Witamy na Forum Polonii w Dallas!

DOBRE PROGRAMY

Internet, komputery itd........

Moderator: kris_k

popekJ

Post autor: popekJ » wt lip 07, 2015 10:39 am

Photoshop jest naprawdę świetny, ale jak nie ma go pod ręką, a trzeba jakoś obrobić zdjęcia, to można użyć Gimpa, Photoscape - jest całkiem niezły czy nawet IrfanView... w awaryjnej sytuacji można wykorzystać prostą autokorektę zdjęć przy użyciu programów do zdjęć, które często są dołączane do drukarek :)

Magdallas

Post autor: Magdallas » śr lip 08, 2015 10:46 am

uważajcie na nich, teraz wprowadzili jakiś programik do ściągania i można mieć wirusy

rocker

Post autor: rocker » śr lip 08, 2015 10:50 am

Siema ale o czym dokładnie mówisz ? Na co to trzeba uważać.. Bo tak do końca to tego nie określiłaś i ja na pewno tego to nie wiem. :D przede wszystkim trzeba uważać teraz co się ściąga z torrentów. Bo faktycznie czasem te torrenty mogą być przecież takie popsute ;/

Jjasperss
Kontaktowanie:

Post autor: Jjasperss » śr lip 22, 2015 3:19 am

Bardzo fajna stronka, ale trochę denerwuje mnie w niej to, że trzeba sobie ściągnąć ich program, żeby móc ściągać programy z ich strony. Niby zajmuje mało miejsca, ale i tak mi to przeszkadza.

trofimas

Post autor: trofimas » śr lip 22, 2015 4:31 am

To źle jak Ci to przeszkadza..Musisz to zmienić jakoś i musisz przede wszystkim to jakoś trochę inaczej rozgrywać. Według mnie bardzo dobrze będzie jeśli tak się już nie będzie korzystać z torrentów. Bo jedyna dobra strona z torrentami tnt torrent została już skasowana.

kopehuhah

Post autor: kopehuhah » pn sie 03, 2015 4:04 pm

hmm niektórych tych programów nie znałem :)

Andrzej1

Post autor: Andrzej1 » pt paź 16, 2015 4:28 am

Ja mogę Was przestrzec przed błędem, który sam popełniłem. O antywirusie myśli dużo osób, ale mało kto pamięta, aby robić backupy w chmurze. I właśnie w ten sposób straciłem wszystkie dane, na których pracowałem ostatnie 2 miesiące. Warto korzystać z usług takich firm jak http://www.integratedsolutions.pl/pl/oferta/it/backup/, bo za stosunkowo niską cenę można zaoszczędzić sobie bardzo dużo problemów.

Jarmazka

Post autor: Jarmazka » czw lis 05, 2015 5:42 am

Gimp jest moim zdaniem dla gimnazjalistów. Każdy grafik powinien mieć photoshopa i znać się na jego obsłudze.

Aleena

Post autor: Aleena » wt lis 10, 2015 6:19 am

Też uważam, że PS warto mieć i znać, chociażby dla własnej wygody. Ja od młodych lat się bawiłam grafiką i jako tako umiem Photoshopa, fajne rzeczy czasem można dla relaksu porobić :)

erykk

Re: DOBRE PROGRAMY

Post autor: erykk » pn kwie 11, 2016 6:13 am

Photoshop jest fajny, chociaż mam wrażenie że każdy go umie mniej lub bardziej obsługiwać :P no i przede wszystkim jest to program, który sporo kosztuje.

Medczypro

Post autor: Medczypro » wt kwie 12, 2016 3:28 am

Dawniej często pobierałem, teraz raczej kupuję płatnę wersje bo są bardziej rozbudowane. :)

PolskyKonrad
Kontaktowanie:

Post autor: PolskyKonrad » pt kwie 22, 2016 6:10 am

dobra strona ale za duzo niepotrzebnych sie instaluje przy pobieraniu ;/

Moska90

Post autor: Moska90 » pn kwie 25, 2016 5:03 pm

Mnie to mówiąc szczerze, wcale nie dziwi. Jeśli ktoś nie dba o bezpieczeństwo swoich danych, to pewne jest, że w końcu je straci. Sama miałam taką niemiłą przygodę w przeszłości, dlatego teraz już się zabezpieczam jak tylko mogę. Warto inwestować w takie programy jak http://www.integratedsolutions.pl/pl/of ... enstwo-it/ by potem nie musieć przez kilka dni ubolewać nad stratą wszystkich istotnych danych.

krisek

Post autor: krisek » sob sie 06, 2016 5:37 am

Przy okazji pobierania różnych dobrych aplikacji, stron czy innego typu produktów bardzo łatwo zaśmiecić sobie komputer a w najgorszym przypadku stracić z niego swoje dane. W ramach polecania dobrych programów i narzędzi na komputer warto zaopatrzyć się w ArubaCloud największą europejską chmurę publiczną. Aruba Cloud hostuje swoje serwery w nowoczesnych centrach danych o standardzie Tier IV, korzystających z najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych na rynku. Obecnie posiadają centra danych we Włoszech, Czechach, Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Oferują najtańsze VPSy w Polsce, w cenie 4 PLN za miesiąc z 1 CPU z procesorem Intel Xeon, 1 GB RAM i 20 GB SSD. Można testować ich usługi za darmo przez 60 dni, wystarczy odebrać darmowy voucher. Wszystko będzie wtedy bezpieczniejsze na naszym komputerze nawet jak ulegnie on awarii. Szczegóły na http://www.arubacloud.pl

Hatraniz

Post autor: Hatraniz » pt sie 12, 2016 5:38 am

Polecam Xbox One. :) miałem okazje testować obie konsole i jakoś bardziej mi służy X ;)

Odpowiedz