Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Dekorowanie ścian?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

apler

Re: Dekorowanie ścian?

Post autor: apler » ndz gru 24, 2017 6:38 am

co według was najbardziej nadaje się na ściany do kuchni? fototapeta?

Ewa32

Post autor: Ewa32 » wt gru 26, 2017 4:38 pm

Skupiłam się na czymś nowoczesnym i oryginalnym, dlatego zdecydowałam się na plakaty. Przeszukując sklepy, jedna oferta mnie zainteresowała > https://www.fototapeta24.pl/plakat Przede wszystkim ogromny wybór sprawia, że plakat idealnie będzie pasował do każdego pomieszczenia, nawet kuchni. A do tego najlepsza technologia druku, dzięki czemu mam pewność, że materiał jest wytrzymały. Jednak interesuje mnie fakt, czy ktoś może kupił ?

truskawka

Post autor: truskawka » pn lut 12, 2018 2:56 am

Widzę dwie opcje - pierwsza to dekoracja z kafelków , a druga to fragmentarycznie położone panele szklane i reszta pomalowana matowym duluxem easycare kuchnia i łazienka. Wydaje mi się że te dwie możliwości najlepiej pasują i sprawdzają się w warunkach kuchennych

pasztet3

Post autor: pasztet3 » pn lut 12, 2018 5:28 am

A co powiesz o tego typu dodatkach https://plakatynasciany.pl/sklep/plakat ... d-cook-on/ Kuchnia to idealne miejsce na tego typu rzeczy. Z resztą w kuchni spędza się bardzo dużo czasu, więc warto aby charakter jej, klimat, wnętrze było jak najbardziej przyjazne i przytulne.

Marcelinka

Post autor: Marcelinka » śr lut 21, 2018 1:43 am

O co myślicie o takiej aranżacji w salonie panele ścienne 3d robi to fajne wrażenie, aczkolwiek chciałabym poznać Wasze zdanie, może ktoś już eksperymentował z takimi produktami i może się podzielić opinią na ich temat.

FeelG

Post autor: FeelG » sob lut 24, 2018 2:24 pm

Motywów na dekory ścienne jak widać może być wiele https://viplazienka.pl/pl/c/Dekory-scienne/255/2 Wybór zależy oczywiście od rodzaju wnętrza, przyjetego stylu no i oczekiwań. My wybralismy do lazienki motyw z muszlami - listwę Maximę. Zawsze to coś bardziej oryginalnego niż standardowe wykończenie

gebus

Post autor: gebus » ndz lut 25, 2018 10:42 am

myślę, że w najbliższym czasie nie będe potrzebowal dekorować scian

koziel.wojciech.86

Post autor: koziel.wojciech.86 » pn lut 26, 2018 7:02 am

myślę, że najlepsze i tak jest malowanie ścian. Najlepiej na kilka kolorów, ale trzeba pamiętać o zakupie dobrej jakościtaśmy maskujące. Bez tego będzie bardzo ciężko o dokładność w dekorowaniu i malowaniu.

kanira

Post autor: kanira » wt mar 27, 2018 1:44 pm

truskawka pisze:
pn lut 12, 2018 2:56 am
Widzę dwie opcje - pierwsza to dekoracja z kafelków , a druga to fragmentarycznie położone panele szklane i reszta pomalowana matowym duluxem easycare kuchnia i łazienka. Wydaje mi się że te dwie możliwości najlepiej pasują i sprawdzają się w warunkach kuchennych
dokładnie tak. nie wiem skąd ludzie biorą pomysł na fotottapety w kuchni. ten dulux jest dobry potwierdzam bo malował mąż jakoś w zeszłym roku i nawet przy kuchence ściana wygląda nadal świeżo. a przecież tam to się tak brudzi od gotowania że masakra. ale to nie problem, szmatką z płynem do mycia wszystko schodzi bez uszczerbku dla koloru ;)

anetkazielonka

Post autor: anetkazielonka » wt mar 27, 2018 1:47 pm

Ja nie lubię zbyt wielu dekoracji, także na moich ścianach wiszą jedynie zdjęcia :)

Legionek

Post autor: Legionek » czw maja 03, 2018 12:41 pm

W mojej łazience zamiast wiszących dekoracji na ścianach znalazły się wzorzyste płytki łazienkowe, które udało mi się znaleźć dzięki stronie https://www.cerames.pl/plytki-16 . Nadało to temu pomieszczeniu urok i styl, bo płytki wyglądają bardzo elegancko. Jestem dumny z mojej łazienki :)

grajek

Post autor: grajek » pt maja 11, 2018 3:21 am

Na ściany możemy zastosować rozmaite dodatki, mogą to być naklejki, ciekawe tynki, wzory wykonane farbą. Ostatnio modne są także fototapety oraz tapety ścienne.
Jak potrzebujecie namiaru na jakiś fajny, sprawdzony sklep z tapetami, to serdecznie polecam:
Obrazek
F.H.U. FORMA MAREK KOZŁOWSKI
ul. Lutosławskiego 4/8
22-100 Chełm
e-mail: info@innetapety.pl
tel. 609-090-709

Przemek33

Post autor: Przemek33 » śr maja 16, 2018 3:08 am

Fototapeta to fajna sprawa. Bardzo ładnie wygląda na ścianie, trzeba tylko dobrać odpowiednią tapetę do wnętrza :)

kasiawinslet

Post autor: kasiawinslet » śr maja 16, 2018 4:32 am

O jakie ładne :) Podobają mi się takie dodatki.

john69

Post autor: john69 » śr maja 16, 2018 6:41 am

W dzisiejszych czasach jest mnóstwo kolorów farb, jeśli ma się pomysł to można samemu pomalować ściany na jaki kolor się zechcę.

Odpowiedz