? bo różne opinie już na ten temat słyszałem i sam nie wiem czy warto kupić

Odpowiedz