Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Gdzie dostanę kredyt?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Awatar użytkownika
Bart3000

Re: Gdzie dostanę kredyt?

Post autor: Bart3000 » wt lip 03, 2018 9:16 am

Według mnie warto się bliżej przyjrzeć ofercie Chwilówkomat na raty . Mają naprawdę niezłe warunki :) Zresztą sprawdźcie sobie sami :D
Większość ludzi nie chce widzieć tego, co złe.

poleczka

Post autor: poleczka » wt lip 03, 2018 9:55 am

Wszędzie, jeśli tylko masz zdolność kredytową :D A jak nie masz, to znaczy, że nie stać Cię na kredyt i lepiej nie bierz

della
Kontaktowanie:

Post autor: della » sob lip 07, 2018 11:51 am

Nie ma problemu ze znalezieniem fajnego kredytu dzisiaj, tylko trzeba trochę poświęcić na to czasu. Wiem, że tutaj http://kredytowo.org/ jest świetna porównywarka takich ofert. Znajdziemy tu kredyty o różnych parametrach, także każdy wybierze dobry dla siebie. A można to zrobić bardzo szybko.

AdaRorel

Post autor: AdaRorel » pn lip 09, 2018 3:34 pm

A sprawdź sobie na https://www.latwykredyt.pl/ , tam masz bardzo fajny i prosty w obsłudze kalkulator. Wybierasz sobie kwotę jaką chcesz pożyczyć i na ile dni i widzisz ile będzie trzeba spłacić :) I możesz od razu złożyć wniosek. Ja właśnie tam dostałam kredyt :mrgreen:

Bihoki

Post autor: Bihoki » śr lip 11, 2018 5:13 pm

Najlepiej zrobisz jak zajrzysz na przykład na tą stronę https://kredytolog.com/kredyt-gotowkowy ... ternet.php i na sam początek poznasz warunki kredytowania w interesujących Cie bankach. W ten sposób na pewno wybierzesz najlepszą opcję dla siebie!

mokba

Post autor: mokba » wt lip 17, 2018 5:43 am

A sprawdzałaś sobie na stronie 24pozyczka.pl jak działają chwilówki online za darmo bo właśnie coś takiego mają, więc jak masz chwilę to zerknij i porównaj z obecnymi ofertami. Może to jest to, czego potrzebujesz a nie wiesz, ze mają takie coś w ofercie.

arek3439a

Post autor: arek3439a » wt lip 17, 2018 12:28 pm

Jak pan zarabia to kredyt pan dostanie w każdym banku według mnie.

kabix179

Post autor: kabix179 » czw lip 19, 2018 7:07 am

Kiedy jesteś ugotowany w biku to możesz mieć problemy z pożyczką. Pożyczka bez bik to dla wielu brzmi jak wybawienie. Potrzebujesz takiej, to polecamy przeanalizowanie ofert instytucji pozabankowych. Moim zdaniem niezły jest Kredyt OK.

kryska55

Post autor: kryska55 » czw lip 19, 2018 7:30 am

Z chwilówek to oni mają bardzo dobre warunki https://kokos.pl/ i nawet możesz dostać kredy na 12 m a nie tylko 30 dni. Wszystko zależy od tego, jaka masz umowę. Z dokumentów wystarczy ci dowód.

kabix179

Post autor: kabix179 » czw lip 19, 2018 7:40 am

Jeżeli zależy Ci na pożyczce online to w internecie jest mnóstwo takich rozwiązań. Ja przekonałam się do pożyczki online i wzięłam taką za pomocą strony Kredytok.pl. Tak szybkiego i komfortowego sposobu zdobycia pieniędzy jeszcze nie widziałam. Naprawdę warto.

Filipek_2

Post autor: Filipek_2 » czw lip 19, 2018 7:52 am

Ja bym się bał wchodzić w jakiś kredyt :P

aletomi

Post autor: aletomi » czw lip 19, 2018 2:13 pm

poleczka pisze:
wt lip 03, 2018 9:55 am
Wszędzie, jeśli tylko masz zdolność kredytową :D A jak nie masz, to znaczy, że nie stać Cię na kredyt i lepiej nie bierz
Zdolność to nie wszystko bo dla wielu firm liczy się i to bardzo scoring w BIK-u. Firmy pożyczkowe i banki, o ile się nie mylę mają obowiązek sprawdzania historii kredytowej klienta, w końcu osób wyłudzających kredyty nie brakuje. Nawet jeżeli jest to pożyczka pozabankowa ale w legalnej instytucji finansowej to zawsze mogą sprawdzić czy ktoś jest rzetelnym pożyczkobiorca i spłaca raty w terminie.

marcinW

Post autor: marcinW » pn lip 23, 2018 6:08 am

branie pożyczek raczej bym odradzał kredyt w banku to lepsza opcja. dla mnie przynajmniej taka była doradził mi to pośrednik kredytowy z Galerii Finansowej człowiek się znał na rzeczy więc zaufałem mu on z kredytami i bankami ma więcej do czynienia niż ja

Kotel

Post autor: Kotel » pn lip 23, 2018 6:16 am

Warto jest skorzystać z różnych porównywarek finansowych. Tak łatwiej jest wybrać kredyt dopasowany do własnych potrzeb.

Vincenol

Post autor: Vincenol » pn lip 23, 2018 1:38 pm

Po co w ogóle brać kredyt?

Odpowiedz