Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Moja ulubiona restauracja...

Co mozna robic ciekawego w Dallas, Forth Worth, TX i nie tylko....
Mermagda0

Re: Moja ulubiona restauracja...

Post autor: Mermagda0 » sob wrz 23, 2017 2:52 am

Lubicie prawdziwe amerykańskie jedzenie? Jeżeli tak to koniecznie spróbujcie steki road w restauracji Road American. Bardzo fajne miejsce jeżeli udajecie się na wycieczkę to Wrocławia, u mnie jest to już obowiązkowy punkt jak przyjeżdzam tam. Polecam!

bajka

Post autor: bajka » czw paź 26, 2017 5:39 am

Dobrych restauracji jak widać nie brakuje :) Ja niebawem muszę zorganizować spotkanie biznesowe i szukam czegoś odpowiedniego właśnie na taki biznesowy lunch. Sporo pozytywnych opinii czytałam na temat restauracji w Rezydencji Luxury Hotel w Piekarach Śląskich http://www.rezydencjahotel.pl/pl/restau ... estauracji. Częsta zmiana menu, różnorodna, smaczna i zdrowa kuchnia. Myślę, że to idealne miejsce. Co sądzicie ?

Okrąglinek

Post autor: Okrąglinek » pt paź 27, 2017 5:36 am

Ja ulubionej restauracji nie mam, ale mam ulubiony pub! Kocham pić zimne, dobre piwko, a przede wszystkim lane z beczki. Może słyszeliście już kiedyś o http://mollymalone.pl/, bardzo fajny klimacik to spędzenia trochę czasu ze znajomymi, natomiast o smaku piwka już wspominać nie będę, po prostu spróbujcie sobie sami ;)

Roman77

Post autor: Roman77 » pt gru 01, 2017 3:58 am

Ja cenię sobie w restauracjach przede wszystkim możliwość poznania nowych smaków. Właśnie tego możecie doznać w Casa Italia w Warszawie. Serwują tam grappę Villa de Varda, której nie dostanie się nigdzie indziej. Warto skosztować tego trunku, który ma tak złożony, wyjątkowo ciepły aromat przy tak wysokiej zawartości alkoholu.

KarinaMina

Post autor: KarinaMina » śr gru 13, 2017 1:11 pm

Moja ulubiona restauracja znajduje się w Legnicy :)

alfred443

Post autor: alfred443 » ndz gru 17, 2017 4:56 am

a czy ona jest spoko

gopedia
Kontaktowanie:

Post autor: gopedia » śr gru 27, 2017 11:59 am

bardzo dobre wina i jedzenia goraco moge polecic !

Ewa32

Post autor: Ewa32 » śr gru 27, 2017 2:32 pm

Kocham kuchnię włoską, dlatego długo już szukam restauracji, w której będę mogła spożywać często posiłki. Znalazłam interesującą ofertę tutaj > http://pinsa.pl/ Przede wszystkim nie oferują typowej pizzy, a pinse, która jest dużo mniej kaloryczna i zawiera znacznie mniej tłuszczu. Jednak jestem ciekawa czy ktoś jadł i może polecić ? A co sądzicie o samej restauracji ?

barRabar

Post autor: barRabar » czw gru 28, 2017 5:05 am

Ja też bardzo lubię właśnie kuchnię włoską :)

ala.alicja.kania

Post autor: ala.alicja.kania » sob gru 30, 2017 8:33 am

Jestem nowa we Wrocławiu, przeprowadziłam się ze względu na pracę i do niedawna czułam się samotnie. Poradniki na samotność mają swoje plusy, kilka już przeczytałam :) Ale w każdym z nich było napisane, że aby przezwyciężyć samotność trzeba regularnie wychodzić do ludzi tak też sukcesywnie robię, obok mnie jest Road American Restaurant serwują pyszne jedzenie, i jest zawsze dużo osób, można zawsze kogoś nowego poznać :)

warszawka

Post autor: warszawka » śr sty 24, 2018 9:00 am

W Warszawie, naszej stolicy jest świetna restauracja, ich menu i ofertę możesz zobaczyć na stronie internetowej http://naskrajnej.pl/ . Moja córka planuje urządzić tam wesele, co prawda nasze będzie malutkie, ale z tego co wiem to i miejsca się znajdzie na 150 osób. Jeśli Cię to interesuje to śmiało możesz zobaczyć co oferują z kuchni polskiej.

kazan.patka@o2.pl

Post autor: kazan.patka@o2.pl » pt mar 23, 2018 12:14 pm

w zasadzie nie mam swojej ulubionej restauracji ae ostatnio wiele sie słyszy o restauracji w Hotelu Leda**** http://www.hotelleda.pl/ maja bardzo ciekawe menu no i plus taki, że jeśli wypijemy o drinka za duzo mamy nocleg aby sie przespać i wrócic do domu dnia nastepnego albo pozostac na weekend;) Widac ze Hotel jest mega luksusowy . Sama osobiście słyszałam wiele dobrego na temat tego hotelu, że miła obsługa, przystepne ceny, kolezanka chwali sobie tamtejsze spa...

marda

Post autor: marda » śr mar 28, 2018 9:03 am

przepyszne jedzenie bylem raz i chce wrocic !

honorata

Post autor: honorata » czw mar 29, 2018 6:16 am

Jadłam już w naprawdę wielu restauracjach, ale jeszcze nigdy nie miałam okazji zjeść tak przepysznych dań z grilla jak w restauracji http://staremetropolis.pl/ w Toruniu. Szkoda, że mieszkając w Stanach przez trzydzieści lat nie udało mi się tam znaleźć tak dobrej restauracji jak właśnie Stare Metropolis. Zdecydowanie jest to moja ulubiona restauracja, ostatnio podczas mojej trzeciej ciąży postanowiłam lecieć do Polski tylko po to, żeby zjeść tam kolację... :)

karol343er

Post autor: karol343er » pn kwie 09, 2018 11:53 pm

Ja mam swoje trzy ulubione restauracje w Warszawie , ale nie będę tutaj opisywał które to są dokładnie te restauracje

Odpowiedz