Witamy na Forum Polonii w Dallas!

talent muzyczny/wokalny ?

Kacik muzyczny, literacki i filmowy...

Moderator: kris_k

filek
Kontaktowanie:

Post autor: filek » pn sie 11, 2014 8:46 am

Myślę że to byłby bardzo dobry pomysł jakby postawić na taki interes :)

kris94

Post autor: kris94 » śr sie 13, 2014 4:09 am

Zależy co kto lubi, ja nie przepadam za country, dla mnie to taki gatunek muzyczny nieco dla starszych osób, chociaż faktycznie niektóre piosenki są całkiem w miarę, bo zależy też kto i w jaki sposób wykonuje taki rodzaj muzyki:)

Ostatnio zmieniony pn sty 26, 2015 9:36 am przez kris94, łącznie zmieniany 1 raz.

Gość

Post autor: Gość » śr paź 08, 2014 8:10 am

Heh, jestem bardzo ciekawy z jakim skutkiem odbył się casting :) Jakieś wieści? Zespół powstał/istnieje?

JohnyWalker
Kontaktowanie:

Post autor: JohnyWalker » śr paź 08, 2014 8:12 am

Polish disko polo ;D

Gość

Post autor: Gość » śr paź 08, 2014 11:49 am

dalej Polscy Kowboje graja tylko w 3. nie ma tu chyba dodatkowego talentu lub ludzie nie maja czasu na to.

Gość

Post autor: Gość » pn paź 13, 2014 9:16 am

Czyli nie wiadomo jak potoczyła się kariera tych panów?

Gość

Post autor: Gość » pn paź 13, 2014 9:45 am

jest ich 3 w Polskich Kowbojach . Grali w Bremond na festiwalu a potem chyba na zabawie dla Polonii w Dallas . Zabawa byla we FOR YOU ,to jest bistro polaczone ze sklepem polskim,wyjasniam tym co nie mieszkaja tutaj.

Trox
Kontaktowanie:

Post autor: Trox » śr paź 15, 2014 7:53 am

Ja z chęcią bym sobie posłuchał country , jakieś namiary macie do muzyki tych panów czy innych zespołów?

Gość

Post autor: Gość » śr paź 15, 2014 11:23 am

oni , Polscy Kowboje , z tego co wiem nie maja nagran na CD lub podobnych . Ludzie czasem ich nagrywaja na zywo na telefonach . Moze ktos to przeczyta co ma nagrane i podesle. Ja ich sluchalem na Majowce przy polskim kosciele w Dallas . Ladnie grali ale nie tylko country bo graja przeboje rozne . Muzyka przewaznie taneczna i fajna tez do sluchania.
Nam sie podoba a to jest tez jedyny tego typu polonijny zespol tutaj w Dallas i okolicy. Pamietaj ze Polonia tutaj jest mala w porownaniu z Chicago lub NY.

Gość

Post autor: Gość » czw sie 06, 2015 7:50 am

A gdzie Was można posłuchać, ewentualnie zobaczyć Waszą stronkę? Moja siostrzenica zaczęła w miarę profesjonalnie śpiewa i nagrywa te swoje pierwsze piosenki na jeden z portali z muzyką ising. Tam można to odsłuchać, skomentować, albo coś doradzić.

kefirek

Post autor: kefirek » czw sie 06, 2015 7:52 am

A gdzie Was można posłuchać, ewentualnie zobaczyć Waszą stronkę? Moja siostrzenica zaczęła w miarę profesjonalnie śpiewa i nagrywa te swoje pierwsze piosenki na jeden z portali z muzyką ising. Tam można to odsłuchać, skomentować, albo coś doradzić.

Gość

Post autor: Gość » czw sie 06, 2015 10:14 am

nie wiem gdzie Polskich Kowbojow znalesc bo dawno nie grail tu w Polonii w Dallas . Byli w Houston I grail tam ponoc dobrze I sie podobalo bo mam znajomych tam I mi mowili.

Jankars

Post autor: Jankars » pn sie 10, 2015 4:02 am

Jakbyście tworzyli inny rodzaj muzyki to może zgłosiłabym się do Was. Niestety ten rodzaj mi nie odpowiada.

Gość

Post autor: Gość » czw sie 13, 2015 5:56 am

teraz wszyscy formulowicze mysla : jaki styl jej odpowiada ?
prosze napisz.

Eddag
Kontaktowanie:

Post autor: Eddag » czw sie 20, 2015 5:31 am

Jestem po 2 stopniowej szkole muzycznej o specjalności fortepian. Mój słuch delikatnie mówiąc jest dość dobry :) Chętnie sprawdzę co tam gracie.

Odpowiedz