Witamy na Forum Polonii w Dallas!

reklama

Internet, komputery itd........

Moderator: kris_k

JaroGam

reklama

Post autor: JaroGam » pn cze 11, 2018 11:09 am

Cześć. Mam małą firmę ( sprzedaż i serwis urządzeń biurowych ) i chciałbym ją trochę rozreklamować . Czy tzw. pozycjonowanie stron jest skuteczne na dłuższą metę? Nie wiem, czy skupić się na takiej reklamie czy może lepiej tradycyjnie np. ogłoszenia w prasie, banery . Poczytałem trochę na stronie https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/ , mam jednak wątpliwości. Może macie doświadczenie i napiszecie coś więcej o takiej reklamie?

danielak

Re: reklama

Post autor: danielak » śr cze 13, 2018 8:52 am

Przy firmie mającej zasięg lokalny (np miasto) pozycjonowanie jest jak najbardziej sensowne.

hapka

Post autor: hapka » czw cze 14, 2018 10:42 am

A taka forma reklamy na przykład sklepu internetowego https://fabrykamarketingu.pl/content-marketing/ ? Obecnie taki marketing jest jedną z popularniejszych form rozsławiania biznesów (tych większych i mniejszych). Oczywiście zawsze, ale to zawsze kwestie marketingu i rozwoju biznesu, warto przekazać firmie, która w tych tematach się specjalizuje.

genezis

Post autor: genezis » czw cze 14, 2018 2:13 pm

Na początku można spróbować samemu. Jeśli zależy nam na szybkich efektach, bez firmy zajmującej się pozycjonowaniem stron się nie da. Przynajmniej tak było w moim przypadku.

Awatar użytkownika
runtoo75

Post autor: runtoo75 » pn cze 18, 2018 4:21 am

Bardzo ważnym elementem jest dobrze przygotowana strona WWW. Bez tego po prostu bardzo ciężko jest coś sensownego zdziałać... Tu macie np. całkiem moim zdaniem niezłe strony internetowe :)
Im mniej uczuć, tym mniejszy ból.

arturek22a

Post autor: arturek22a » pn cze 25, 2018 3:02 am

Teraz jest tyle firm do reklam w internecie że można wybrać bez problemu

Awatar użytkownika
semtak
Kontaktowanie:

Post autor: semtak » czw cze 28, 2018 12:34 pm

Reklama w internecie to teraz podstawa. Nie masz strony i wysokich pozycji, nie widać = tracisz potencjalnych klientów.

Awatar użytkownika
Barett

Post autor: Barett » wt lip 10, 2018 3:16 am

Obecnie najlepiej łączyć różne formy reklamy internetowej. Należy łączyć pozycjonowanie, facebook, yputube i adwords. To daje największe szanse na sukces.

Awatar użytkownika
Kortyzol

Post autor: Kortyzol » pt lip 13, 2018 6:28 am

Najlepsza preklama to jest obecenie facebook. Tak ja to widzę.

borixon

Post autor: borixon » pt lip 20, 2018 9:15 am

Facebook ma ogromny potencjał i warto planować tam różnorodne działania, gdyż to się opłaca ;) Z tego co czytałem na stronie https://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-p ... a,110.html to właśnie dzięki temu środowisku jedna z firm działająca w branży lotniczej odniosła niezły sukces ;) Oczywiście wielkie brawa dla firmy zarządzającej taką promocją, gdyż trzeba mieć ogromną wiedze by stworzyć taką reklamę ;)

Janek34

Post autor: Janek34 » pt lip 20, 2018 4:14 pm

Dla mojego biznesu kluczowe okazało się pozycjonowanie. Jak strona firmowa jest wysoko w wynikach wyszukiwania, to wiadomo, że klientów przybywa. Moim zdaniem to najlepszy sposób na to, aby dotrzeć do większej grupy odbiorców, zwiększyć dochody firmy. Oczywiście pozycjonowanie musi być prowadzone przez doświadczoną firmę, to ważna sprawa.

Odpowiedz