Witamy na Forum Polonii w Dallas!

krem na trądzik

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

kamila23

Re: krem na trądzik

Post autor: kamila23 » wt lut 13, 2018 7:19 am

ja kremów nie stosowałam, ja od razu z moim tradzikiem poszłam sobie na peeling medyczny do kliniki mediart clinic w Poznaniu i efekty sa takie,ze do dzisiaj nie mam żadnego pryszcza na buzi, a nigdy nie wiem jakby to było, gdybym się kremowała. Ja juz ufam medycynie estetycznej :)

kasiawinslet

Post autor: kasiawinslet » śr lut 14, 2018 5:38 am

A coś na rany po trądziku lub wypryskach?

yNatala

Post autor: yNatala » śr lut 14, 2018 6:52 am

Chyba nie znajdziesz dobrego kremu na trądzik, z takimi problemami trzeba działać od wewnątrz, tabletkami

uhorki

Post autor: uhorki » czw lut 15, 2018 10:48 am

Wiesz co, moim zdaniem powinnaś po prostu najpierw sobie kupić odpowiednie tabletki przeciw trądzikowi. Z tego co wiem, to na stronie http://www.tabletkowo.pl/ można było jeszcze niedawno znaleźć fajny i obiektywny ranking odnośnie skuteczności poszczególnych tabletek :)

trędna

Post autor: trędna » ndz lut 25, 2018 4:42 pm

mnie w końcu udało się pozbyć trądziku, ale zostały mi po nim okropne blizny :/ próbowałam jakiś kremów, tabletek ale nic nie dawało jakiś spektakularnych efektów żebym była zadowolona. Dopiero jak się udałam na zabieg do specjalistycznej Kliniki Miriacki w Warszawie to laserami pomogli mi się ich pozbyć. Byłam i nadal jestem zadowolona i polecam każdemu wizytę u nich kto ma jakieś kompleksy czy problemy. Mają dużo możliwości by nam pomóc http://klinikamiracki.pl/encyklopedia/

minmorimk

Post autor: minmorimk » pt mar 02, 2018 1:35 am

Dzięki wielkie za wasze porady, muszę to wszystko teraz wypróbować

ewelina5456

Post autor: ewelina5456 » śr mar 28, 2018 9:15 pm

Nie stawiajcie sobie sami diagnozy, tylko idźcie do lekarza, bo może się okazać, że to nie tylko zwykły trądzik. Tam było u mnie. Uświadomił sobie wszystko, gdy zaczęło się dziać coś dziwnego na mojej buzi. Poszłam od razu do lekarza. Diagnoza - nużeniec. Musiałam sobie poradzić jakoś. Na szczęście szybko się go pozbyłam, bo dokupiłam też maści na stronie nuzeniec.com.pl.

pecek

Post autor: pecek » czw mar 29, 2018 4:02 am

trądzik lepiej zwalczać od środka za pomocą tabletek

julka8943

Post autor: julka8943 » czw kwie 19, 2018 7:04 am

Leczył ktoś z Was pozostałości po trądziku, który spowodował nużeniec? Bo potrzebuję takich informacji, a niestety nie ma ich zbyt wiele w sieci. Nużeńca wyleczyłam już dzięki wizytom u lekarza i maści ze strony nuzeniec.com.pl, ale niestety nie wiem, co z bliznami, które zostały, dlatego takie rady się przydają.

Gość

Post autor: Gość » czw maja 10, 2018 9:36 am

Ja swój trądzik wyleczyłam przy okazji że tak powiem. Po studiach zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne belara, z tym że bardziej na ciągłe problemy z pms, nie miałam już sił tak miesiąc w miesiąc znosić takie bóle jak miałam; antykoncepcja pomogła na jedno i drugie; też dobrze dobrana przez ginekologa od początku, żadnych skutków ubocznych;

vectus
Kontaktowanie:

Post autor: vectus » ndz cze 24, 2018 6:19 am

w Toruniu zapraszam do Beautymedica Medycyna estetyczna Toruń

malinka33

Post autor: malinka33 » czw cze 28, 2018 12:41 pm

Z tego co wiem to nie zastąpiony na trądzik jest olej rycynowy rafinowany http://techlandlab.pl/kategoria-produkt ... smetyczne/ Jest to bardzo dobry kosmetyk polecany przez wielu ludzi :) na początke proponuje zamówienie 100ml aby sprawdzić czy będzie rakcja :)

Ailis

Post autor: Ailis » sob lip 07, 2018 12:40 am

Ja na trądzik od bardzo dawna stosuje krem przeciwtrądzikowy i regulujący sebum Calluna Medica. , może nie mam jakiegoś strasznego, od czasu do czasu coś mi wyskoczy bo tak to bym pewnie się udała do dermatologa, ale na takie wypryski krem jest bardzo dobry też najczęściej wysypuje mnie przed miesiączką, miałam nadzieję, że bliżej 30-stki ten problem minie ale gdzie tam :/

wiesiaa

Post autor: wiesiaa » ndz lip 15, 2018 12:08 pm

Już myślałam, że nie uda mi się znaleźć kremu, który by faktycznie pomagał. A jednak! Porozmawiałam z farmaceutą o moim problemie i dostałam świetny krem, który załagodził problem trądziku :) a jest to https://www.cetaphil.pl/117/cetaphil-ps-lipoaktywny/

terik

Post autor: terik » pn lip 16, 2018 10:52 am

W niektórych przypadkach trądzik pozostawia po sobie brzydkie zmiany. Nie można się załamywać- niektóre zmiany można bez problemu usunąć. Zobaczcie sami: http://www.dermedik.pl/zabiegi-kosmetyc ... -laserowy/

Odpowiedz