Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Smycze jako reklama

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Lidka01

Smycze jako reklama

Post autor: Lidka01 » sob maja 13, 2017 3:06 am

Jestem ciekawa Waszej opinii na temat tego, jak mogą sprawdzić się smycze reklamowe do promowania nowej marki. Zainwestowałam już w reklamę internetową, ale jednak chciałabym postawić jeszcze na ulotki i takie smycze
www.reklamowesmycze.net.pl z logiem i nazwą firmy. Z tego, co mi się wydaje, to raczej darmowe gadżety dobrze kojarzą się ludziom, więc może się to sprawdzić ;)

marcelinia188

Re: Smycze jako reklama

Post autor: marcelinia188 » pt cze 09, 2017 8:29 am

Jest to dobry pomysł na reklamę.

Sylvarny

Post autor: Sylvarny » ndz cze 11, 2017 5:58 pm

Smycze się już do niczego nie nadają. Nikt tego nie nosi, więc nie polecam się w to bawić. Lepiej długopisy, notesiki, karteczki - to z mody nie wyjdzie :)

Ainextvi
Kontaktowanie:

Post autor: Ainextvi » pn cze 12, 2017 5:37 am

Smycze nie, szkoda kasy. Tylko internet

DannaM

Post autor: DannaM » pn cze 12, 2017 6:09 am

A właśnie dlaczego nie smycze i inne rzeczy materialne, fizyczne? Internet to nie jedyny sposób reklamy :D wydaje mi się, że do ludzi równie dobrze dociera przekaz z rzeczywistości. Fajnie, jeśli ma się wiele produktów reklamowych. Np. notesy, torby, wizytówki. Takie rzeczy zawsze wykonują specjaliści, ja reklamę swojej firmy powierzałam ludziom z http://reklamamalejfirmy.pl. Reklama jest bardzo ważna, nie można jej lekceważyć :)

Jaculcord
Kontaktowanie:

Post autor: Jaculcord » pn cze 12, 2017 6:33 am

Reklama owszem, ale nie wyrzucanie piniędzy w ļłoto, na smycze można sobie pozwolić jak jest duża świadomość marki.

arturplo4

Post autor: arturplo4 » śr cze 14, 2017 2:54 am

Bardzo dobry dodatek i gadżet reklamowy tak jak długopisy czy kubki z nadrukami ;)

liczi

Post autor: liczi » śr cze 14, 2017 5:00 am

Nie wiem czy smycze reklamowe mają jeszcze jakikolwiek sens

furiatka1

Post autor: furiatka1 » śr cze 14, 2017 6:07 am

może i jest to jakaś forma reklamy ale mnie np. lepiej takich rzeczy nie dawać bo od razu je gubię.

lenka121

Post autor: lenka121 » pn cze 19, 2017 10:53 am

Smycze są fajnym gadżetem reklamowym i najbardziej uwielbiają je dzieci. Możesz na nie postawić choć warto byłoby wziąć pod uwagę długopisy. One są bardzo przydatne i wiele osób je wykorzystuje jednocześnie reklamując nimi Twoją firmę. Jeżeli szukasz miejsca gdzie mógłbyś zamówić tego typu rzeczy to ja polecałabym Ci zajrzeć do nich http://www.extrema.com.pl/produkt/smycze.html . Mają oni bardzo ciekawą i rozbudowaną ofertę. Myślę, że przypadnie Ci do gustu :)

wiolka222

Post autor: wiolka222 » śr sie 30, 2017 2:08 pm

Ja również uważam, że smycze to fajny gadżet reklamowy. Ludzie lubią dostać coś, co mogą dodatkowo wykorzystać a jeśli to ma być forma promocji to czemu nie? Dodatkowo warto pomyśleć o ulotkach, wizytówkach czy notesach. Rzućcie sobie okiem tu http://gajet-druk.pl . Mają sporą ofertę i rozsądne ceny. No i szybki czas realizacji.

gamon

Post autor: gamon » czw sie 31, 2017 12:30 pm

uważam, że smycze jako reklama naszej firmy to rewelacyjny i bardzo efektywny pomyłs

Amanda0

Post autor: Amanda0 » śr wrz 13, 2017 7:20 am

Również dobrą reklamą są wizytówki :) I jesli masz firmę czy inne usługi możesz pomyśleć o szyldzie bądź tabliczką. Ja niedawno zamawiałam dla siebie na początek wizytówki by rozdać znajomym dzięki temu też w pewien sposób się reklamuję. Fajne wizytówki zamówisz na http://www.grawernia.pl/k7,szyldy-tabli ... cyjne.html zajrzyj sobie i zobacz :)

nala1

Post autor: nala1 » śr wrz 13, 2017 12:10 pm

gamon pisze:
czw sie 31, 2017 12:30 pm
uważam, że smycze jako reklama naszej firmy to rewelacyjny i bardzo efektywny pomyłs
Myślę ,że podobnie rzecz się ma z odzieżą z nadrukiem np. z logo firmy - takie rzeczy można wykonać w https://www.koszulki-lublin.pl/ .Na niektórych elementach odzieży można też zamieszczać jakieś hasła dopingujące, albo texty z humorem. W każdym razie jest to bardzo fajna sprawa. pzdr

Reza

Post autor: Reza » czw wrz 14, 2017 4:18 am

Każdy gadżet jako reklama się sprawdzi ;) chodzi o to żeby klient jak najczęściej widział logo i nazwę firmy

Odpowiedz