Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Bezpłatna edycja AVG Anti-Virus 8

Internet, komputery itd........

Moderator: kris_k

bogdansenator
Kontaktowanie:

Bezpłatna edycja AVG Anti-Virus 8

Post autor: bogdansenator » czw kwie 24, 2008 11:46 am

Darmowy program antywirusowy wyprodukowany w Czechach. Wyposażony jest w skaner rezydentny sprawdzający każdy otwierany plik, działający z Outlookiem i Outlook Express'em moduł skanujący pocztę e-mail oraz skaner główny. Program ma przyjazny i prosty interfejs, wiele opcji, w tym m.in. okresowe skanowanie całego dysku, automatyczne uaktualnianie baz wirusów. Sam skaner, dzięki analizie heurystycznej, jest dość skuteczny w wyszukiwaniu i unieszkodliwianiu również jeszcze nieznanych wirusów. Od wersji 7.5 oferuje udoskonalony silnik zapewniający pełną kompatybilność z najnowszym systemem operacyjnym Windows Vista przy poprawionej wydajności skanowania i obsłudze nowych funkcji, takich jak: skanowanie strumieni NTFS, mniejszych plikach aktualizacyjnych i poprawionym interfejsie użytkownika.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... +8.1.0.295

Madaaam
Kontaktowanie:

AVG

Post autor: Madaaam » pn gru 07, 2015 5:01 am

korzystam, polecam, chociaż teraz to już mi się zaktualizowało chyba do nowszej. nie wiem, nie znam się, brat instalował. ;)

PannaJustyna
Kontaktowanie:

Post autor: PannaJustyna » pt gru 11, 2015 7:03 am

Nie lubie tego antywirusa, bo przepuścił mi bardzo dużo wirusów. Nie wiem dlaczego jest az tak popularny.

Manvikrtis

Post autor: Manvikrtis » wt gru 29, 2015 6:37 am

na rok zawsze jest za darmo ja tam wole sobie avasta niz inny antywirus ktory jest nieskuteczny i platy na dodatek a to nie jest droga sprawa

Pozziek
Kontaktowanie:

Re: Bezpłatna edycja AVG Anti-Virus 8

Post autor: Pozziek » czw mar 17, 2016 3:45 am

Avast to jest wirus a nie antywirus. :D tylko utrudnia życie. AVG jest cały czas darmowy, możesz kupić po prostu niektóre moduły dodatkowo, ale bez tego też działa bardzo dobrze. Polecam!
Stylowe sukienki rozkloszowane w sklepie Poza

Centrazak

Post autor: Centrazak » pn mar 21, 2016 8:01 am

Moim zdaniem Avast jest niezły. Dawniej rzeczywiście denerwował, ale teraz chodzi w porzadku.

Dzeekus

Post autor: Dzeekus » wt mar 22, 2016 7:27 am

Ja korzystam z płatnej, bardzo dobrze się sprawdza. Z tego co widziałem to ta darmowa jest trochę bardziej uboga, ale i tak nie znam lepszego za free.
Sprawdź informację o sprzęcie medycznym.

erykk

Post autor: erykk » pn kwie 11, 2016 6:05 am

Bardzo lubię ten program antywirusowy więc mogę polecić z czystym sumieniem :)

Odpowiedz