Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Kantor internetowy

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Andrzej3332

Kantor internetowy

Post autor: Andrzej3332 » ndz paź 29, 2017 2:49 pm

Bardzo często korzystam z kantorów internetowych, ponieważ mają dużo ciekawsze oferty od stacjonarnych. Przede wszystkim lubię je za to, że wszystko przebiega szybko i sprawnie, dzięki czemu nie muszę czekać długo za moimi pieniędzmi. Moim ulubionym jest kantor online Amronet, ponieważ oferuje najlepsze kursy na rynku - polecam serdecznie :)

Dilow34

Re: Kantor internetowy

Post autor: Dilow34 » pn paź 30, 2017 5:12 am

Czy takie kantory posiadają jakieś ubezpieczenie podobne to tego co jest w banku?

kargulipawlak

Post autor: kargulipawlak » śr lis 22, 2017 12:58 pm

Dobre kanory internetowe posiadają specjalne certyfikaty bezpieczeństwa i zabezpieczenia, ja wiele razy wymieniałem  euro tutaj https://internetowykantor.pl/kurs-euro/ bez ryzyka. Także nie ma się czego obawiać

Krystiianka
Lokalizacja: Szkoła języka angieslkiego Warszawa, kurs angielskiego
Kontaktowanie:

Post autor: Krystiianka » czw lis 23, 2017 4:43 pm

Na temat wymiany walut tutaj http://www.trejdoo.com/ możecie szerzej poczytać. Korzystanie z kantorów online jest bardzo wygodną opcją, nie trzeba nigdzie chodzić z pieniędzmi, fatygować się itd. No i też nierzadko online kursy są po prostu wyższe.

anatol92813

Post autor: anatol92813 » pt lis 24, 2017 12:24 am

A nie lepiej uderzyć w taki normalnie zwyczajny ?

Cichy_33

Post autor: Cichy_33 » czw sty 18, 2018 7:42 am

Kiedyś korzystałem ze stacjonarnego kantoru, niestety to zawsze było trochę problematyczne. @anatol92813 przetestuj sobie któryś z kantorów , zobaczysz, że to jest mega wygodne rozwiązanie. Jest kilka na rynku, których kursy są bardzo zbliżone do siebie a spread-y nie są wysokie. Aktualnie korzystam z https://cinkciarz.pl ale wcześniej jeszcze miałem konto na rkantor, jakoś przyjemniej korzysta mi się z tego pierwszego ale to pewnie kwestia upodobań.

Arturro2

Post autor: Arturro2 » wt sty 30, 2018 11:04 am

Myślę, że ze wszystkich dostępnych obecnie kantorów najlepszym jest zdecydowanie kantor online gieldawalut.com. Na duży plus zasługuje fakt, że możemy wybrać od razu najkorzystniejszy dostępny kurs, dzięki czemu oszczędzamy sporo czasu. Warto też zainteresować się aplikacją na telefon, która jeszcze bardziej ułatwia użytkowanie :)

leszek-krawiec-86

Post autor: leszek-krawiec-86 » pt lut 16, 2018 3:43 am

Piszesz, że masz już swojego ulubieńca. Rozumiem, że przejrzałeś i dokładnie zapoznałeś z całą dostępną ofertą wszystkich możliwych internetowych kantorów? Jeśli nie, to czas najwyższy nadrobić zaległości, ponieważ jestem przekonany o tym, że zmieniłbyś swoje zdanie czy dotychczasowe upodobania.

grajek

Post autor: grajek » pt lut 16, 2018 6:21 am

Ciekaw jestem na ile dobrze takie kantory zarabiają względem kantorów stacjonarnych...

miskant

Post autor: miskant » pn lut 19, 2018 4:02 am

W kantorach stacjonarnych oprócz walut można zwykle też sprzedać złoto, a kantory internetowe chyba nie mają takiej opcji. Udało mi się jedynie znaleźć taki internetowy skup złota: http://skup.zlota.pl/

Ryszard72

Post autor: Ryszard72 » pn lut 19, 2018 8:52 am

Teraz można wymienić swoje pieniądze bez wychodzenia z domu. Taki kantor walutowy jest coraz bardziej popularny na rynku. Myśle, że nie jedna osoba z czegoś takiego skorzysta, bo jest to naprawdę fajna sprawa.

angelika

Post autor: angelika » sob maja 26, 2018 9:48 am

Ja obecnie korzystam tylko z kantorów w sieci. Nie lubię biegać po mieście z gotówką. Obecnie szukam miejsca, gdzie znajdę dobry kurs funta. Póki co tutaj https://www.walutomat.pl/kursy-walut/gbp-pln/ prezentuje się dobrze.

emulka

Post autor: emulka » ndz maja 27, 2018 6:39 am

Ja również bardzo lubię to rozwiązanie - kantory internetowe to niesamowita oszczędność czasu!

bialy_john

Post autor: bialy_john » pt cze 08, 2018 3:28 am

Też korzystam i bardzo sobie chwalę :) Ja wymieniam tutaj W porównaniu do kantorów stacjonarnych to ogromna wygoda, a w niektórych przypadkach też spora oszczędność :)

Paprica

Post autor: Paprica » pt cze 08, 2018 6:01 am

Moi znajomi używają prawie zawsze kantora internetowego. To chyba najwygodniejsza opcja.

Odpowiedz