Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Śmieszna komedia

Kacik muzyczny, literacki i filmowy...

Moderator: kris_k

bonek

Śmieszna komedia

Post autor: bonek » wt maja 05, 2015 1:48 am

Przy której komedii się najbardziej ubawiliście ? Zachęcam do wyrażania opinii na temat ciekawych i śmiesznych filmów humorzastych :) U mnie to głównie komedie od pierwszej części Amercian Pie do ostatniej 7 mnie bardzo bawiły. Chociaż też mi się bardzo podobały takie komedie polskie, z wcześniejszych lat co byli jeszcze młodzi aktorzy jak Seksmisja i Kiler1 i Kiler 2

Gość

Post autor: Gość » pn maja 18, 2015 3:09 pm

Seksmisja to kultowa pozycja :D Widziałem to chyba z 15 razy - za każdym razem ubaw do łez.

Z polskich to swego czasu Chłopaki nie płaczą było u mnie na topie. Też rewelacyjna komedia :D

Z innej beczki nieco to "Wściekłe pięści węża" tylko jest dość specyficzne, ale na imprezie jak ze znajomymi oglądaliśmy po odrobinie % - również rewelka.

Gość

Post autor: Gość » pn maja 18, 2015 7:06 pm

Sami swoi, Nie ma mocnych, Jak rozpetalem druga wone swiatowa, Mis, Rejs itp

dzonny

Post autor: dzonny » czw maja 21, 2015 3:43 am

polskie komedie są słabiutkie, nie lubię ich nie są dla mnie śmieszne. Wole amerykański humor w stylu głupich komedii. Ostatnio sobie przypomniałem filmy takie niezłe - How high, żółtodzioby. To są komedie w których można pęknąć ze śmiechu. Lepszych komedii nie ma.

michaell66

Post autor: michaell66 » czw maja 21, 2015 6:08 pm

z polskich komedii sprzed paru lat całkiem nieźle się ogląda produkcje takie jak chłopaki nie płaczą, testosteron, poranek kojota - mój ulubiony z tekstem "my z panem Lutkiem i panem Jerzykiem idziemy wymieniać złote klamki" ;) z komediami bywa tak, że nie każdego bawi to samo, mnie na przykład sami swoi nie śmieszą tak bardzo, a dla innych ta komedia jest kultowa

delunar
Kontaktowanie:

Post autor: delunar » pn maja 25, 2015 7:18 am

Zgadzam się, wszystkie te filmy to klasyki i świetne komedie :D

teresaaa

Post autor: teresaaa » pt cze 12, 2015 8:12 am

Seksmija oczywiście kultowa. Ale polecam, starą polską niszową komedię BAŚĆ O LUDZIACH STĄD. Historia żuli przedstwiona w przezabawny sposób. Grafą tam aktorzy z kabaretu Potem. Polecam gorąco. Uśmiejecie się. :)

mikrosz

Post autor: mikrosz » sob cze 13, 2015 9:28 am

Seksmisja to klasyka. The best ;) Ale oprócz tego np. Poranek Kojota jest fajny. Można się uśmiać i do końca trzyma w napięciu he he daje się nie zapomnieć. Musicie to obejrzeć. Nie pożałujecie he he. Nieźle trzyma poziom do końca super komedia. OK :)

jackoz

Post autor: jackoz » śr cze 17, 2015 2:14 pm

Wyczesane te 2 komedie. Bardzo fajne i bardzo fajnie się je ogląda :) ja przede wszystkim powiem, że co polska komedia to bardzo dobra komedia. Chociaż ostatnio bakam cały czas przy komedii właśnie stary gdzie moja bryka. Bardzo fajnie się ogląda, aktorzy tacy młodzi ;D

Mandy666

Post autor: Mandy666 » czw cze 18, 2015 7:01 am

Zgadzam się Seksmisja to klasyka,a jeżeli już o klasyce mowa to nie można zapomnieć o kultowym filmie "chłopaki nie płaczą", za młodu był to mój ulubiony film, znałam każdy tekst z niego :)
A na chwilę obecną ulubiony film to "smiley face" bardzo fajna i luźna komedia

dlyp1989

Post autor: dlyp1989 » czw cze 18, 2015 12:15 pm

Ślicznotki(1995) - To Wong Foo, Thanks for Everything, z Patryckiem Swayze:-)
Do zapyziałego miasteczka Snydersville trafiają przez przypadek trzy kobiety z Nowego Jorku podróżujące do Los Angeles wysłużonym, cadillakiem. Nikt nie podejrzewa, że elegancka i stateczna Vida (Patrick Swayze), twarda Noxeema (Wesley Snipes) oraz nieco wyzywająca Chi Chi (John Leguizamo) to... mężczyźni transwestyci.

wieslaw78

Post autor: wieslaw78 » pn cze 22, 2015 12:53 pm

Gdzie jest Fred? Z Tillem Schweigerem, który jest lepszym komediantem niz gangsterem:-)
Fred udaje inwalidę, aby zdobyć piłkę z autografem znanego koszykarza.
Nie lubię komedii, ale mam parę swoich perełek, ale TO należy do pierwszej piątki :-) :-) Til w komediach, nawet tych romantycznych jest rewelacyjny :-)

Raca55

Post autor: Raca55 » wt cze 23, 2015 1:15 am

21 i 22 Jump Street :) To na prawdę mega komedie.

dzienwdzien

Post autor: dzienwdzien » pt lip 10, 2015 12:11 pm

Obejrzałem i w tych końcówkach faktycznie było bardzo dobrze i było bardzo śmiesznie. Podobało mi się to i to bardzo mocno hyhy Teraz jeszcze ostatnio się wkręciłem w taką komedię jak to się nazywa Kiler oraz Kiler 2 :D po prostu bekę mam do tej pory i wszystko mi się podoba.

krekars

Post autor: krekars » wt lip 14, 2015 6:36 am

Komedia małżeńska:-)
Wykształcona Maria Kozłowska zajmuje się domem. Usługiwanie rodzinie z czasem zaczyna ją irytować. Na domiar złego znajduje w ubraniu męża wyzywające zdjęcia kobiet. Rozczarowana postanawia porzucić dom. Na warszawskim dworcu spotyka Remka, który dodaje jej otuchy. Wkrótce Maria otrzymuje dobrze płatną posadę tłumacza. Tymczasem jej mąż nie radzi sobie z obowiązkami domowymi.

Odpowiedz