Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Kacik Muzyczny

Kacik muzyczny, literacki i filmowy...

Moderator: kris_k

Ivvanek

Post autor: Ivvanek » pt mar 13, 2015 10:48 am

Tak w tym OPEN FM jest bardzo dużo fajnych stacji ; )) jeśli o mnie chodzi to ja po prostu najczęściej tam sobie słuchałem regea ale to jeszcze na studiach...Teraz jednak powróciłem do takich klasycznych utworów właśnie jak Ira ; ) bardzo dobrze tam grają to

grzyybowy

Post autor: grzyybowy » sob mar 14, 2015 6:07 am

Te radia internetowe są bardzo fajne : ) jak ja jestem w pracy to żebym się jakoś wyjątkowo nie nudził to wtedy właśnie słucham czegoś takiego jak no wiecie online radio zet i jest całkiem wtedy przyjemnie : )

userpro

Post autor: userpro » śr mar 18, 2015 4:22 pm

Kącik muzyczny to ja wam polecam taką polską piosenkarkę co jej się udało wybić właśnie tutaj zza oceanem w USA a dokładniej Monika Brodka. Super jej kariera się rozwinęła i pokazała rzeczywiście, że ma klasę i nie na darmo wygrała ten jakiś konkurs muzyczny właśnie w tej telewzji polsat jak Idol czy coś takiego

Gość

Post autor: Gość » pt mar 20, 2015 1:51 pm

grzyybowy pisze:Te radia internetowe są bardzo fajne : ) jak ja jestem w pracy to żebym się jakoś wyjątkowo nie nudził to wtedy właśnie słucham czegoś takiego jak no wiecie online radio zet i jest całkiem wtedy przyjemnie : )
Przyznaje racje, że radio internetowe to świetny wynalazek, ale ma jedną wadę. Otóż utrzymanie nieprzerwanej transmisji wymaga dość szybkiego internetu, jak się jest w trasie to czasem zasięg spada i przerywa granie. No ale w domu nie ma już z tym problemów.

JarekCzyz

Post autor: JarekCzyz » pt mar 20, 2015 5:18 pm

Ostatnio słucham Podsiadło.

Michalinka1814

Post autor: Michalinka1814 » sob mar 21, 2015 10:01 am

Podsiadło ma bardzo fajne nutki : ) ja to ostatnio sobie słucham bardzo często i tak fajnie taką ekipę jak Enej ; )) super mają nutki i no wiecie zawsze coś dobrego wymyślą na każdą porę roku a nie akurat tylko jakoś na lato ; ) ostatnio co pamiętam chyba 2 sezony wcześniej taka najlepsza nutka to była lili chyba : D albo symetryczno liryczna

robertoo18

Post autor: robertoo18 » wt mar 24, 2015 6:59 am

Tak tak chyba każdy pamięta te nutki od Enej bardzo mieli je fajne i takie rytmiczne. Zdecydowanie wszędzie można ich słuchać na jakiś grilach, ogniskach czy innych jakiś takich właśnie rzeczach ; )jeśli o mnie chodzi to akurat no wiecie ja bardzo lubię sobie posłuchać coś takiego jak Pitbull i czasem coś z rapu : D

risendom

Post autor: risendom » wt mar 24, 2015 8:57 am

ja teraz słucham np. Billy Talent :)

belmondo

Post autor: belmondo » śr mar 25, 2015 10:18 am

Nie znam tego wykonawcy ale może w wolnej chwili sobie tego przesłucham. Jest taka sprawa, że ja bardzo akurat lubię taką muzykę jak właśnie hip hop czy też nawet taki gatunek muzyczny jak po prostu reaagge : dd To mnie tak zdecydowanie wylozowuję i jest super

dawidowyy

Post autor: dawidowyy » pn mar 30, 2015 5:45 am

Też tylko słucham rapu ale w moim przypadku jest to taki dobry polski klasyczny rap ; ) głównie to jeszcze nagły atak spawacza i jeszcze liroya; d chociaż to dziwne bo przecież NAS nagrał dissa właśnie na tedego hahah Może wiecie co się dzieje z tym nagłym atakiem spawacza ? Dalej coś nagrywają czy już zakończyli to

olimpiada

Post autor: olimpiada » czw kwie 02, 2015 1:03 pm

W sumie nie wiem co się dzieję z nagłym atakiem spawacza ale też ich pamiętam bo rap mieli wtedy specyficzny ; ) na pewno ich nie można było zobaczyć gdzieś w tv w jakimś teledysku bo po prostu akurat takie nutki jak uve kolarz zdecydowanie się nie nadawały do tego hahah

Pierwszy

Post autor: Pierwszy » pn kwie 06, 2015 4:42 am

Nie kojarzę tego..Musi to być bardzo jakiś stary zespół o nie, źle się wyraziłem to musi być taki team co bardzo dawno nie nagrał niczego nowego : ) teraz sobie bardzo często słucham takie nutki Kukiza, które są dla mnie bardzo fajne i takie rytmiczne na każdą porę dnia i nocy przecież hahah : D podobno on wystartował na prezydenta.

xenia96

Post autor: xenia96 » pn kwie 06, 2015 8:37 pm

a ja słucham zespołu Hey :)

wirginia77

Post autor: wirginia77 » pt kwie 10, 2015 7:45 am

Też lubię bardzo ten zespół i on mi się podoba..pamiętam go najbardziej z tej smutnej piosenki - moja i twoja nadzieja..Super to nagrali naprawdę ! Słucha ktoś jeszcze z was tych piosenek wiecznie żywego Elvisa Presleya czy raczej już tego nikt nie słucha co ? : ) ja to czasem sobie wlącze po prostu te taki nutki na moje głośniki.

Ivvanek

Post autor: Ivvanek » wt kwie 14, 2015 3:54 am

Elvis wiecznie żywy Ave :) ja go sobie słucham i on ma bardzo dobre nuty : ) najbardziej mi się podoba ze wszystkich wykonawców bo jak zasadzi jakąś nutką to nic tylko słuchać i po prostu się cieszyć, że jeszcze ktoś taką bardzo dobrą muzykę tworzył w tamtych czasach. Bo teraz głównie chodzi o bit a nie o przekaz...

Odpowiedz