Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Jaki horror najstraszniejszy ?

Kacik muzyczny, literacki i filmowy...

Moderator: kris_k

jankaw

Jaki horror najstraszniejszy ?

Post autor: jankaw » pt maja 08, 2015 3:39 am

Jaki według was film jest najbardziej przerażający jeśli chodzi o horror ? Który was najbardziej przeraził macie może taki u siebie w swojej kolekcji czy też pamięci, że się baliście spać po nocach po seansie :( Ja miałem taki jeden - najbardziej się bałem horroru..Rec. On był straszny nie mogłem po nim zasnąć i niestety jak już zasnąłem to mialem koszmary i to dużo.

asiaa12

Post autor: asiaa12 » pn maja 25, 2015 1:44 pm

Nie widziałam jeszcze horroru, którego bałabym się na tyle, że nie chciałabym go w ogóle oglądać dalej, chowała się pod koc itp. Klimatyczny jest moim zdaniem Paranolmal activity, Nieproszeni goście oraz Sinister - może nie bardzo straszne ale coś w sobie mają

FED01

Post autor: FED01 » śr cze 03, 2015 1:47 am

Myślę, że to zależy od indywidualnych upodobań. Ludzie boją się różnych rzeczy. Ja mam słabość do horrorów z dawnych lat, takich jak np. "Koszmar z ulicy wiązów", "Martwe Zło", "coś", Piątek trzynastego" oraz "Mucha". Większość tych filmów ma współczesne wersje, ale oryginały są lepsze.

franky15

Post autor: franky15 » czw cze 04, 2015 1:17 pm

Koszmar z ulicy wiązków to faktycznie straszny horror..Nie widziałem gorszego..Chociaż też się bałem bardzo horroru REC. Dla mnie on był bardzo ale to bardzo straszny. Po nocach zasnąć nie mogłem i po nocach się bałem mocno i fest. :( teraz już wolę wesołe komedię.

masteryk

Post autor: masteryk » pn cze 15, 2015 5:38 am

Laleczka Chucky jest spoko, ale Egzorcysta. Jedne z lepszych jakie znam. Jak ktoś lubi się pobać, a przy okazji jakąś ciekawą historię zobaczyć to polecam oba. Można obejrzeć, fajne propozycje, moje ulubione :D Szczerze polecam. Jak ktoś lubi takie kino to na pewno się spodoba.

mirela88

Post autor: mirela88 » wt cze 16, 2015 1:24 pm

Najstraszniejsze horrory to te wiekowe, z lat 80tych, jak np. Lsnienie czy Omen, ktory jest nawet starszy. Albo takie bardzo bardzo stare jak nosferatu. A w chwili obecnej najbardziej modne sa takie niby kręcone amatorską kamerą, jak blair witch project. Zależy co kto lubi

jackoz

Post autor: jackoz » śr cze 17, 2015 2:17 pm

Te z lat 80 faktycznie były straszne. Nie było takiej wielkiej techniki ale bardzo okej się je oglądało bo można było się nieźle wystaraszyć jak np w tym omenie. Dobry horror nie jest zły XD można się przestraszyć i można po nim nawet nie spać po nocach.

dlyp1989

Post autor: dlyp1989 » czw cze 18, 2015 12:13 pm

American Horror Story, wszystkie sezony, ale najbardziej pierwszy i drugi:-)
1. Harmonowie postanawiają przeprowadzić się, nie mając pojęcia o tym, co miało miejsce w nowym domu. Po czasie odkrywają krwawą i mroczną historię rezydencji.
2. American Horror Story: Asylum - Lana zamierza napisać artykuł o seryjnym mordercy kobiet, więc włamuje się do zakładu psychiatrycznego. Zostaje schwytana przez pracowników i uwięziona w placówce.

Raca55

Post autor: Raca55 » wt cze 23, 2015 1:14 am

Jak oglądałem Obecność to miałem gęsią skórkę a tak to nie ma takiego horroru który by mnie tak przestraszył

Agraf234

Post autor: Agraf234 » wt cze 30, 2015 3:14 am

Jak dla mnie, to Obecność, z 2013 roku...świetny klimat i świetny film!
Słynna para badaczy zjawisk paranormalnych zostaje poproszona o pomoc rodzinie, którą terroryzuje potężny demon...Myślę, że ten film może przejść do historii jak niegdyś Omen, czy Egzorcysta. W ostatnim dwudziestoleciu brakowało takich horrorów.

Gość

Post autor: Gość » wt cze 30, 2015 6:15 am

Straszny horror? Chyba nie powstał jeszcze taki...

oneday

Post autor: oneday » śr lip 08, 2015 10:03 am

Bo chyba nigdy jeszcze nie oglądałeś dobrego horroru :D jak chcesz się porządnie przestraszyć obejrzyj sobie film Piła - od pierwszej części sobie obejrzyj do ostatniej części. Na pewno się przestraszysz bo horror można rzecz w jednym słowie jest straszny.

gienia86

Post autor: gienia86 » sob lip 11, 2015 5:27 pm

Niestety jako miłośniczka tego gatunku muszę z przykrością stwierdzić że nie ma już dobrych horrorów, jeden gorszy od drugiego albo tylko ja trafiam na takie filmy. Chyba kiedyś horrory były lepsze. Jak już polecam japońskie tam czasami jest się czego bać.

rapotorius

Post autor: rapotorius » wt lip 14, 2015 5:15 am

Duch, z 1982 roku
Rodzina Freelingów wprowadza się do nowego domu, nie zdając sobie sprawy z tego, że zbudowano go na terenie dawnego indiańskiego cmentarza.... przerażający...

krekars

Post autor: krekars » wt lip 14, 2015 6:35 am

Amityville
13 listopada 1974 roku policja w hrabstwie Suffolk otrzymuje zawiadomienie o popełnieniu zbrodni. Policjanci natychmiast udają się pod wskazany adres: 112 Ocean Avenue na Long Island. Tam odkrywają przerażającą zbrodnię. Zbrodnię, która wstrząsnęła Ameryką. Sześciu członków rodziny zostało zastrzelonych w ich własnym domu. Kilka dni po tym wydarzeniu, do zbrodni przyznaje się Ronald De Feo Jr. Zeznaje, że zamordował swoich rodziców i czwórkę rodzeństwa.

Odpowiedz