Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Ubezpieczenie Assistance

Internet, komputery itd........

Moderator: kris_k

bajka

Ubezpieczenie Assistance

Post autor: bajka » śr lip 19, 2017 1:48 pm

Nurtuje mnie jedna rzecz. Czy przy wykupionym ubezpieczeniu Assistance samochód zastępczy podstawiany jest tylko na czas wypadku czy również na czas awarii auta? Wiecie coś na ten temat?

amos

Re: Ubezpieczenie Assistance

Post autor: amos » wt sie 08, 2017 4:25 am

Mi się wydaje, że jest tak (a przynajmniej powinno na logikę) w obu wymienionych przez Ciebie wypadkach. Bo inaczej mijałoby się to trochę z celem, prawda?

maur

Post autor: maur » wt sie 15, 2017 6:06 am

Zgadzam się. Byłoby to bardzo nie na rękę klientowi, chociaż w naszym kraju nigdy nie można mieć pewności co do takich rzeczy..

marrek667

Post autor: marrek667 » czw sie 17, 2017 5:42 am

Niezłe jest to ubezpieczenie, według mnie warto się w dzisiejszych czasach odpowiednio zabezpieczyć !

komaker

Post autor: komaker » czw sie 17, 2017 2:04 pm

Assistance to według mnie rzecz zbędna w dzisiejszych czasach, chyba że chodzi o darmowy dodatek do OC samochodu, wtedy uznaję, że to ma sens :)

Darkosk

Post autor: Darkosk » pt wrz 29, 2017 7:25 am

Jak dobrze poszukacie to czasami assistance można znaleźć za bardzo fajne pieniądze i moim zdaniem to jest dobry kierunek, żeby coś sensownego poszukać i znaleźć. Nie wiem czy słyszeliście o https://superpolisa.pl/ poszukajcie tam świetna i porównywarka cen. Ogólnie pamiętajcie, że ubezpieczenie ma być odpowiednie do waszych potrzeb.

Odpowiedz