Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Darmowy program do obrobki zdjec i do internetowych albumów

Internet, komputery itd........

Moderator: kris_k

Gość

Post autor: Gość » pn cze 04, 2007 10:49 pm

Mily Internauto!

Nie musisz wydawac centa na program do obrobki zdjęć, bowiem istnieje całkowicie bezpłatny software zwany Picasa (http://picasa.google.com), który należy teraz do Googla.
Sciaglasz Picase, sama się instaluje w twoim komputerze i odnajduje wszystkie zdjęcia na twojej maszynie, tworzac bibliotekę (library). Możesz edytowac zjecia prosto na wiele sposobów, układać w albumy, dopisywac komentarze (captions).
Co najważniejsze, możesz swoje albumy przenieść na Internet za jednym kliknieciem. Gogle daje ci za darmo 2 Gigabajty pamieci. Podlaczenie do Web Album jest bezpośrednie. Ja umieściłam tam setki zdjec i mogę je dogodnie pokazac każdemu, do kogo posle link. Można zdjęcia tez udostępnić szerokiej publiczności.

Wszystko jest niesamowicie proste: Masz zdjęcia na swoim komputerze, instalujesz Picase, ona odnajduje twoje zdjęcia, układasz sobie album i slesz go w Internet. Trzeba mieć adres e-mailowy w g-mail nic wiecej.

Mądrala
Kontaktowanie:

Post autor: Mądrala » pn cze 04, 2007 11:01 pm

Jest wiele innych programow do obrobki zdjec. Nie brakuje tez serwisow umozliwiajacych umiszczanie zdjec w sieci. Niemniej zgadza sie, ze Picasa bije konkurencje na leb i na szyje latwoscia obslugi i jakoscia zdjec. Na Internecie fotki sa ciagle znakomitej jakosci i duze - na caly ekran - nie malutkie, jak w innych serwisach. A sprobowalam ich wiele.
Picasa zostala okrzyknieta drugim najlepszym programam w różnych kategoriach przez wiodące pisma komuterowe.
Do tego jes tcalkowicie bezplatna. Polecam. Swietna darmocha.

szczypior526
Kontaktowanie:

Post autor: szczypior526 » wt cze 17, 2014 7:57 am

Ciekawa aplikacja.Nigdy wcześniej nie słyszałem o tym programie.
Jaka jest bogata oferta wizytówek plastikowych w moim mieście.

Gość

Post autor: Gość » wt cze 24, 2014 5:34 am

Podpisuję się pod tym, że Picasa to świetny i bajecznie prosty w obsłudze programik (no i realizacja galerii internetowych to czysty majstersztyk), jednak moim ulubieńcem do samej obróbki jest darmowy PhotoScape. ;)

Surii

Post autor: Surii » pt cze 27, 2014 5:14 am

korzystam z Picassa odkąd pamiętam i także jestem bardzo zadowolony :)

alayna71

Post autor: alayna71 » pt paź 31, 2014 8:02 am

Ja również używam Picassa i jestem z niego zadowolony. Prosty w obsłudze, bardzo przejrzysty. Ogółem jest świetny i warty polecenia.

Chcesz mnie bliżej poznać - http://kobietainwestuje.soup.io/post/56 ... irm-lepiej. Wejdź i skomentuj.
Ostatnio zmieniony pt cze 12, 2015 3:48 am przez alayna71, łącznie zmieniany 1 raz.

Halinka89
Kontaktowanie:

Post autor: Halinka89 » śr lis 05, 2014 6:42 am

a słyszeliście o takim programie jak Gimp ? Dobry program i przede wszystkim darmowy

mieszko
Kontaktowanie:

Post autor: mieszko » czw lis 27, 2014 12:55 pm

ja korzystam z http://apps.pixlr.com/express/ Działa online, całkowicie darmowy. Do prostej obróbki zdjęci zdecydowanie wystarczy.

najkach

Post autor: najkach » pt kwie 17, 2015 6:33 am

A Pixabay?

sandflower
Kontaktowanie:

Post autor: sandflower » ndz kwie 19, 2015 2:39 pm

W pełni darmowy i mający największe możliwości to GIMP. Polecam.

mbahur89

Post autor: mbahur89 » czw kwie 23, 2015 1:00 pm

Ciekawy skorzystam.

kaaanka

Re: Darmowy program do obrobki zdjec i do internetowych albumów

Post autor: kaaanka » śr cze 06, 2018 6:42 am

Szkoda, że Picassa już kończy swoje istnienie. Ale na szczęście jest GIMP <3

Odpowiedz