Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Harrison Ford miał wypadek

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Awatar użytkownika
HieronimDWed

Harrison Ford miał wypadek

Post autor: HieronimDWed » czw kwie 16, 2015 2:27 am

Przerażająca tragedia - Harrison Ford, legenda kina, miał wypadek samolotowy. Rozbił się na polu golfowym w Kalifornii. Prędko został zabrany do szpitala, gdzie doktorowie najpierw wskazali stan aktora na niezmiernie istotny, niemniej jednak po paru godzinach uspokoili wszystkich, informując o normowaniu zdrowia legendy kina. Lubię filmy z tym aktorem, skutkiem tego trzymałam kciuki za Forda. Oby błyskawicznie wrócił do zdrowia oraz na ekrany kin, albowiem bez niego obrazy filmowe to nie to samo.

moja strona www autoszyby

wojotez

RE:

Post autor: wojotez » czw kwie 16, 2015 7:19 am

Skutkiem tego nigdy nie korzystam z aeroplanów - jakoś nie przekonuje mnie latanie oraz ryzyko z tym związane. Bodajże zostanę ośmieszony, ale najzwyczajniej w świecie boję się samolotów. Wielki szacunek dla tych, jacy latają, a nawet pilotują, jak Ford. Szkoda, że miał wypadek, bo również ubóstwiam tego aktora oraz doceniam to, jak wiele zrobił dla filmu. Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia.

zobacz tez: walizki

Awatar użytkownika
stachWRw

RE...

Post autor: stachWRw » czw kwie 16, 2015 7:32 am

A ja uwielbiam aeroplany, to zawsze była moja mania. Na razie ubiegam się o licencję pilota, wielokrotnie wyruszam także na różne wyprawy z moim znajomym. Też jednopłatowcem, ponieważ takim samolotem leciał Ford. Jego wypadek był w gruncie rzeczy pechowy, zawiniła maszyna, nie aktor. Poprawnie, że wylądował w miarę na dostępnej przestrzeni. Gdyby był nad lasem, pewnie dziś pisalibyśmy o jego śmierci. Niech powraca do zdrowia i na ekrany kin, bowiem tam czuje się najporządniej!
tworzenie stron www kraków

Odpowiedz