Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Światłowód, nowa technologia

Internet, komputery itd........

Moderator: kris_k

Sebast

Światłowód, nowa technologia

Post autor: Sebast » czw cze 22, 2017 7:19 am

Cześć,

przeczytałem rewelacyjny artykuł na stronie http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/ ... id,tm.html - gdzie opisują, czym są światłowody. Osobiście zachwycam się tym rozwiązaniem, bo pozwala na o wiele, wiele więcej. Jestem bardzo zadowolony z tego, że mogę podpiąć u siebie internet o prędkości nawet 600Mb/s - nie mam ŻADNYCH problemów z połączeniem, co jest dla mnie niesamowicie istotne. A wy co sądzicie o tym rozwiązaniu? Fajne?

londo

Re: Światłowód, nowa technologia

Post autor: londo » czw cze 22, 2017 8:17 am

Już nie taka nowa, bo od kliku dobrych lat dostępna. Zalety są oczywiste. To jest przyszłość zdecydowanie.

terra

Post autor: terra » pn cze 26, 2017 12:14 pm

Mam i bardzo sobie chwalę. Zresztą nie wyobrażam sobie innej technologii u siebie w firmie, gdzie szybkość połączenia ma tak duże znaczenie.

rendi

Post autor: rendi » czw sie 03, 2017 6:34 am

Co tu dużo mówić - technologia przyszłości. Szkoda, że jeszcze tak mało powszechna, ale na wszystko przyjdzie swój czas. ;)

matix

Post autor: matix » pt sie 11, 2017 6:53 am

Miejmy nadzieję, że szybko się upowszechni, bo potrzeb jest duża przy dzisiejszym obciążeniu tradycyjnych łącz. Miejmy nadzieję, że nie stanie się to niedługo dużym problemem.

matix

Post autor: matix » pt sie 11, 2017 6:56 am

Przy wszystkich zaletach myślę, że na światłowody przyjdzie nam jeszcze troszeczkę poczekać, ale będzie się zdecydowanie opłacało. :)

orest

Post autor: orest » pn wrz 04, 2017 11:20 am

Przyjmie się, można być tego pewnym, ale wydaje mi się, że to kwestia jakichś 20 lat z okładem

Odpowiedz