Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Zalane mieszkanie?

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

saret

Re: Zalane mieszkanie?

Post autor: saret » czw mar 29, 2018 6:27 am

Dzięki na pewno przyda mi się ten kontakt

filmOwy

Post autor: filmOwy » sob mar 31, 2018 5:10 pm

Współczuję, straszna sytuacja...

majjax99@o2.pl

Post autor: majjax99@o2.pl » śr lip 24, 2019 2:55 am

po dwukrotnie zalanej łazience chcę w końcu zbadać próby szczelności . Dlatego szukam dobrego hydraulika z okolic Łodzi lub ekipy się tym zajmującej. Chciałabym zbadac wykrywanie nieszczelności pod posadzką i wykrywanie przecieków wody w ścianach. Jełśi ktoś ma jakies namiary, to proszę o kontakt

Arkadiusz1

Post autor: Arkadiusz1 » czw sie 22, 2019 2:43 am

Bardzo dobry wybór. W końcu różne sytuacje mogą się Wam przytrafić, dlatego warto być gotowym na wszystko. Zalania mieszkań nie są czymś niespotykanym, dlatego też warto poczytać na ten temat w http://nord-help.com.pl/ Nigdy nie wiadomo, kiedy ta wiedza się Wam przyda.

Concetta

Post autor: Concetta » sob paź 05, 2019 9:32 am

Przy tego typu problemie, moim zdaniem najlepiej byłoby sięgnąć po usługi profesjonalistów, jak chociażby firma osuszająca warszawa - Optimal. O ile bowiem z wytarciem pogłód zapewne sobie poradzimy, o tyle uporanie się z zawilgoconym sufitem nie jest już łatwą sprawą. Dlatego też warto sięgnąć po wspomniane usługi, szczególnie, że mamy tutaj możliwość skorzystania z bezpłatnej wyceny, firma doskonale dogaduje się z ubezpieczycielami, a co najważniejsze ma ogromne doświadczenie w radzeniu sobie z "awariami" o takim charakterze:).

Florek

Post autor: Florek » czw sty 23, 2020 4:00 am

Znam ten ból bo też kilka miesięcy temu miałem taki problem. Na szczęście sam sobie z nim poradziłem. Po zalaniu mieszkania skułem nawierzchnię, osuszyłem ściany oraz oczyściłem je z wszelkich zabrudzeń. Następnie kupiłem zaprawę renowacyjną https://rebet.pl/ którą polecił mi znajomy fachowiec twierdząc, że zastosowanie jej zabezpieczy ściany przed rozwojem grzybów oraz pleśni. Jak się okazało takie rozwiązanie było skuteczne, gdyż dziś po zalanym mieszkaniu nie widać już śladu ;)

artur443877878

Post autor: artur443877878 » ndz lut 09, 2020 10:33 am

Chcę wam przedstawić firmę wypożyczalnia pochłaniaczy wilgoci która pomogła mi gdy miałem bardzo niefortunną awarie w moim domu. Rura pękła i zalała całe piętro, jedynym sposobem było wezwanie fachowców. Polecam tą firmę bo używają sprawdzony sprzęt i usuwają wodę zapobiegając nagromadzeniu się pleśni.

liczi

Post autor: liczi » pn lut 10, 2020 12:32 am

Pochłaniacz to za mało, w przypadku zalania. To tak, jakby kłaść kamień na wypadek powodzi. Jedno i drugie nic nie da :)

slawek33321

Post autor: slawek33321 » czw lut 13, 2020 1:00 am

Ja miałem raz zalane mieszkanie,ale jakoś dałem radę.Takie mieszkanie to naprawdę nie przelewki.

Odpowiedz